3. Конфігурація офісної АТС
iDCS 500 – це цифрова телефонна система, спроектована для малого й середнього бізнесу. Вона може функціонувати як локальна комутаційна мережа. DCS використовує найпередовіші цифрові технології DSP (Цифрові Сигнальні Процесори).
DCS надає можливість використовувати різні інтерфейсні плати, які забезпечують доступ до ТМЗК або до приватних телефонних мереж. Зазвичай вони називаються транковими платами. До системи можуть бути приєднані два типи ТА. Оригінальні цифрові ТА приєднуються до цифрових інтерфейсних плат (DLI). Стандартні ТА, їх також називають «аналоговими ТА» приєднуються до аналогових інтерфейсних плат (SLI). Зокрема, порти DLI використовуються для приєднання периферійних пристроїв – таких, як домофони, пристрої з послідовним інтерфейсом і модулі розширення. Комбіновані канали забезпечують доступ до таких додаткових властивостей, як зовнішнє оповіщення, музика під час утримання, фонова музика, аварійні сигнали, приєднання загальних звукових пристроїв і підключення телефонів при аварійному відключенні живлення. Розширення системи DCS одночасно економічне й просте. До базового комутаційного блока можна додатково приєднати до двох шаф розширення. Повністю розширена система, що використовує плату Е1, може мати максимум 170 ліній або 176 станцій. Без плати Е1 максимальна кількість ліній складає 160.
Комутаційний блок DCS являє собою єдину пластикову шафу, яка містить такі компоненти:
· джерело електроживлення;
· пам'ять (обробки даних, комутації та користувальницька) для всіх портів;
· 7 універсальних слотів для плат;
· 4 цифрові сигнальні процесори;
· комплект для настінного монтажу.
Загальні клерувальні плати. ROM 1.2 – містить програмне забезпечення (ПЗ) системи.
Плата розширення. Для розширення DCS до системи, що містить більше однієї шафи, потрібні плати розширення. Ці плати формують високошвидкісні цифрові канали зв'язку, які забезпечують зв'язок між базовим комутаційним блоком і шафами розширення.
EXPN-A. Дана плата необхідна тільки у випадку розширення системи.
EXPN-B. Дана плата має власний виділений слот у шафах розширення й не скорочує кількість доступних універсальних слотів для плат.
Інтерфейсна плата. Дані плати забезпечують інтерфейс підключення зовнішніх телефонних ліній і станцій до комутаційного блока й шаф розширення. Ці плати монтуються в універсальні слоти для плат з метою створення необхідної конфігурації системи.
TRK-A. Ця плата являє собою комбінацію плати шлейфових міських ліній і змішаної інтерфейсної плати і містить такі ланцюги:
– 3 міські лінії шлейфового типу з визначенням обриву;
– 2 реле перемикання при зникненні живлення для двох перших зовнішніх ліній, підключених до даної плати;
– 1 музичний вхід для режимів фонової музики / музики під час утримання;
– 1 вихід оповіщення для підключення до підсилювача;
– 1 реле управління зонами оповіщення;
– 1 реле загального дзвінка;
– 1 вихід дзвінка цифрових апаратів для підключення до підсилювача;
– 1 датчик тривоги.
TRK-B. Ця плата містить 4 міські лінії шлейфового типу з визначенням обриву.
TRK-C. Ця плата містить 8 ліній шлейфового типу з визначенням обриву.
GTRK. Ця плата містить 4 міські лінії із заземленням з визначенням обриву.
DID. Ця плата містить 4 транка прямих внутрішних викликів (DID).
E&M. Ця плата містить 4 дводротових лінії E&M з'єднання.
E1 ЦИФРОВИЙ ТРАНК. Ця плата забезпечує до 30 цифрових каналів у кожному з таких з`єднань: лінії шлейфового типу, DID, лінії із заземленням, лінії E&M з'єднання.
DLI. Ця плата являє собою інтерфейсну плату для восьми цифрових телефонних апаратів і забезпечує сервіс 2B+D під час установлення в основній шафі й сервіс 1B+D під час установлення в шафі розширення. Вона може бути встановлена в будь-який універсальний слот будь-якої шафи.
4SLI. Ця плата забезпечує аналоговий станційний інтерфейс для чотирьох стандартних аналогових ТА або інших аналогових периферійних пристроїв (голосової пошти та ін.). Кожен ланцюг оснащений приймачем тонального виклику й забезпечує захист від перенапруг, необхідний для підключення до позаофісних ліній, які надаються телефонною компанією. Вона може бути встановлена в будь-який універсальний слот будь-якої шафи.
8SLI. Ця плата забезпечує аналоговий станційний інтерфейс для
8 стандартних аналогових ТА або інших аналогових периферійних пристроїв. Плата 8SLI не містить пристроїв захисту від перенапруг. Вона також не містить приймачів тонального виклику, але бере участь у спільному використанні ресурсів цифрового сигнального процесора. Плата може бути встановлена в будь-який універсальний слот будь-якої шафи.
ГОЛОСОВИЙ НАБІР. Плата голосового набору керує колами, необхідними для розпізнавання мови під час здійснення набору номера голосом. Цей пристрій може підтримувати два канали для сімох користувачів з 20 персональними номерами прискореного набору або один канал для п'яти користувачів з 40 персональними номерами прискореного набору. Дана функція доступна для всіх цифрових і аналогових ТА. Ця плата розрахована на сім користувачів голосового набору.
АВТОМАТИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Плата може використовуватися для автоматичного обслуговування викликів.
KDb-DLI. Плата, що встановлюється в будь-який цифровий ТА DCS. KDb-DLI забезпечує одну додаткову лінію DLI для підключення цифрових станційних пристроїв, таких, як цифровий ТА, модуль послідовного інтерфейсу SIM або модуль домофона DPIM.
KDb-SLI. Це дочірня плата, що встановлюється в будь-який цифровий ТА DCS. KDb-SLI забезпечує одну додаткову лінію SLI для підключення аналогового телефонного пристрою.
Карта MISC дозволяє організувати різні додаткові функції системи: зовнішній пейджинг, музику під час утримання дзвінка, фонову музику.
Карта VoIP підтримує 8 основних + 8 додаткових каналів зв'язку за протоколом Н.323 і має такі функції: вибір алгоритмів компресії (G723/G729), лехо-компенсація й заглушення пауз. Для зберігання ПЗ вбудована Flash-пам'ять.
LAN-карта (1 порт 10TBase Ethernet, 2 порти RS-232) підтримує доступ до системи за протоколом TCP/IP для реалізації таких функцій: програмування системи, оновлення ПЗ, ведення статистики про роботу портів, діагностики системних ресурсів.
Модульна будова й універсальність слотів забезпечує можливість росту iDCS 500:
· до 3 блоків, до 26 універсальних слотів;
· до 360 внутрішніх провідних абонентських ліній;
· підтримка до трьох контролерів DECT, до 24 базових станцій, до
... Л.П. Задание принял к исполнению 01.09.98 г. Студент гр. 260831 Вяткин И.Н. Справка-отчет о патентном исследовании. Тема дипломного проекта: «Специализированный источник питания для АТС». Начало поиска 01.09.98 г. Окончание поиска 10.09.98 г. Таблица 1.2. Предмет поиска Страна, индекс /МКИ, НКИ/ № заявки, патента Сущность ...
... основу для эффективного управления сетью. Однако NMC обладает и другими преимуществами : централизованное администрирование, стандартные интерфейсы с другими работающими системами или типами АТС, система разработки ПО для усиления первоначальных возможностей NMC. Централизованная эксплуатация и техобслуживание означает, что все местное администрирование АТС может проводиться c помощью ...
... оконечной станции. Спектр линейного сигнала симметричный и достаточно высокочастотный, присутствуют также низкочастотные и постоянная составляющие. Постановка задачи Проведя анализ по модернизации существующих сооружений сети телекоммуникаций района АТС-38, ставим задачу для нашего дипломного проектирования: 1.Увеличить номерную емкость района АТС-38 заменой существующей РАТС типа АТСКУ 10000, ...
... , ёмкость системы увеличивается до 6 портов внешних линий и 16 портов внутренних абонентов. 1 ОПИСАНИЕ СИСТЕМЫ Гибридная мини-АТС GHX-616 представляет собой электронную коммутационную систему с микропроцессорным управлением. Процесс коммутации осуществляется с помощью микросхемы аналоговой матрицы. Система поддерживает как системные, так и стандартные аппараты с импульсным или тональным ( ...
0 комментариев