Контрольна робота з теми:
Проект кафе «ЛУКСОР»
Призначення та використання проекту
Проект представляє собою одноповерхове кафе з такими площині параметрами.
Кафе передбачене на 80 - 90 відвідувачів. Воно є НЕ Тільки звичайних місцем для вживання їжі, й створює невимушеного, чаруючу атмосферу, занурює відвідувачів у Надзвичайний світ міфічного та Загадкова Єгипту. Створення образ фасадної частина Будівлі вабити своєю таємничістю так, що неможливе не зайти, а побувавши там залишають незабутні Враження від побаченого.
Будівля виконана в єгипетському стилі.
Офіційних засідань проект кафе «Луксор» МАЄ архітектурні елементи Давньоєгипетської цивілізації, які виконані в сучасному стилі.
Назва кафе походити від «Луксор (араб. الأقصر) - місто у Верхньому Єгипті, на східному березі Нілу, адміністративний центр мухазафата Аль-Уксур з населенням близько 376 000 чол. (Араби, деяке число коптів). У Луксорі і навколо міста знаходяться деякі з найважливіших археологічних місць Єгипту.
За старих часів єгиптяни назвали місто «Уасет». Греки назвали його «стоворотнимі Фівами». Через значущості археологічних місць туризм в місті грає найважливішу роль.
У Луксорі є міжнародний аеропорт. Для більшості подорожей по Нілу Луксор є стартовою чи кінцевою точкою.
Сучасне місто розташоване на місці Фів, колишніх столицею Стародавнього Єгипту в період Середнього і Нового царств, і від того має славу «найбільшого музею під відкритим небом». У межах Луксора розташовані храм Амона-Ра в Карнаці і власне Луксорський храм, а на іншому березі Нілу - фіванський некрополь, що включає Долину царів (KV) і Долину цариць (QV). Всі нові знахідки археологів виставляються в Луксорськом музеї старожитностей (відкрився в 1975 р.) Велика кількість пам'яток староєгипетської архітектури забезпечує відвідування Луксора сотнями. тисяч туристів на рік ».
Опис приміщення (зовнішня частина)
Зовнішня частина кафе оформлена у вигляді стародавніх входів у визначні давньоєгипетські будівлі, будинки фараонів та заміжніх осіб, про Це свідчіть Загадкова символ, Який розташовується в горі над Назв. основою задовольняють символу є жук скоро бей з ним пов'язано Дуже багато легенд та повір'їв, та найрозповсюджені Дані свідчать про ті, Що «Скарабей обіцяв довге життя. Небіжчикам він обіцяв воскресіння і вічне життя. На сердечному скарабей померлого робили напис, яка повинна була допомогти йому на Суді Мертвих. На пектораль (нагрудних прикрасах) також були скарабеї з видряпаними на крилах і обрамленні священними знаками, ієрогліфами і зображеннями богів з кола Озіріса і Сонця.
Як правило, ці предмети робилися з чорного базальту, зеленого каменю або гематиту.
Виготовляли також величезні фігури скарабеїв, які встановлювали біля входу в храм або в пам'ять про особливі події. Амулети часто використовувалися в період правління XI чи XII династій і втратили популярність близько 550 р. до н. е.. »[http://herbalogya.ru/oberegi/simbols-egipt.php]
По краях головного входу з кам'яних плит побудовані виступив, на верхівках яких вмонтовані ліхтарики пірамідної форми.
Внутрішній опис кафе
Приміщення складається з головного холу та трьох окремих, які розміщені на висоті 50 см. від рівня підлоги (0,000), два з них розташовуються симетрично головному входу, з якої лівий простягається вздовж стіни, а третій розміщений позаду центрального холу.
Кафе не має вікон, тобто усе освітлення в будівлі забезпечується за допомопогою штучного.
Найголовнішою та найпривабливішою частиною цього кафе являється композиція, в основі якої покладена ідея у декоративному зображенні річки Ніл. Спираючись на достовірні джерела інформації щодо річки Ніл, а саме те як вона функціонує, я використав в своїй роботі деякі деталі будови цієї річки.
Ніл (араб. النيل an-nīl, в Єгипті називається Ель-Бахр; лат. Nilus) - найдовша річка в Африці, одна з двох найдовших річок в світі.
На ділянці між Асуаном і Каїром Ніл тече через западину у вапняковому плато.
Ширина долини змінюється від 1-3 км на півдні до 20-25 км на півночі. Нижче Каїра річище розширюється і переходить у багаторукавну дельту площею приблизно 24 тис. кв. км. В результаті будівництва в 1960-х роках висотної Асуанської греблі на півдні країни утворилося велике озеро Насер.
У Хартумі, столиці Судану, з’єднуються два могутні потоки – Білий Ніл і Блакитний Ніл, які формують річку, що багато тисячоліть тому стала колискою великої цивілізації фараонів. Сточище Нілу охоплює 3,254,555 км², близько 10% площі Африки[1].
Ніл має дві великі складаючи річки Ніл, що зливаються у Хартумі: Білий Ніл, маючий витоки в екваторіальній Східній Африці, і Блакитний Ніл, маючий витоки в Ефіопії. Обидві річки прямують західним краєм Східно-Африканського розлому, в середній частині Великої рифової долини. Нижче злиття Блакитного і Білого Нілу єдиною великою притокою є річка Атбара, яка бере початок в Ефіопії, на північ від озера Тана, має довжину близько 800 км. Вона тече лише в сезон дощів в Ефіопії й дуже швидко пересихає. Впадає в Нілу близько 300 км на північ від Хартуму.
Ніл незвичайний тим, що свою останню притоку (Атбара) отримує на півдорозі до моря. З цієї точки і далі на північ, Ніл зменшується через випаровування.
Ніл має шість груп порогів, перший в Асуані і шостий в Сабалока (на північ від Хартуму), від шостого порогу Ніл робить великий закрут - "великий вигин Нілу".
На північ від Каїру, Ніл розпадається на два гирла, які впадають в Середземне море: Розетта на заході і Дамієтта на сході, утворюючи дельту Нілу. Витоки
Джерелом Нілу іноді вважається озеро Вікторія, але саме озеро має низку притоків значних розмірів. Найдовша притока і, отже, кінцеве джерело Нілу знаходиться у Н'юнгве лісі в Руанді, і прямує через річки Рукарара, Мвого, Н'ябаронго і Кагера, що впадають до озера Вікторія в Танзанії в районі міста Букоба. Блакитний Ніл значно коротше Білого, але у формуванні режиму Нілу нижче Хартуму він грає набагато більшу роль. Блакитний Ніл бере початок з Абіссінського нагір'я, витікаючи з озера Тана. З цього ж нагір'я Ніл отримує свою останню багатоводну притоку - Атбара.»
Тобто, ввійшовши в будівлю відвідувач бачить перед собою постать єгипетського фараона, який занурений у скляну гробницю заповнену водою, з-під ніг якої виринають бульбашки повітря, вгорі гробниці вода підіймається і утворює водоспад, який стікає додолу по трьом порогам. У витоку річка знову переходе в водоспад, який стікаючи розгалужується, даючи при цьому масу приток. Вони покриті товстим склом по якому можна ходити. Циркуляція води відбувається під підлогою по спеціальній провідній системі.
До чудо-річки прилягають надзвичайно вишукані столи. Кожен має форму розпрямленого півкрила. При чому вони прилягають як з правої частини так і з лівої. Кришка столу це частина символу жука-скарабея, а саме крило, яке зроблене з дерева, пофарбоване у відповідні кольори і покрите лаком. Його основою є ковка з металу в вигляді кота.
Розміри столу: довжина – 1400 мм., ширина – 650 мм., висота – 700 мм.
Диван-крісло має такі параметри: довжина - 110 мм.,ширина – 500 мм., висота – 400 мм. Воно є нерухомим, об’ємним, зроблене: внутрішня частина з дерева, а ззовні дерево прикривають кам’яні пластини. Частина сидіння обшита міцним замінником крокодилової шкіри.
Біля кожного столику з обох боків розміщені насадження фінікових пальм.
Вздовж всього приміщення розміщені 11 колон. Колони, які йдуть вздовж стіни папірусовидного типу вони діляться на два підтипи: папірусоподібна з відкритими чашами – 4 колони, папірусоподібна з закритими чашами теж 4 колони.
Примітка. Єгипетський Ордер (рос.)
Під ордером тієї чи іншої архітектури слід розуміти характерне для даної країни та епохи художнє тлумачення архітектурної (стійко-балкової) конструкції. У єгипетському зодчестві роль ордери дуже велика. Форми його різноманітні.
Колони єгипетського ордери можна розділити на дві групи: групу геометрично правильних колон і групу «образотворчих» колон.
Перша група з'явилася в період Стародавнього царства. Ці опори переважали в скельних гробницях і портиках Середнього царства, але пізніше, зі зміною художнього світогляду, вони застосовувалися все рідше і в Новому царстві майже зовсім зникли.
Група ця укладає кілька типів.
1. Стовп квадратного перетину - найбільш часто застосовувався тип цієї групи. Його пропорції: висота дорівнює чотирьом-п'яти сторонам підстави. У більшості випадків стовп не мав капітелі і часто був покритий рельєфами. У пізній час перед квадратними стовпами ставилися скульптурні зображення (Мединет-Абу, Рамессеум); скульптури зазвичай притулені до стовпа і не несуть навантаження. Цей прототип несучих каріатид був вже в ансамблі Джосера в Саккарі.
2. Колони у вигляді гранчастого циліндра з 8 або 16 (рідше 18 і 20) плоскими поверхнями і каннелюрами. Єгипетська каннелюр має неправильну кривизну, збільшується до граней. Пропорції колон в Бені-Хасана: h (висота) дорівнює 5D (нижнім діаметрам).
3. Колони у вигляді суживающегося догори циліндра, звичайно з канелюрами, але без ентазіс. Пропорції: h = 5,5 D. Грановані і каннеліровані колони цього типу мали найчастіше капітель у вигляді квадратної плити - абаки.
У пам'ятках III династії зустрічаються спроби створення більш складних капітелей.
Можна відзначити два типи їх. У першому - верхня частина стовбура колони не прорізана каннелюрами і має гладку поверхню, зрізану внизу по кривій. У другому типі подабаку підведені два великих листа, загинаються вниз на стовбур колони.
База гранчастого стовпа представляє собою просту прямокутну підкладку, порівняно мало виступаючу з тіла стовпа (стовп міг не мати капітелі, але базу мав майже завжди).
В іншому випадку база колони, кругла в плані, сильно виступає за периметр стовбура колони (іноді майже до двох діаметрів колони) і часто розширюється донизу. Вона практично незручна, тому що сильно зменшує ширину вузького проходу між колонами.
Колони, що імітують форми рослинного світу, в основних своїх типах виникли і в період V і частиною III династій, каннеліровані колони - трохи пізніше. Вони майже не застосовувалися в Середньому царстві, але потім, в період Нового і Пізнього царств, зовсім витіснили колони геометрично правильних форм. Колони цього типу в їх розвиненому вигляді тісно пов'язані з релігійною символікою єгиптян.
Заснована на наслідуванні формам рослинного світу єгипетська колона переробляє ці форми у відповідності з установкою Нового царства на монументальну архітектуру. Пропорції колон стають важкими, їх форми - спрощеними, зведеними до гладких поверхнях. У початковий період Нового царства проводилося суворе розподіл типів колон за місцем їх розташування. Колони, що несуть навантаження стелі, мали капітелі у вигляді закритої чашечки квітки, що наближалися до простої конструктивній формі, розрахованої на вираження тектонічної ролі колони. І тільки в середніх яскраво освітлених прольотах гіпостильним залів колона, подібно вільно стоїть рослині, увінчувалася розкритою чашею капітелі, за гранню якої не видно була верхня частина колони, безпосередньо приймає на себе навантаження стелі. Стеля, розписаний зірками, зображував небо і здавався ширяє в повітрі. У кінці Нового царства цей прийом розміщення колон втратив своє значення, і їх почали розставляти в довільному 2 порядку. В архітектурі Єгипту Пізнього царства застосовувалися виключно розкриті чаші капітелей. При визначенні форми колон декоративні вимоги отримали в цю епоху переважну роль.
Зустрічаються наступні типи колон.
1. Папірусообразная (папірус - високий гладкий тростина), з відкритим і закритим бутоном - основний тип колони Нового царства.
2. Лотосообразная (лотос - велика біла лілія) - рідко застосовувалася колона.
3. Пальмообразная. Зі складною, або композитної, капітеллю (з'явилася в пізній період).
5. З хатхоріческой капітеллю (з зображеннями голови богині Хатхор).
6. З капітеллю у вигляді перевернутого дзвони - зустрічається рідко (Карнак).
Стильові особливості єгипетської колони
Перетин стовбура єгипетської колони було круглим або складалося з декількох півкругів (прийом, зворотний каннелюр). Відповідно круглого стебла квітки лотоса і кутастому папірусу перетину складалися з напівкруглих опуклостей або мали гострі опуклі ребра. «Зв'язок» найчастіше було вісім. Відома колона з трьома ребрами (Саккара).
По горизонталі стовбур зазвичай пересічений орнаментальними смугами або об'ємними джгутами, що зв'язують пучки стебел, також об'ємні в цьому випадку (Луксор).
Пропорції колони, включаючи капітель, були відносно важкі; їх розвиток історично йшло від струнких форм до масивних, хоча ця тенденція і не завжди виявлялася послідовно. У Абусире висота колони дорівнює 6-7 найбільшим діаметрам, в Карнаку - 6 і 5 діаметрам (обидві колони - у гіпостильним залі), в Луксорі - близько 5.5 діаметра, у
Мединет-Абу - від 3.75 до 4.25 діаметра. Стовбур більшості колон звужується догори, причому багато колони мають звуження біля бази.
Низ колони в більшості випадків оброблений прямокутним або криволінійним орнаментом, що імітує листя.
Капітелі були двох основних типів - закритий бутон і розкрилася чашечка квітки. Над капітелями була абака, рівна по товщині архітравні балці, тобто приблизно величиною верхнього діаметра колони.
Капітель у вигляді бутона розширювалася внизу, біля основи, і поступово звужувалася догори, вписуючись в квадрат абаки. Капітель у вигляді чашечки розширювалася внизу аналогічно бутона і сильно розкривалася нагорі, переходячи в тонке ребро (верхній діаметр колони).
Абака зберігала розмір товщини архітрава і тому ставала майже вдвічі вже верхнього кола капітелі. Тонке і ламке верхнє ребро капітелі не навантажувати і мало виключно декоративне призначення.
Дзвін або бутон мав гладку, просту форму. Капітель була круглої в плані (Карнак), гранчастої (пальмовідная капітель) або складалася з низки напівкруглих джгутів (Луксор). Капітелі Нового царства майже не мали рельєфу. Обробка капітелі зводилася до оздоблення, зазвичай імітує листя рослин.
Об'ємні форми капітелей були простими і великими. Тільки в період еллінізму в Єгипті в складних капітелях з'явилися скульптурна розчленованість і дрібні об'ємні форми. Висота капітелі по відношенню до висоти всієї колони була порівняно велика (для іонічного ордера Греції вона складає близько 1 / 15, для коринфського - 1 / 8 - 1 / 7, в Абусире - 1/4.4 - 1 / 4, в Карнаку - 1 / 3.25 - 1/5.3, У Мединет-Абу - близько 1/3.5, в Луксорі - близько 1 / 3 і в Дендері колони гипостильного залу - близько 1 / 2 висоти, тобто в останньому випадку висота капітелі майже дорівнює висоті стовбура).
База представляла собою плоский диск, здебільшого без різьби, покривав стовбур колони. Диск мав вертикальний або похилий зріз (з розширенням донизу). Іноді зрізу надавали форму кола. База в багатьох випадках була дуже масивною, її діаметр досягав 2 діаметрів колони.
Для кроку колон частіше всього застосовувався метричний ряд з рівними, відносно вузькими інтерколумніями. Але від цього прийому було багато відступів. У першому дворі Луксорського храму при переході з бічної сторони на фасадну крок колон змінюється, зберігаючи пропорції ордера. Часто середній вхідний інтерколумнії був ширший від інших (Едфу, Хон-су та ін.)
Для Нового царства характерне об'єднання колон декількох типів в одному приміщенні. У гіпостильним залах середні ряди колон були вище за інших і капітелі їх відрізнялися за формою: у центрі - розкритий квітка, по краях - бутони. Крок середніх колон не збігався з кроком крайніх.
У Колонадах пізнього періоду форма капітелей іноді симетрично змінювалася. У Едфу в межах половини фасаду переднього залу і двору капітелі були всі різні за формою і висоті, але симетрично повторювалися на іншій половині фасаду, іноді ж, як в колонаді перед великим пілоном на острові Філе, всі капітелі ряду були різні.
Всі зміни, що відбувалися в різні періоди в елементах ордера, в основному відносяться до колони. Антаблемент порівняно рано отримав сталу форму. У Стародавньому та Середньому царствах він складався з архітравні балки і покладеної горизонтально виносної прямокутної плити, іноді застосовувалися консолі. У Новому царстві і пізніше антаблемент складався з архітравні балки і великий викружкі з порівняно тонким полувалом під нею. Поєднання викружкі з полувалом, що з'явилося ще в Стародавньому царстві, пізніше стало застосовуватися для вінчання всіх форм в єгипетському зодчестві: наличників дверей, завершення стіни, пілона, антаблемента колонади та ін Форми антаблемента і карниза в мистецтві пізнього часу залишалися незмінними.
У композиції фасадів найчастіше вдавалися до прийому обрамлення. Вхідний до складу антаблемента вал не змінювався у своєму перерізі при переході з горизонтальних частин на вертикальні. Поділ на несучі і несомих елементи не дотримувалося, воно було обов'язковим лише в інтер'єрах будівель і у вільно стоять колонада. Але у фасадах пізнього часу переважала стіна, і антаблемент, втрачаючи свою тектонічну чіткість, зливався з бічними відрізками стін.
Висота антаблемента становила від 1/4.5 до 1 / 5 висоти всього ордери (або будівлі), причому в Колонадах це відношення рідко виходило за вказані межі. Висота верхньої карнизної викружкі складала зазвичай від 1 / 3 до 1 / 2 висоти антаблемента. Однак у побудові пропорцій карниза і деталей не застосовувалися модульні і канонічні відносини: залежно від розміщення деталей і їх значення в зовнішності будівлі вони зазнавали значні відхилення від умов середньої норми. Збільшення розмірів будинку не викликало пропорційного збільшення деталей. Єгипетська архітектура заснована на масштабності; у зв'язку з цим величезний пілон іноді увінчувався непропорційно малим карнизом (Луксор), що підкреслює його величину, а центральний портал цього пілона отримував величезний, важкий карниз. Тим не менш модульність, в сенсі кратності всіх розмірів за відношенню до вихідної одиниці побудови, служила одним з прийомів визначення основних розмірів будинку. Правда, її застосування було обмежене певним часом.
Житлова архітектура Єгипту, відома лише за фрагментами, з нашого аналізу виключена.
Слід відзначити ряд прогресивних елементів в єгипетській архітектурі, що мали значення у подальшому розвитку світової архітектури. До них повинні бути віднесені:
1) великі ансамблеві композиції;
2) розробка проблеми монументальності;
3) сильний розвиток в композиції поздовжньої осі з використанням ефектів перспективи і освітлення;
4) перістільний двір (в храмі і житловому будинку);
5) базилікальнй розріз (там же);
6) ордерна система;
7) розробка системи пропорційної закономірності;
8) використання стінний поверхні як основного мотиву художнього образу споруди, що став згодом характерним для архітектури Сходу (з одночасним використанням в інтер'єрі колонад);
9) поява (в період Середнього царства) невеликих, інтимних храмів, близьких за формою до периптер, обнесених з трьох сторін відкритими портиками;
10) синтез мистецтв, з повним підпорядкуванням живопису та скульптури архітектурі.
Типи опор в єгипетській архітектурі
1. Зображення дерев'яних колонок. Древнє царство.
2. Композитна колона. Елліністичний Єгипет.
3. Стовп-пілястра. Нове царство.
4, 5. Осіріческій стовп. Нове царство.
6, 7. Стовп-колона. Середнє царство.
8. Хатхоріческая колона. Елліністичний Єгипет.
9. Пальмовідная колона. Древнє царство.
10. Складна хатхоріческая колона. Пізній Єгипет.
11. Багатогранна колона. Нове царство.
12. Лотосовідная колона. Середнє царство.
13, 14, 15, 16. Папірусообразние колони. Нове царство.
В кінці річки і водночас при вході до барної стійки розміщені статуї. Ці статуї єгиптяни використовували при будівлі колон, які прикрашали парадний вхід. Скульптури символізували охоронців будинку.
Колони, які стоять при вході до барної стійки мають форму квадратного розрізу. У більшості випадків стовп не мав капітелі і часто був покритий рельєфами. У пізній час перед квадратними стовпами ставилися скульптурні зображення (Мединет-Абу, Рамесеум); скульптури зазвичай притулена до стовпа і не несуть навантаження. Таких колон – 5.
Стеля є важливим компонентом інтер’єру, який створює настрій та певну атмосферу в приміщені, і саме тому стеля у кафе виконана в класичному єгипетському стилі. Вона нагадує безмежне, неосяжне та чаруюче зоряне єгипетське небо в якому повільні мерехтіння зірок заглиблюють в інший світ, і ти поринаєш у світ мрій та почуттів. Таке специфічне враження створює незвичайне освітлення, а також спеціальна тканина, яка при проходженні світла, заломлює його і створює ефект «світлових хвиль». Це повинна бути тканина-хамелеон. Чому саме цей матеріал, тому що тільки він може створити неповторний ефект легкого вітру чи руху повітряних мас на нічному небі, цей елемент надає певної пікантності у всій атмосфері, яка насичує це приміщення. Але тканина повинна відтворювати відтінки зоряного неба, тобто її кольорова гама має відповідати задумці. Доречі в стелі вмонтована дуже велика кількість лампочок, для того щоб забезпечити належне освітлення.
Барна стійка представляє собою стіл, який зроблений з гранітної плити, обкладеної піщаником. Зверху, над столом розміщується вітражна арка. На малюнку вітража зображені верблюди, які сходяться у вершини піраміди. Освітлення представлене шістьма лампами на підвісках у вигляді чотирикутних пірамід. Сама по собі барна стійка не може існувати без елегантних стільців. На цьому проекті зображено 9 барних стільців. Вони зроблені у рослинному стилі, у вигляді розкритої чашечки. Сидіння нагадує колесо, до речі верхня частина є рухомою, а нижня нерухомою. Звісно ж сидушка м’яка і відповідає всім стандартам зручності.
В головному холі розміщуються ще три додаткових зали. Вони розміщені по периметру стін кафе. Перші два розташовуються біля центрального входу, з лівої та правої сторін. З лівої розташований площинно більший хол. В ньому розміщені 5 столиків, причому два з них розміщені в кутках у вигляді диванів з столиком. З правої сторони - зал в якому розміщено 3 столики один з цих столиків зроблений у вигляді диванчику з столиком так як і в попередньому холі. Третій зал розташовується з правої сторони в кінці приміщення. В ньому розміщено два столики, один з столиків такий же як і в попередніх холах.
Родзинкою цих місць з столиками є вмонтовані в стіни два акваріума, вони розташовуються в двох більших залах. Акваріуми насичені екзотичними рибами, а також часточками флори планктону та бентосу, які завезені з Червоного моря. Сидячи поряд з ними поринаєш в підводний, невимовно гарний, безмежний світ Червоного моря. З давніх-давен це море славиться своїми незвичайними видами екзотичних риб, які відомі в усьому світі, також воно відоме своїми унікальними видами коралів.
Висновок
Проект призначений для забудови в нашій країні.
Кожна деталь, кожен елемент цього кафе створює своєрідну картину, а взагалі – композицію. Тобто кожна складова частина проекту доповнює одна одну. Цим і зумовлюється композиція, яка створює цілісне уявлення про це місце. Зайшовши в приміщення виникає певний настрій, а також атмосфера, яка допомагає відволіктися від буденних дрібниць і зануритися в бездоганний світ загадкової, міфічної країни – Єгипту. Вдале взаєморозташування всіх складових допомагає відвідувачу створити певний образ про цей заклад.
Щодо будівельних матеріалів, то всі вони є повністю безпечними для здоров’я людей, а також являються мало горючими. На мою думку, пожежна безпека громадян у такому суспільному місці як кафе повинна бути найвищою, так як на сьогоднішній день це є одним із найважливіших факторів, та нажаль він посідає останнє місце в плануванні приміщень такого типу, на перше ж місце виноситься можливість побудування будівлі швидко і з найменшими затратами на будівельні матеріали, але як відомо не всі дешеві матеріали є якісними та безпечними для здоров’я.
І тому, приймаючи до уваги всю серйозність стосовно безпеки мого проекту, я врахував і пожежну безпеку вона полягає в тому що, ззовні і з середини приміщення викладене каменем та всі компоненти будівлі зроблені з мало горючих та натуральних матеріалів.
Кафе включає в себе службові приміщення.
Загалом цей проект відповідає всім сучасним вимогам і є рентабельним, так як родзинки декору, які присутні в кожній деталі інтер’єру, просто не можуть не зацікавити відвідувачів.
Похожие работы
... не ниже 23-25 градусов тепла, воды - 20-22 градусов. Температура воздуха в Каире зимой колеблется от 17 до 20 градусов тепла. 2.2. Туристу на заметку Дипломатические представительства Посольство Арабской Республики Египет: Москва, Кропоткинский пер., 12, тел. 246-30-96/02-34, факс 246-10-64.Управление по развитию туризма при посольстве АРЕ: Москва, ул. Вавилова , д. 87, офис 1617, тел. 134 ...
... Ежегодно Великобританию посещают примерно 25 млн. туристов, доход от туризма в 2001 году составил около 20 млрд. $ География выездного туризма. Крупнейший рынок выездного туризма в · США (15%) · Канада · Австралия · Индия · Япония (3%) · Франция · Германия Основные цели посещения 1. Более 40% - составляют познавательный и развлекательный отдых. ...
... и Сафсафа. Рекреационные зоны Египта – это важнейшее звено в целой индустрии туризма. Многие знаменитые тур. фирмы и тур. операторы работают по Египту. В целом Египет со своими развлечениями, курортными зонами, экскурсиями пользуется большим интересом у туристов. Египет - чрезвычайно радушная страна. Гостей всегда встречают с открытым сердцем. Вот может быть поэтому сегодня сюда все охотней ...
... Palace, Treasire Island, The Mirage и Luxor не оставит Вас равнодушными! Western Adventure Tour Эта экскурсия позволяет немного отдохнуть от неонового Лас-Вегаса и почувствовать себя ковбоями Дикого Запада. Туристов доставляют на автобусе на расположенное неподалеку от Лас-Вегаса действующее ранчо, где они общаются и ...
0 комментариев