1.4 Основне електронне обладнання підприємства
Основне електронне обладнання відділку кадрів складається з 3 комп’ютерів:
- G33M-S2. Gigabyte Technology Co., Ltd. BIOS Award Software International, 5.1.2600 Service Pack 3 Зборка 2600, процесор x86 Family 6 Model 15 Stepping 11 GenuineIntel~2400МГц, відео контролер: nVIDIA GeForce 6100 128 Mb, жорсткий диск: 128Гб.;
- System Product Name, System manufacturer, BIOS American Megatrends Inc., 5.1.2600 Service Pack 3 Сборка 2600, процесор: x86 Family 16 Model 6 Stepping 2 AuthenticAMD ~2812 МГц, nVIDIA GeForce 6100 128 Mb, жорсткий диск: 250Гб;
- F3Ke. ASYSTeK Computer Inc., BIOS American Megatrends Inc., 6.0.6000 Зборка 6000, процесор AND Turion™ 64 Mobile Technology MK – 36,2000 МГц ядер: 1 логіч. відео контролер: nVIDIA GeForce 6100 128 Mb, жорсткий диск: 80Гб.
Монітори: SAMSUNG Sync Master 793 Мб.
Також у кабінеті є: ксерокс Canon FC200, принтер HP Deskjet D4163, Canon LBP 2900 та шість електронних друкарських машинок OPTIMA SP50.
1.5 Основні напрямки вдосконалення електронного обладнання
До основних напрямків вдосконалення електронного обладнання відноситься планування покупки сервера (архітектури DL582 G2 включає двоядерний процесор AMD Opteron серії 8200 або чотирьохядерний процесор серії Opteron 8300, чіпсети Nvidia nForce Professional 2200 і 2050 і чіпсет AMD 8132, два слоти PCI-X частотою 100 МГц, чотири слоти PCI Express x4, три слоти PCI Express x8 і два інтегрованих багатофункціональних мережевих адаптера швидкістю до 1 Гб / с.).
Також необхідно придбати нове програмне забезпечення, а саме: нова операційна система Windows 7 Professional, сучасніші антивірусні програми, програму Microsoft Office 2007 Blue Edition, браузер http://freesoft.ru/clicks/click.php? adv=yandex&ban=2106&pl=1&url=http://getfirefox.yandex.ru/freesoft/FirefoxSetup.exeMozilla Firefox, архивуючу програму WinRAR, а також програму для запису дисків Nero Vision Express.
1.6 Охорона праці на підприємстві
Необхідно неухильно дотримувати правила по техніці безпеки. Порушення цих правил може привести до поразки електричним струмом, викликати спалах.
При експлуатації необхідно остерігатися:
- поразки електричним струмом;
- механічних пошкоджень, травм.
Робочі місця по відношенню до світлових отворів повинні розташовуватися так, щоб природне світло падало з боку переважно зліва. Робочий стіл повинен регулюватися по висоті в межах 680 – 760 мм Під столешницею робочого столу повинен бути вільний простір для ніг з розмірами по висоті не менше 600 мм, по ширині 500 мм, по глибині 650 мм. Клавіатуру слід розташовувати на поверхні столу на відстані 100 -300 мм від краю, зверненого до користувача, або на спец. регульованої по висоті робочої поверхні, відокремленої від основної столешниці. Про кожний нещасний випадок на виробництві потерпілий або очевидець негайно сповіщає безпосереднього керівника. За невиконання даної інструкції винні притягуються до відповідальності згідно правилам внутрішнього трудового розпорядку або стягненням, певним Кодексом Законів про працю.
Забороняється їжа поблизу комп'ютера і його зовнішніх пристроїв. При роботі устаткування всі кришки і кожухи повинні бути закриті. Забороняється торкатися токоведучих частин штепселів, вилок, сполучних шнурів і кабелів, захисного кожуха монітора.
Вимоги безпеки перед початком роботи.
1. Не входити в кабінет у верхньому одязі, головних уборах, брудному взутті, з громіздкими предметами.
2. Пересуватися в кабінеті спокійно, не кваплячись.
3. Працювати дозволяється лише на тому комп'ютері, який виділений на дане заняття.
Забороняється:
1) Експлуатувати несправну техніку.
2) При включеній напрузі мережі відключати, підключати кабелі, що сполучають різні пристрої комп'ютера.
3) Працювати з відкритими кожухами пристроїв комп'ютера.
4) Торкатися екрану дисплея, тильної сторони дисплея, роз'ємів, сполучних кабелів, токоведучих частин апаратури.
5) Самостійно усувати несправність роботи клавіатури.
6) Натискувати на клавіші із зусиллям або допускати різкі удари.
7) Пересувати системний блок і дисплей.
8) Класти які-небудь предмети на системний блок, дисплей, клавіатуру.
9) Працювати брудними, вологими руками, у вологому одязі.
Вимоги безпеки по закінченню роботи:
Після закінчення роботи виконати дії строго з вказівки керівника, здати документацію і дискети.
1.7 Виробничі екскурсії
На майданчику шахти розташовані: комплекс будівель і споруджень головного ствола, будівля допоміжного ствола, будівлі підіймальних машин, котельна, установка вентилятора, електропідстанція, АБК, контора, механічні майстерні, складські і допоміжні споруди. На загальній території знаходяться ЦОФ і станція очищення шахтних вод.
Стан будівель і споруд задовільний, проте технологічне устаткування зношене і вимагає ремонту.
У головному корпусі знаходитися Адміністрація директора, Бухгалтерія, актовий зал, баня.
Електропостачання здійснює районна підстанція 35/6 кВ «Зімогорье»,
розташована безпосередньо на промплощадці шахти. Від ПС 35/6 кВ по трьох кабельних введеннях (3*120 мм 2) завдовжки – 300 м-кодів кожен, підключена головна знижуюча підстанція (ГПП) шахти, поєднана з РУ 6 кВ. Від ГПП напругою 6 кВ харчуються всі високовольтні приводу технологічних механізмів шахти, низьковольтне навантаження і освітлення. Через реактори типа РБА6–200–10 від ГПП подаються введення на ЦПП 6кВ г.480 м, г.580 м, г.680 м. і и УПП 6кВ г. 390 м.
Пневмонічне господарство – існуюча компресорна установка обладнана 3‑я компресорами: 2‑а компресора типа 55‑в продуктивністю по 100 м-кодів /мін З електродвигунами потужністю по 625 кВт, 6 кВт і одним компресором типа 4М1 0–1 00/8 продуктивністю 100 м3 /мін З електродвигунами потужністю 630 кВт, 6 кВт.
Існують на шахті будівлі і споруди (дозування бункери, надшахтна споруда допоміжного ствола, будівля підіймальних машин головного і допоміжного ствола, котельної, контори об'єднаної станції відчистки шахтних вод) і інші будівлі знаходяться задовільному стані. В даний час закінчується будівництво ПС 110/6 кВ і кабельної галереї на поверхні шахти.
Шахта має два стволи. Скиповий ствол діаметром 5м призначений для видачі вугілля і породи. Обладнаний підіймальною машиною 2Ц‑4х1,8 з скипами ємкістю 6т. По стволу видається з шахти витікаючий струмінь повітря. Ствол кліті прямокутного перетину з розмірами 4,03х3,47м призначений для спуску-підйому людей, доставки матеріалів і устаткування. Обладнаний підіймальною машиною ЦР – 4х3/0,7 з двох поверховими клітями на вагонетку типа УВГ – 1,4. По стволу в шахту подається свіжий струмінь повітря.
2. Індивідуальні питання
2.1 Інсталяція та налагодження програмного забезпечення
Інсталяція програмного забезпечення
Коли пройдено етапи придбання та інвентаризації програмного забезпечення, можна розпочинати його встановлення на комп’ютерах. Необхідно запровадити централізовану політику інсталяції та призначити особу або підрозділ, які відповідатимуть за розгортання ПЗ. Окрім того, слід провести певні заходи, щоб інсталяцію програм могли здійснювати лише відповідальні за неї особи.
Прийняту політику інсталяції необхідно довести до відома всіх працівників та керівників підрозділів. Встановіть стягнення для тих, хто не дотримуватиметься їх.
Врахуйте наведені нижче рекомендації.
- Забезпечте технічну підтримку лише схвалених для використання прикладних програм та пристроїв.
- Забороніть встановлення без попереднього схвалення програмних і апаратних засобів на пристроях (настільних та портативних комп’ютерах і серверах).
- Відключіть команди запуску програм та встановлення і видалення програм у меню Пуск (Start) на всіх комп’ютерах.
- Відключіть режим автоматичного запуску на всіх комп’ютерах із пристроями для зчитування компакт-дисків.
- Запровадьте процедуру деінсталяції будь-яких програмних і апаратних засобів, встановлених без дозволу.
- За відсутності відповідної політики інсталяції компанії загрожують:
- Ураження систем вірусами.
- Порушення системи захисту.
- Втрата даних.
- Зменшення пропускної здатності мережі через виконання несхвальних програм.
Звичайно, ліцензійну документацію, посібники користувача, інсталяційні носії тощо необхідно зберігати у безпечному місці та регулярно поповнювати після інсталяції. Відповідальність за це має бути покладено на певний підрозділ.
Налагодження (рос. отладка) – це процес, який починається з моменту встановлення існування помилки і закінчується локалізацією цієї помилки в програмі, тобто визначенням її характеру та місцезнаходження. Таким чином, налагодження програми передбачає обов'язкову наявність помилки. Налагодження програм.
Налагодження програм – досить складний процес. По-перше, для виправлення помилки необхідно повністю виявити її причини, які часто далеко неочевидні. По-друге, ця діяльність психологічно носить негативний характер, в тому розумінні, що програміст повинен визнати, що саме його помилка є причиною програмного збою. Крім того, налагодження – це процес, який призупиняється лише тимчасово, поки тестування не виявить наявність чергової помилки.
Отже, що робити, коли програма не працює, або працює, але видає неправильні результати? Зі стратегічної точки зору треба мати на увазі, що існують три основні методи налагодження програми, кожен з яких має свої особливості.
1. Використати при створенні програми всі методи, які дозволили б зменшити кількість помилок в програмі, а у випадку їх виявлення використовувати переважно налагодження вручну, тобто перегляд тексту програми та ретельний його аналіз.
2. Переважне використання програмних засобів комп'ютера – так званих налагоджувачів (англ. debuggers) для пошуку помилок. Як варіант цього метода можна розглядати трасування, або можливість покрокового виконання програми і слідкування за значеннями змінних в процесі виконання програми, яке є доступним у деяких програмних середовищах. Цей метод не гарантує знаходження всіх помилок, тому що програмний налагоджувач може працювати більш коректно, ніж компілятор – наприклад, обнуляти невизначені змінні або інакше розподіляти пам'ять.
3. Поєднує створення програми з одночасним налагодженням та тестуванням її частин. Цей метод вимагає високої самодисципліни програміста і є більш ефективним у випадку аналітичного програмування (програмування згори донизу).
Важко сказати, якому підходу слід надавати перевагу. Скоріше за все це визначається характером програми та особистими прихильностями її автора.
... на базі великих ЕОМ і централізованої обробки інформації. Починають створюватися інформаційні системи для управління окремими підрозділами чи видами діяльності, які з часом інтегруються в комплексні автоматизовані системи. Перші автоматизовані системи керування запасами в промисловому виробництві ґрунтувалися на розрахунках, виходячи зі специфікації складу виробу (Bill of Materials). За планом ...
... множина комірок, що пронумеровані, тобто до кожної з них можна звернутись, вказавши її адресу. При цьому кількість комірок фізичної пам’яті обмежена і фіксована. Системне програмне забезпечення повинно зв’язувати кожне ім’я, що вказане користувачем, з фізичною коміркою, тобто здійснювати відображення імен на фізичну пам’ять комп’ютера. Логічне (символьне) ім’я ...
... середовище використовується Windows XP. Всі робочі місця підключені до локальної мережі класу. Остання підключається до сервера комбінату. У процесі вивчення курсу інформатики використовується таке програмне забезпечення: операційна система Windows; текстовий редактор Word; електронні таблиці Excel; система управління базами даних Access; засоби обробки графічної інформації Corel Draw; Photoshop; ...
... замінено на /2. Покладемо ,, k=k+1, j=1 та повернемося до першого кроку. Блок-схема алгоритму приведена нижче. Рисунок 2.4–Алгоритм Хука-Дживса 3. Розробка програмного забезпечення вирішення задачі формування портфеля цінних паперів 3.1 Загальні відомості про програмне забезпечення Розроблене програмне забезпечення призначене для автоматизації процесу формування портфелем цінних ...
0 комментариев