1 ОГЛЯД ІСНУЮЧИХ РІШЕНЬ
1.1 Потужне джерело живлення ДС 250.33
Основні технічні дані пристрою:
Споживана потужність 13 кВт
Напруга живлення ~380 , 50 Гц
Максимальна вихідна напруга 400 В
Максимальний вихідний струм 30 А
Умови експлуатації:
Температура -20 + 50
Вологість до 95%
Атмосферний тиск 750 мм.рт.ст.
Габаритні розміри: 900 х 620 х 400 мм
Вага 50 кг
Структурна схема ДС 250.33 приведена на рисунку 1.1
Рисунок 1.1 Структурна схема ДС 250.33
Працює пристрій таким чином: при підключенні до трифазної мережі випрямлена і відфільтрована напруга подається на інвертор. Одночасно включається вентилятор охолодження. Пристрій обмеження струму аналізує величину струму на виході і при перевищенні заданого значення забороняє роботу інвертора, при цьому струм на виході відсутній.
Основні недоліки цього пристрою – це низький ступінь захисту від кидків струму, від перевищення напруги і зникнення фаз, відсутність пристроїв індикації роботи, відсутність плавного пуску і керованого випрямляча.
1.2 Потужне джерело живлення ВД 506 ДК
Основні технічні дані пристрою:
Споживана потужність 17 кВт
Напруга живлення ~380 , 50 Гц
Максимальна вихідна напруга 500 В
Максимальний вихідний струм 30 А
Умови експлуатації:
Температура -20 + 50
Вологість до 95%
Атмосферний тиск 750 мм.рт.ст.
Габаритні розміри: 1200 х 700 х 500
Вага 95 кг.
Структурна схема ВД 506 ДК приведена на рисунку 1.2
Рисунок 1.2 Структурна схема ВД 506 ДК
Працює пристрій таким чином: при підключенні до трифазної мережі напруга подається на вхідний силовий трансформатор. Після цього, за допомогою тиристорного випрямляча,здійснюється регулювання вихідної напруги. Одночасно включається вентилятор охолодження. Схема захисту спрацьовує при перегріві силових елементів керованого випрямляча, вона відключає блок живлення і пристрій управління, при цьому відключається керований випрямляч – струм і напруга на виході відсутні.
Основні недоліки цього пристрою – це низький ступінь захисту від кидків струму, від перевищення напруги і зникнення фаз, відсутність пристроїв індикації роботи, великі габарити та вага.
1.3 Потужне джерело живлення КСУ 320
Основні технічні дані пристрою:
Споживана потужність 18 кВт
Напруга живлення ~380 , 50 Гц
Максимальна вихідна напруга 400 В
Максимальний вихідний струм 40 А
Умови експлуатації:
Температура -20 + 50
Вологість до 80%
Атмосферний тиск 750 мм.рт.ст.
Габаритні розміри: 1200 х 650 х 450 мм
Вага 85 кг
Структурна схема КСУ 320 приведена на рисунку 1.3
Рисунок 1.3 Структурна схема КСУ 320
Працює пристрій таким чином: при підключенні до трифазної мережі напруга подається на вхідний силовий трансформатор.Після чого напруга передається на конвертор. Пристрій обмеження струму аналізує величину струму на виході і при перевищенні заданого значення забороняє роботу конвертора, при цьому струм на виході відсутній.
Основні недоліки цього пристрою – це низький ступінь захисту від кидків струму, від перевищення напруги і зникнення фаз, відсутність пристроїв індикації роботи, відсутність плавного пуску і керованого випрямляча, великі габарити та вага.
2 СИНТЕЗ СТРУКТУРНОЇ СХЕМИ
Відповідно до технічного завдання необхідний пристрій, в якого на виході буде регульована напруга та струм. У зв'язку з цим пристрій повинен живитися від промислової трифазної мережі із змінною напругою 380 В. Для виконання покладених на пристрій завдань він повинен містити керований випрямляч, який перетворюватиме змінну напругу 380 В в постійну . Для забезпечення захисту мережі від кидків струму у момент включення випрямляча необхідний пристрій управління випрямлячем, який забезпечить плавне включення випрямляча. Для забезпечення регулювання величини випрямленої напруги і струму необхідний переривник, а також пристрій управління переривником. Щоб перетворювати постійну напругу в змінну необхідний пристрій перетворення постійної напруги в змінну, а також пристрій управління цим перетворювачем. Для здобуття необхідної нам постійної напруги на виході нам необхідний вихідний випрямляч. Для управління всіма пристроями необхідний пристрій управління.
Для контролю вихідної напруги і струму необхідний пристрій індикації. Щоб захистити всі системи пристрою від перевищення напруги, від обриву фази необхідні схеми захисту від цих чинників. Для здобуття напруги живлення низьковольтних пристроїв необхідне вторинне джерело живлення, яке вироблятиме необхідні напруги. Схема структурна розробляє мого пристрою приведена на кресленні АП14Б.7.091401.001.Э1.
... - Висока функціональна інтеграція, велика гнучкість. Драйвери SCALE HVI (High Voltage IGBTs) для IGBT-модулів 3300 і 6500 В — це нове покоління драйверів для високовольтних IGBT-модулів (серія 1SD418FI). Комбінації драйвера SCALE HVI- і IGBT-модуля є принципово новим рішенням — інтелектуальним модулем IPM (Intelligent Power Module). Дані драйвери є закінченим пристроєм, що містить вбудований ...
... на автономне (не пов'язану з мережею змінного струму) навантаження. Як навантаження автономного інвертора може виступати як одиничний споживач, так і розгалужена мережа споживачів. 2.1 Джерела безперебійного та гарантованого електроживлення Під гарантованим живленням (ГЖ) варто розуміти забезпечення апаратури зв'язку й засобів автоматизації електроенергією в будь-яких режимах роботи системи ...
... сть споживання сучасних цифрових пристроїв релейного захисту складає до 0,5 ВА. Це дає змогу під‘єднувати до первинних вимірювальних трансформаторів струму та напруги більшу кількість пристроїв релейного захисту та автоматики, забезпечуючи при цьому роботу трансформаторів струму та напруги в заданому класі точності; · простота в експлуатації. Під час проведення планових профілактичних робіт нема ...
... део на перегрів. Запускаємо benchmark на безперервне повторення. Якщо пропрацює пару годин - порядок. 11-1. Встановлюємо по одній карти розширення (звук, мережа). Тестуємо, проганяє 3DMark (хоча б по 2-3 циклу). 11-2. Розганяємо по 5%. Перевіряємо систему на стабільність (пункти 5 і 10). 12. Ставимо чистий систему, ставимо всі драйвера, робимо образ системного диску за допомогою PowerQuest ...
0 комментариев