Реферат

ПЗ: 34 с., 6 джерел.

Тема курсової роботи: Розробка дизайну та друкування оригінал-макету брошюри спеціальності „Монтаж і експлуатація гідроенергетичних установок".

Мета: Закріплення та поглиблення знань, одержаних при вивченні курсу "Дизайн друкованої продукції", а також набуття навичок самостійно вирішувати конкретні інженерні питання, вміння користуватися спеціальною літературою.

В ході роботи був опрацьований та розроблений двохсторонній оригінал-макет буклету та листівки в кольоровому варіанті.

Для розробки оригінал-макета календарю були використані програми – Microsoft Word, Adobe InDesing, Adobe Photoshop CS3. Буклет створений з матеріалів, що були видані, та з матеріалів, які були здобуті в ході роботи. Для набору тексту для листівки та складання пояснювальної записки використана програма – Microsoft Word, матеріал використаний з літературних джерел, а також з мережі Internet.

Курсова робота виконана на українській мові.

БРОШЮРА, ПЛАКАТ, ОРИГІНАЛ-МАКЕТ, ТЕКСТ, ШРИФТ, ГРАФІКА, РЕПРОЦЕНТР, ДИСКИ, ГАРНІТУРА, ДРУК.


Перелік умовних позначень, одиниць, скорочень, термінів

авт. – авторський;

вид.- во – видавництво;

друк. – друкований;

кн. – книжковий;

літ.-ра – література;

ор.-м. – оригінал-макет;

кг. – кегль;

п. – пункт;

лін. – лінійка;

ПК – персональний комп’ютер;

полігр. – поліграфічний;

екз. – екземпляр;

dpi – dots per inch;

lpi – lines per inch;

CD – компакт-диск;

Мб – мегабайт;

HP – Hewlett Packard.


Вступ

Основною метою курсової роботи є розробка календарю. Перед початком будь-якої творчої роботи необхідно визначити точні розміри і вихідні дані роздільної здатності. Такі дані були задані: розмір – А3 та роздільна здатність 600dpi, в нашому випадку монохромний оригінал-макет створений відразу за розмірами і роздільною здатністю, необхідними для виводу на друк.

Дизайн — це творчий метод, процес і результат художньо-технічного проектування промислових виробів, їх комплексів і систем, орієнтований на досягнення найбільш повної відповідності створюваних об'єктів і середовища загалом і потреб людини, як утилітарних так і естетичних.

Дизайн (англ. design) — задум, план, ціль, намір, творчий задум, проект і креслення, розрахунок, конструкція, ескіз, малюнок, узор, композиція, мистецтво композиції, витвір мистецтва.

Дизайн — специфічний ряд проектної діяльності, що об'єднує художньо-предметне мистецтво і науково обґрунтовану інженерну практику у сфері індустріального виробництва.

Метою дизайну може виступати вирішення проблем проектування від найменшого елементу конструкції до глобальних великих і навіть утопічних ідей. У зв'язку із різким зростанням населення планети, ще однією метою дизайну стає соціальна привабливість. Тобто дизайн стає інструментом комунікації між людиною та об'єктом дизайну. Мета ж дизайну має значущість лише для дизайнерів як керівників проектування.

Отже, об'єкт дизайну— річ, що модифікується завдяки дизайну у напрямку вирішення проблем проектування або соціальної привабливості. Так, під час автотюнингу об'єктом дизайну є авто, яке може видозмінюватися як у бік кращих технічних характеристик, так і у бік кращого "сучаснішого" вигляду.


1. Технологічна частина

1.1 Розробка технічної характеристики видання, що проектується

Брошура — категорія друкарської продукції, яка не визначається конкретним виглядом, але має загальну характеристику, многополосность (друкарська смуга — сторінка з розміщеною на ній інформацією, ліфлет з 1 згином є 4 смуговим виданням). Брошюри зазвичай виготовляють на папері з аркуша формату А4 або А5, з 1 або 2 згинами. Брошюра не включає таку друкарську продукцію як: листівка, візитка, газета.

Плакат — вигляд агітаційно-політичної або інформаційної літератури, аркуш паперу з текстом і інколи з ілюстраціями. Плакати застосовуються в революційній діяльності, політичних кампаніях, під час військових дій. Плакати підкладаються, передаються з рук в руки, навіть розкидаються з літаків.

У кінофільмах про революціонерів герої часто розкидають листівки спраглому натовпу, поки їх не скрутять жандарми. Листівки застосовувалися з давніх часів, на початку як засіб поширення інформації, зазвичай політичній або іншій суспільно-значимій: релігійною, військовою і ін. Застосовувалися свого часу для поширення офіційних урядових розпоряджень.

З розвитком технологій друку, ЗМІ і рекламній галузі, стало переважати рекламна функція листівки. У сучасній поліграфії і рекламі, під плакатом розуміють аркуш, зазвичай з однобічним розташуванням повідомлення, формату А4 (210х297 мм). Близькі родичі плакату — брошюра (двостороння листівка складена для зручності в 1-2-3 рази), флаєр (маленький плакат), наклейка (плакат, що самоклеящаяся, совр. "стікер") і ін.. Плакати є широко використовуваним рекламним матеріалом.

У рекламі розрізняють плакат, як рекламний засіб і методи і способи її поширення: роздають на вулиці, розсилають поштою, поширюють через спеціальні роздавальні стійки.

Розробка дизайну та друкування оригінал-макету брошури спеціальності "Монтаж і експлуатація гідроенергетичних установок".

Розмір брошури – 65мм x 90мм, формат видання – А5.

Розробка оригінал-макету – готовий календар у цифровій формі на CD, відповідні паперові варіанти.

Графічні елементи брошюри – присутні. Кількість ілюстрацій в брошюрi складає 7 штуки. Зображення у форматі TIFF.

Шрифт – Times New Roman Cyr., ARIAL

Роздільна здатність – 300 dpi.

Кольори – CMYK: C – голубий, M – пурпуровий, Y – жовтий, K – чорний.

Спосіб друку – офсетний.

Розробка дизайну та друкування оригінал-макету плакату .

Розмір плакату – 210мм х 400мм,формат видання – А3.

Розробка оригінал-макету – готовий плакат у цифровій формі на CD, відповідні паперові варіанти.

Графічні елементи плакату – присутні. Кількість ілюстрацій в листівкі складає 8 штуки. Зображення у форматі TIFF.

Шрифт – Times New Roman Cyr..

Роздільна здатність – 300 dpi.

Кольори – CMYK: C – голубий, M – пурпуровий, Y – жовтий, K – чорний.

Спосіб друку – офсетний.



Информация о работе «Розробка дизайну та друкування оригінал-макету брошюри спеціальності "Монтаж і експлуатація гідроенергетичних установок"»
Раздел: Информатика, программирование
Количество знаков с пробелами: 41396
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

0 комментариев


Наверх