4.2 Аналіз форм статистичної звітності
Підприємством складаються звіти по формі № 14-МТП "Звіт про утворення, використання і поставку вторинної сировини і відходів виробництва" та № 3-МТП "Звіт про залишки і витрати матеріалів", №1-токсичні відходи "Звіт про утворення, використання та знешкодження токсичних відходів".
В ході аналізу форм №1-токсичні відходи та № 14-МТП за 1999 рік виявлено, що не співпадають дані кількості утворених та переданих відходів свинцю. Різниця складає 0,1 тонна.
4.3.ІЗ 4 приписів, виданих в акті перевірці підприємства від 01-05.11.99 р., виконано 4. 5. ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ
5.1.Стан облікових документів.
По земельних облікових документах за ДП «Черкаська ТЕЦ" закріплено 100,06 га землі, з них за рахунок земель Черкаської міської ради 72,26 га, в тому числі: (під спорудами)
ДП «Черкаська ТЕЦ» 68,66 га Припортова котельна 2,01 га Берегова насосна 0,34 га Підкачувальна насосна №1 0,19 га Підкачувальна насосна №2 0,22 га гуртожитки 0,84 га |
На землях Черкаського району - 27,80 га, в тому числі (під спорудами)
Золовідвал 25,7 га
База відпочинку . 2,10 га
5.2-Наявність державних актів на право користування земельними ділянками.
Державні акти на право користування земельними ділянками нового зразка відсутні. 5.3.0хорона та використання земель.
Усі земельні ділянки ДП "Черкаська ТЕЦ" використовує за цільовим призначенням, але мають місце забруднення земель будівельними та побутовими відходами, неприйняття мір по боротьбі з бур'янами, так зокрема біля цеху ОРЦ (начальник цеху Невмержицький) та біля паливно-транспортного цеху (начальник Кравченко) влаштовані стихійні сміттєзвалища; біля котлотурбінного цеху (начальник цеху Кініченко) не вжито заходів щодо боротьби з бур'янами.
6. СТАН РАДІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ НА ПІДПРИЄМСТВІ 6.1. Стан радіаційної безпеки.
В ході перевірки, керуючись Законами України "Про використання ядерної енергії то радіаційну безпеку". "Про поводження з радіоактивними відходами", НРБУ-97. ОСП 72/87. "Саннтарньїми правилами по радиоизотопной дефектоскопии", встановлено:
На ДП "Черкаська ТЕЦ" для Ре-дефектоскопії використовується рентгенівський імпульсний апарат «Міра-28», заводський номер 6042, прийнятий до експлуатації в1981 році Експознтивна доза випромінювання на відстані 0,5 м. від рентгенівської трубки 103,2 мк Кл/к:
(400 мР), кут випромінювання 180 Град, повна потужність споживання приладом 350 Вт. напруга від однофазної мережі змінного струму (частотою 50 Гц.В) -220 В. Потужність дози випромінювання в робочому стані на відстані 1 метра від поверхні блоку не перевищує 3 мбер/год. Прилад зберігається в спеціальному сейфі № 1 приміщення лабораторії металів підприємства.
В 2000 році персонал який працює з ДІВ пройшов відповідне навчання та перевірку знань в державному інституті ім. Є.М. Патона.
В 2000 році була проведена інвентаризація джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ), приладів, апаратів і установок.
Відповідальний за облік ДІВ - начальник лабораторії металів їжокін А.І., наказ №179 від 18.05.1989 року.
Накази по підприємству «Про відповідального за організацію та ведення радіаційного контролю", "Відповідального за облік та збереження ДІВ", наказів про введення в дію нормативно-технічної документації, про допуск до роботи персоналу що не має медичних протипоказань необхідно обновити.
Згідно акту санітарного обстеження від 21.04.1999 року виданий санітарний паспорт 13-П на право роботи з джерелами іонізуючого випромінювання (ДІВ), затверджений Головним санітарним лікарем М.Черкаси В.В.Загороднім. Санітарний паспорт дійсний до 01.01.2001 року.
6.2. Порушення вимог радіаційної безпеки:
Персонал що відноситься до категорії "А" не застрахований. Ліцензія на право використання джерел іонізуючого випромінювання відсутня.
7. ОХОРОНА ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ 7.1. Загальний стан насаджень
На території підприємства та прилеглій до нього проростає 750 шт. дерев та 230 шт. чагарників. Територія підприємства благоустроєна та знаходиться в задовільному санітарному стані. Догляд за зеленими насадженнями проводиться. Роботи з утримання проводяться господарським відділом та цехами, до яких належить певна територія.
8. ВІДОМЧИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНО-ЛАБОРАТОРНИЙ КОНТРОЛЬ 8.1. Структура відомчого лабораторного контролю
Центральна Лабораторія (ЦЛ) | ЦЛ Група по паливу | ЦЛ Група по воді | Режимно-налагоджувальна група ВТВ |
Контроль газо-водно-хімічного режиму роботи обладнання електростанцій | Вхідний контроль палив, мастил | Контроль стічних і підземних вод | Контроль за викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря |
В перевірених лабораторіях в наявності "Положенння про лабораторію" та посадові інструкції, затверджені керівництвом підприємства.
Фактична чисельність лабораторних підрозділів відповідає чисельності згідно штатного розкладу.
Повірка засобів вимірювальної техніки проводиться згідно затверджених графіків. періодичність повірок виконується.
Лабораторним посудом, хімічними реактивами лабораторії забезпечені в достатній кількості.
Стабільність градуювальної залежності, побудова та оформлення градуювальних графіків виконується згідно НД.
8.2. Проведення лабораторного контролю ЦЛ технічної води
Згідно положення на ЦЛ цеха хімводоочистки покладається виконання контролю газо-водно-паливно-хімічного режиму роботи обладнання електростанції, а також загальний контроль за работою цеха хімводопідготовки шляхом проведення обстеження, аналізів.
Аналізи виконуються згідно «Правил техніки експлуатації електричних станцій та мережі».
Журнали відбору проб та результатів визначень - в належному стані.
Основні показники, що визначаються: хлориди, сульфати, рН, лужність, жорсткість. залізо, мідь, водень, метан, вуглекислий газ, кисень.
... ями в межах своїх повноважень, визначених Законами “Про охорону праці”, “Про забезпечення санітарного й епідеміологічного благополуччя населення” й іншими регламентуючими документами. РОЗДІЛ 3. Організація охорони праці на прикладі закритого акціонерного товариства “Ратнівський молокозавод” 3.1 ЗАТ Ратнівський молокозавод та заходи по охороні праці на даному підприємстві Завод створено у ...
... і. У такій ситуації операції чергуються: після 2-3 вдувань повітря роблять 4-6 натискань на грудну клітку. Для перевірки появи пульсу масаж припиняють на 2-3 секунди. 1. Управління охорони праці на підприємстві та обов’язки роботодавця. Роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити ...
... комітету Укра- їни по нагляду за охороною праці створюється у відповідності до Положення про Державний комітет України по нагляду за охороною праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 1993 р. № 328, і е дорадчим органом Держнаглядохоронпраці України з питань використання досягнень науки і техніки для, без-печного ведення робіт в суспільному виробництві і охоро-ни ...
... підпорядкована служба охорони праці. 1.10 Працівники служби охорони праці не можуть бути притягнуті до виконання функцій, не передбачених Законом "Про охорону праці" (2694-12) та цим Типовим положенням. 2. СЛУЖБА ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІДПРИЄМСТВА 2.1 Служба охорони праці створюється на підприємствах, у виробничих і науково-виробничих об'єднаннях, кооперативних, колективних та інших організаціях ( ...
0 комментариев