2. Реєстрація в пошукових системах і пошукове просування
Іншим найефективнішим способом просування Інтернет-ресурсу є реєстрація в пошукових системах. Такі системи працюють на основі спеціальної програми-робота, яка регулярно переглядає безліч сайтів, заносить інформацію про них (ключові слова, опис та ін) в індекси (програмні бази даних), потім через якийсь час переглядає їх повторно і, якщо знову отримана інформація не збігається з тією, що вже є в індексах, оновлює свої дані.
При реєстрації сайту в пошуковій системі потрібно ввести лише адресу та назву ресурсу та іноді контактний е-mail. Далі програма-робот все зробить сама. Проте останнє можливо тільки в тому випадку, якщо складові документи вашого сайту містять так звані мета-визначення - спеціальні інструкції на мові НТМL, які програма-робот переглядає в першу чергу. Якщо такі інструкції опущені, робот зчитує текст, що знаходиться в самій верхній частині сторінки документа, що абсолютно не гарантує, що цей текст відноситься до діяльності організації.
У числі найбільш популярних зарубіжних пошукових систем можна назвати: , , , ,. Серед російських: , , Аппорт, RUS. Серед українських: , , [1.с.375].
У будь-якому підручнику з реклами написано, що ідеальна реклама - це та, яка показується зацікавленому споживачеві в потрібний час і так, щоб вона не виглядала рекламою. Саме це і забезпечує пошукове просування.
Суть пошукового просування полягає в тому, щоб оптимізувати сайт таким чином, щоб він показувався на вищих позиціях в пошукових системах по конкретним (цільовим) запитам. Наприклад, очевидно, що сайт про автомобілі Suzuki буде цікавий тим відвідувачам які шукають інформацію за запитами наприклад: Suzuki, автомобілі Suzuki, і т.д. Природно, що подібні люди заздалегідь зацікавлені в інформації, розміщеній на сайті. Таким чином вирішується одна з головних проблем реклами - як зацікавити відвідувача.
Пошукове просування та контекстна реклама кажуть - ніяк, відвідувач ВЖЕ зацікавлений. Треба лише вчасно дати йому необхідну інформацію.
Досягається такий результат різними способами, які можна підрозділити на чесні (по відношенню до правил пошуковиків) і не дуже. Завдяки вдосконаленню технологій пошуку, другий тип просування практично відмирає - дорвеі№, клоакінгІ та інше, що було досить поширеним явищем всього лише 4-5 років тому, – починає сходити нанівець, залишаючи в живих лише порівняно чесні способи просування. Щоправда, «чесно - дешево не буває», тому вартість пошукового просування не знижується. Але воно коштує своїх грошей.
По-перше, через дуже низьку вартість цільового відвідувача. При цьому зацікавленість (нехай навіть і теоретична) користувача у Вашій пропозиції практично гарантується.
По-друге, через відсутність необхідності в постійної підтримки великих рекламних бюджетів.
По-третє, через «ненав’язливість» просування в порівнянні з явною рекламою [6].
1. Організація рейтингу.
Рейтингові служби - це сервіс, що надає більш-менш (залежно від технічної оснащеності такої служби) детальну і достовірну статистичну інформацію про ваш ресурс. Багато каталогів сьогодні, крім простої реєстрації в базі даних, дають можливість власникам сайтів внести свій ресурс в загальний чи тематичний рейтинг. Щоб взяти участь в рейтингу, потрібно заповнити заявку (аналогічна реєстраційній формі в каталогах) та отримати окремий програмний код, який помістивши на сторінках свого сайту, можна побачити, яка кількість відвідувачів була на добу, скільки документів було запрошено і т.д. у вигляді невеликого банера. При натисканні на це зображення можна перейти на більш детальну статистику: кількість візитів за певний період, назви запитаних документів, дані по використовуваному відвідувачами програмному забезпеченні, географічному розташуванню та багато іншого.
Думка користувача даним видом послуг: «До того, як я став дуже активно реєструвати сайт “Я люблю 1С” в усіх каталогах і в рейтингових системах, що мені сподобалися, кількість відвідувачів сайту в робочий день складала близько 50 чоловік. А вже через кілька днів після реєстрації сайту в каталогах посилань кількість відвідувачів збільшилась майже в чотири рази! Ця подія відбулася на початку червня 2007 року. Динаміку збільшення кількості відвідувачів сайту після реєстрації його в каталогах Ви можете бачити на графіку:
Посещаемость сайта увеличилась после регистрации
в каталогах и рейтингах сайтов
Рис 1.2.Відвідуваність сайта [7].
... і інструменті маркетингу, які дають змогу зробити обсяг збуту продукції максимальним. Вони повинні також співіснувати і з іншими інструментами маркетингової політики збуту. РОЗДІЛ ІІІ. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ ПСИХОЛОГІЇ В РЕКЛАМІ ПРОВОДНИМИ КОМПАНІЯМИ СВІТУ 3.1 Досвід міжнародних провідних компаній у використанні психології реклами На сьогоднішній день технології використання ...
... і спонукати його до покупки. Цілями може бути забезпечення інформованості про товар, спонукання до покупки, позитивне відношення і таке інше. ♥ Головні цілі маркетингових комунікацій : · формування попиту; · стимулювання збуту . ♥ Підпорядковані цілі : · інформування споживачів про підприємство та його товари; · формування позитивного іміджу підприє ...
... реклами. 2. В розділі 2 відображені результати проведеного аналізу рекламної діяльності та якості роботи служби маркетингу в рекламному агентстві ТОВ “Україна-АРТ” у 2004 –2006 роках. Діяльність відділу маркетингу заснована на наступних ключових факторах забезпечення конкурентних переваг підприємства на ринку реклами: а) Основні переваги розміщення реклами в автобусах: -Диференціація цільової ...
... , насамперед для того, щоб затвердитися на рекламному ринку і дістати прибуток, витиснути з ринку реклами закордонних конкурентів займающих ринок по праву приналежним вітчизняним рекламним агентствам. Розвиток рекламних агентств є прибутковою діяльністю для підприємців, підприємств рекламодавців усіх форм власності. Щоб вижити на ринку реклами рекламним агентствам необхідно розвивати нові шляхи ...
0 комментариев