Аналіз методів введення обмежених обсягів текстової інформації

9714
знаков
0
таблиц
1
изображение

Міністерство освіти і науки України

Вінницький національний технічний університет Інститут автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління Курсова робота з дисципліни «Обчислювальні методи та програмування»

АНАЛІЗ МЕТОДІВ ВВЕДЕННЯ ОБМЕЖЕНИХ ОБСЯГІВ ТЕКСТОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В ЕОМ

Перевірив: асистент, к.т.н.

Посвятенко В.П.

Виконав: ст. гр. 1АМ-06

Ігнатенко В.О.

Вінниця 2008


Зміст

Анотація

Вступ

1. Загальні відомості та функціональні призначення

2. Аналіз методів розв¢язання задачі

3. Опис логічної структури програми

4. Вибір технічних засобів

5. Порядок роботи з програмою

5.1 Вхідні дані

5.2 Вихідні дані

6. Інструкція користувачеві

Додатки

 


Анотація

В даній курсовій роботі проведено дослідження методу введення обмежених обсягів текстової інформації в ЕОМ. Дослідження проводилося на прикладі розробленої програми, що дозволяє вводити довільний текст в файл.

Розроблена програма передбачає можливість запису текстової інформації до файлу, а також завантажити текст з файлу.


Вступ

Використання сучасних персональних комп’ютерів охоплює майже всі сфери людської діяльності і поступово підпорядковує собі всі інформаційні технології. В останній час головний аспект застосування комп’ютерів зсувається з галузей, де комп’ютер був самостійним інструментом – обчислення при наукових дослідженнях та проектуванні, зберігання та обробка статистичної інформації тощо, у бік галузей, де комп’ютер розглядається як складова частина більш масштабних систем – систем автоматичного, та автоматизованого управління, інформаційно-вимірювальних систем, систем мультимедії тощо. Сьогодні практично всі фахівці у цих галузях повинні вільно володіти комп’ютерними технологіями.

За декілька десятиліть світової комп’ютерної індустрії було створено безліч різноманітних мов програмування, проте переважна їх більшість або не дуже вдало копійована, або створена для деякого вузького спеціалізованого застосування. Внаслідок своєї еволюції отримали визнання невелика кількість мов програмування, серед яких і добре відома мова Сі. Мова Сі була створена на початку 70-х років Денісом Річчі, який працював в компанії Bell Telephone Laboratories. Родовід мови Сі бере свій початок від мова Ангол. Сі є мовою функції, типів даних, операторів присвоєння і керування послідовністю обчислень. З 80-х років мовою Сі розробляють програми практично для всіх типів комп’ютерів, а також для різних операційних середовищ. MS DOS, UNIX, Windows, Linux та інших.

Створюються системи програмування С, до складу якої входять бібліотеки, з широким набором різноманітних функцій та інтегровані середовища розробки (IDE – Integrated Development Environment). IDE – призначені для швидкого та наочного запису й редагування текстів програм, їх компіляції та налагодження. Мова С стала основою створення і розвитку низки мов об’єктно-орієнтованого програмування, зокрема С++, Java, С#. Саме тому їй віддають перевагу при вивченні програмуванні у школах і університетах.

 


1. Загальні відомості та функціональні призначення

Розроблена програма призначена для введення обмежених обсягів текстової інформації в ЕОМ, дає змогу записувати обсяги текстової інформації до файлу, а також завантажити текст з файлу.

Програма досить зручна та проста у користуванні. За допомогою клавіатури ми можемо вибрати необхідну нам дію. Текст файлу виводиться безпосередньо на екран монітора тоді як створений файл можна віднайти та відкрити за допомогою текстового редактора або процесора. В разі потреби ми можемо вийти з програми за допомогою введення ключового слова exit.

Програма дає змогу швидко опрацювати дані і вивести результати на екран. Вона є універсальною в тому плані, що ми можемо вибирати необхідну нам дію без певної послідовності і повторювати її як завгодно довго.

Завдяки даній програмі можна швидше віднайти потрібний файл і відкрити його.


2. Аналіз методу розв¢язання програми

Для початку аналізу відкриємо програму. За допомогою клавіш Ctrl-F9 запускаємо її на виконання. Серед запропонованих варіантів ми вибираємо необхідний. Так, якщо ми вибрали варіант запису тексту до файлу, то правильність виконання програми ми можемо перевірити за допомогою текстового редактора Блокнот. При цьому текст введений з клавіатури повинен з точністю відповідати з показниками текстового редактору Блокнот. Так, якщо ви ввели: vustava “Mazepa” vidbydetsia o 19:00 goduni, тоді і це ж саме повинен вивести текстовий редактор Блокнот.

Вразі вибору варіанта відкриття програми, то правильність виконання програми ми провіряємо безпосередньо на екрані Вашого монітору. Тобто відкриваючи файл у якому міститься текст: laskavo prosumo, він повинен з’явитися на екрані вашого варіанту. Кількість символів які може містити програма є обмеженою, проте їхню кількість можна змінювати, шляхом корегування програмного коду. Проте незважаючи ці нюанси дана програма може допомогти учням і студентам у вивченні програмування.



Информация о работе «Аналіз методів введення обмежених обсягів текстової інформації»
Раздел: Информатика, программирование
Количество знаков с пробелами: 9714
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 1

Похожие работы

Скачать
367716
10
48

... В АБС АКБ «ПРОМІНВЕСТБАНК» ТА ОЦІНКА РІВНЯ ВРАЗЛИВОСТІ БАНКІВСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ 3.1 Постановка алгоритму задачі формування та опис елементів матриці контролю комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) інформаційних об’єктів комерційного банку В дипломному дослідженні матриця контролю стану побудови та експлуатації комплексної системи захисту інформації в комерційному банку представлена у вигляді ...

Скачать
259712
25
12

... та знизу ( нижній колонтитул ) у межах одного розділу або всього документа. Правильний вибір цієї інформації дає змогу читачеві краще орієнтуватися в документі. 5.4 Уведення інформації   Інформаційна система маркетингу – це сукупність інформації, апаратно-програмних і технологічних засобів, засобів телекомунікацій, баз і банків даних, методів і процедур, персоналу управління, які реалізують ...

Скачать
156341
11
15

... в даній роботі, була опробована й досліджена в реальних умовах моєї професійної діяльності й показала свою працездатність і ефективність. 3. Розробка системи керування та актуалізації інформації web-сайту національного оператора Енергоринка   3.1 Вибір інструментарію для створення web-сайту та системи керування   Перед тим, як безпосередньо перейти до створення Web-сайту Національного ...

Скачать
214694
25
9

... останньому випадку розрізняються експедиційний засіб, коли особа, що проводить опитуванння, сама роздає і збирає анкети, і кореспондентський, коли анкети розсилаються і повертаються поштою. [7]   3. УДОСКОНАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАРКЕТИНГУ НА ПІДПРИЄМСТВІ Сьогодні виграє той, кого більше знають зовні з кращої сторони, той, хто знає більше про дійсний стан своєї організац ...

0 комментариев


Наверх