На тему:«Газопостачання населеного пункту»
Склад проекту
1 Загальна частина1.1 Вступ.
1.2 Вихідні дані.
1.3 Опис проектованих об’єктів.
2 Розрахунково-технічна частина2.1 Загальні положення по підрахунках витрат газу.
2.2 Розрахунок газопостачання.
2.2.1 Визначення кількості жителів.
2.2.2 Витрати газу на комунально-побутові потреби.
2.2.3 Витрати газу на потреби теплопостачання.
2.2.4 Потреби промислових підприємств.
2.2.5 Розрахункові витрати.
2.3 Система газопостачання.
2.3.1 Вибір і обґрунтування систем газопостачання.
2.3.2 Визначення оптимальної кількості ГРП.
2.4 Гідравлічний розрахунок газопроводів.
2.4.1 Газопроводи середнього тиску.
2.4.2 Газопроводи низького тиску.
2.5 Газопостачання житлового будинку.
2.5.1 Визначення витрат газу.
2.5.2 Гідравлічний розрахунок газопроводів.
2.6 Підбір обладнання ГРП.
3 Графічна частинаЛист 1 Генеральний план населеного пункту М 1 :5 000 з нанесенням газопроводів і об’єктів газопостачання.
Розрахункові системи газопроводів середнього і низького тисків М 1:5 000
Експлікація. Умовні позначення
Лист 2 План газопостачання житлового будинку М 1:50
Аксонометрична схема внутрішньо-будинкових газопроводів.
Специфікація. Експлікація приміщень. Умовні позначення
Висновок
Література
Тема проекту: “Газопостачання населеного пункту”
Вихідні дані:
Джерело газопостачання ГРССклад газу: СН4 =91,9%; С2Н6 =3,4 %; С3 Н8 = 0,85%; С4 Н10 =0,36%;
С5 Н12 =0,17%; N2 =2,8%; CO2 =0,52 %.
Тиск в точці підключення 400 кПа Ступінь охоплення міських (сільських) споживачів газопостачаннямприготування їжі 100%
централізоване гаряче водопостачання – 1-2р. - 100%
комунально-побутові споживачі: механізована пральня-55%, лазня-48%, хлібозавод-95%, лікарня-90%, підприємство громадського харчування-60%.
промислові підприємства взуттєва фабрика Q = 9 МВт, пивоварний завод Q = 3 МВт.
Внутрішнє газопостачання житлового будинку шестиповерхового
В будинку встановлюються:
4 камфорочні плити ПГ-4
ОБ’ЄМ ПРОЕКТУВАННЯ
Розрахунково-пояснювальна записка - 10 –30 сторінок
Графічна частина – 2 аркуші
Дата видачі
Термін виконання
Керівник курсового проекту
Затверджено на засіданні циклової комісії газових дисциплін
Протокол № ______від «___ » ___________
Голова циклової комісії Пугачов О.О.
1 ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
1.1 Вступ
Природний газ як високоефективний енергоносій широко застосовується в наш час в багатьох галузях громадського виробництва, здійснює прямий вплив на збільшення випуску промислової та сільськогосподарської продукції, на ріст продуктивності праці і зниження питомих витрат палива.
Природний газ став могутнім фактором технічного прогресу і збільшив продуктивність громадської праці.
Перші відомості про горючі гази зустрічаються в пам’ятках давнини і в збережених рукописах найдавніших істориків. Давньогрецький історик Геродот писав про “вічні вогні” на горі Химера, розташованої в Малій Азії. Джерела горючих газів були відомі в Азербайджані, Ірані, Індії, Іраці.
В довоєнний період почалася величезна робота по реконструкції і розвитку газової промисловості. Перший газопровід був збудований в 1940 –1941рр. від Дашавських промислів до м.Львова.
В наступні роки був покладений початок розвитку подальшого транспортування газу. Було побудовано значну кількість великих магістральних газопроводів. Вперше в світі було застосовано труби великих діаметрів: 1000, 1200, 1400 мм.
Комунально-побутові підприємства в нашій країні розглядаються як першочергові об’єкти газифікації.
Виконані значні роботи по серійному випуску високоякісних плит, автоматизованих водонагрівачів, спеціальної апаратури для ефективного використання газу в сільському господарстві, устаткування для механізації і автоматизації технологічних процесів на газорозподільчих станціях.
Розвиток газової промисловості і широке застосування газу в різних галузях народного господарства є одним із найважливіших напрямків науково-технічного прогресу.
На території нашої області прокладено п’ять магістральних газопроводів: Ямбург-Західний кордон, Єлецьк-Кременчуг-Кривий Ріг, Уренгой-Ужгород, Єлецьк-Курськ-Київ. Загальна протяжність їх по території області складає 1200 км.
В Охтирському районі прокладено 760 км газових мереж, з них в Охтирці 260 км.
Загальний рівень газифікації житлового фонду України на сьогоднішній день складає 82%.
Від правильності проектування систем газопостачання населених пунктів буде залежати надійність, металоємкість, вартість і зручність обслуговування систем газопостачання.
... газопроводів надані не в повному обсязі і несвоєчасно, газопостачальна (газотранспортна) організація усуває виявлені порушення та несправності за власні кошти. 8. Розрахунки за надані послуги з газопостачання можуть провадитися: за розрахунковими книжками; за платіжними документами, які виписуються газопостачальною організацією. Порядок і форма розрахунку визначаються у договорі. 9. Розрахунки ...
... (грн.); с. Анискине – 0,188 (грн.) с. Зарубинка – 0,128 (грн.); с. Устинівка – 0,250 (грн.): с. Комісарове – 0,113 (грн.); 5. Проект порівняння грошової оцінки земель населених пунктів Вільхуватської сільської ради Великобурлуцького району Харківської області Для порівняння грошової оцінки в населених пунктах Вільхуватської сільської ради проведемо нормативну та експертну оцінку земель ...
... стратегією розвитку ВАТ «Дніпропетровськгаз» є стратегія зниження мінімізації витрат, тобто зменшення собівартості реалізуємої продукції та послуг. Розділ 2. Обґрунтування заходів з підвищення економічної ефективності операційної діяльності ВАТ «Дніпропетровськгаз» 2.1 Техніко-економічне обґрунтування заходів В умовах державного регулювання цін реалізації газу єдиною стратегією розвитку ...
... і вирізаються, при цьому виконують виявлення і усунення причин браку. Якщо причиною браку виявляється низька кваліфікація зварника, то його звільняють від роботи. 5.3 Технологія будівництва поліетиленовими газопроводами з висвітленням технології зварювання поліетиленових труб в розтруб Для з'єднання труб І деталей з поліетилену низького тиску застосовують контактне теплове зварювання у стик ...
0 комментариев