1. Спікання підготовленої шихти є основним етапом у технології отримання високоякісного агломерату.
Спікання шихти ведеться на колосникових гратах агломераційної машини при просасиваніі повітря за рахунок розвитку високих температур при горінні вуглецю в шарііхти.
Колошниковий грати повинні забезпечити стабільне живий перетин (8-12%), мінімальну розсипанню шихти через межколосніковие зазори, виключати перекоси і випадання колосників.
Швидкість руху спікальних візків регулюється агломератчіком залежно від вертикальної швидкості спікання з таким розрахунком, щоб процес спікання закінчувався на передостанній вакуум-камері зони спікання.
2. При нормальному ході процесу спікання готовий пиріг агломерату повинен бути рівномірно спечен по всій висоті та ширині. У спек не допускається гнізд неспеченной шихти. Розпечений шар при виробництві пирога агломерату не перевищує ¼ висоти пирога, (від колошникового решітки).
Дроблення пирога агломерату.
1. Після охолодження спеченого пирога агломерату в зоні охолодження, проводиться дроблення його одновалкової дробаркою.
2. Для грохочення агломерату в хвостовій частині агломашини встановлений гуркіт.Далі готовий агломерат вантажиться у вагони.
3. Отриманий повернення надходить в барабан - охолоджувач, де охолоджується водою, а потім системою конвеєрів подається в бункер повернення.
2 Монтаж, ремонт і експлуатація агломашини
Ремонт – це комплекс операцій для відновлення справного стану чи працездатності електроустаткування та відновлення ресурсів електроустаткування чи його складових частин.
За видами ремонти електроустаткування поділяються на поточні і капітальні.
Поточний ремонт – ремонт, який виконується для забезпечення чи відновлення працездатності електроустаткування і полягає в заміні або відновленні окремих частин.
Капітальний ремонт - це ремонт, виконуваний для відновлення справності і повного або близького до повного відновлення ресурсу електроустаткування із заміною або відновленням будь-яких його частин, включаючи базові.
Технічне обслуговування - комплекс операцій або операція по підтримці працездатності або справності електроустаткування при використовуванні за призначенням.
Технічне обслуговування проводиться в періоди між ремонтами і передбачає:
- контроль за дотриманням режимів роботи і правил технічної експлуатації, регламентованих ПТЕ та ПТБ;
- проведення оглядів та нагляд за електроустаткуванням;
- перевірку свідчень приладів, ступені нагріву машини, апаратів і мереж, стан ізоляції, справності заземлення та ін.
- обтирання, чистку, продування, виявлення дрібних пошкоджень та їх усунення;
- перевірку стану електрообладнання з широким використанням технічної діагностики, яку проводять з метою визначення вироблення ресурсів вузлів та деталей і попередження аварійних ситуації.
1. Тиристорний перетворювач
До складу операцій по технічному обслуговуванню комплектного напівпровідникового перетворювача входять:
-зовнішній огляд, продування стислим повітрям, протирання ізоляторів, тиристорів, силових вентилів;
- заміна КІП і А;
-заміна тиристорів, що аварійно вийшли з ладу, вентилів, резисторів і конденсаторів;
- заміна всіх фільтрів (або їх промивка і сушка);
-перевірка перегріву напівпровідникових приладів, пускорегулирующей апаратури, реле захисту і контролю, наявності надмірного шуму;
-перевірка роботи вентилятора і системи охолоджування перевірка справності пристроїв сигналізації, вимірювальних приладів і комутуючої апаратури;
-перевірка роз'ємних і паяних з'єднань ланцюгів вторинної комутації;
-перевірка рівня напруги силового ланцюга, ланцюгів управління, завдання і всіх автономних джерел живлення постійного струму;
-перевірка світлової сигналізації, усунення несправностей.
При поточному ремонті виконуються операції технічного обслуговування і, крім того, проводиться:
-часткове розбирання і контроль за станом блоків тиристорів, дроселів, реакторів, стабілізаторів, діодів, вентилів;
- перевірка роботи системи імпульсно-фазового управління;
- перевірка розподілу струмів і напруги між вентилями при груповому їх з'єднанні;
- наладка роботи регуляторів і системи регулювання в цілому;
- ремонт приводу вентилятора теплообмінника, системи водяного охолоджування, хімічне очищення систем охолоджування;
- заміна несправних блоків і вузлів, ремонт комутуючої апаратури. Заміна несправних блоків і вузлів, ремонт комутуючої апаратурu.
При капітальному ремонті виконуються операції поточного ремонту і, крім того, проводиться:
- ремонт несправності блоків із заміною непридатних до ремонту елементів;
- випробування тиристорів, силових вентилів на клас по величині зворотного опору;
- випробування ізоляції на електричну міцність і ремонт силових ланцюгів перетворювача;
- перемонтаж ланцюгів первинної і вторинної комутації із заміною пошкоджених проводів, шин, що комутує апаратуру;
-ремонт трансформаторів і електродвигунів систем охолоджування;
- наладка перетворювача, зняття регулювальної характеристики керованих агрегатів, випробування.;
- силові розподільні шафи.
... . осіб, що на 19,0% більше 2004 року, підвищено кваліфікацію 12,6 тис. осіб (на 8,9% більше). РОЗДІЛ 3. ДОСЛІДЖЕННЯ МІСЦЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В ГОСПОДАРСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ УКРАЇНИ 3.1. Характеристика основних напрямків розвитку промисловості в області Область має потужний промисловий потенціал. Він характеризується високим рівнем розвитку важкої індустрії. В регіоні діє більше 700 ...
... металургії; - використання відходів металургії: виробництво будівельних матеріалів, азотних добрив, пластмас та ін. До металургійного комплексу належать виробництво гірничого та металургійного устаткування, вогнетривів, цементу тощо. Територіальна організація чорної металургії залежить від багатьох економічних і природних факторів. У розташуванні підприємств чорної металургії особливо велику ...
... ічні. У його основі лежить нераціональне, непродумане використання мінеральних, у тому числі техногенних, ресурсів. 2. Проблеми формування господарського комплексу Причорноморського регіону України 2.1 Характеристика Причорноморського регіону України Причорноморський р-н розташований у південній та південно-західній частинах України, має вихід до Чорного моря. Площа р-ну – 113,4 тис. км2. ...
... іцієнт фінансової залежності 2,7495 2,4869 -0,2626 3. Коефіцієнт фінансового ризику 1,7498 1,4869 -0,2629 Чим вище рівень першого показника і нижче другого і третього, тим стійкіше фінансове положення підприємства. На ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» протягом звітного періоду коефіцієнт фінансової автономії підприємства збільшився на 3,8 процентних пунктів. А показник залежності ...
0 комментариев