Курсова робота на тему:
Побудова жіночої сукні невідрізної по лінії талії та окремими рукавами.
Вступ 1
Підбір матеріалу 4
Опис використаного матеріалу 5
Опис рекомендованих тканин 7
Опис зовнішнього вигляду моделі 9
Розрахунок та побудова плаття невідрізного по лінії талії 13
Інструкційні картки 18
Технологічна послідовність плаття 23
Технічна характеристика швейних машин 25
Технічна характеристика електричної праски 26
Побудова креслень 27
Висновки 28
Використана література 29
Вступ
Перед працівниками швейної промисловості країни стоїть відповідальне завдання задовольнити потреби населення в швейних виробах. `
Розширення випуску товарів для населення, поліпшення їх
якості, швидкий розвиток всіх видів послуг розглядають як незмінну вимогу підйому життєвого рівня населення на якісно новий, більш високий ступінь.
Випуск товарів для населення повинно базуватися на використовуванні досягнень науково-технічного процесу, який дозволяє не тільки підняти на новий рівень якість товарів, але і розширити їх асортимент.
Перед легкою промисловістю стоять задачі більш повного задоволення попиту населення на промислові товари, насичення ринку потрібною продукцією, поліпшення якості і розширення асортименту міжсезонного одягу з приміненням легких утеплюючих прокладок, модних і практичних виробів і комплектів. А одним із найпоширених завдань в роботі по розширенню асортименту швейних виробів являється : розвиток і зміцнення співробітництва між будинками моделей і підприємствами суміжних галузей промисловості, які виготовляють тканини, фурнітуру, види оздоблення, прикладні матеріали.
При виповненні поставленої мети значна роль належить правильній організації художнього проектування виробів, предназначених для промислового виробництва. Художнє проектування визначає подальше життя виробів.
Результатом правильно організованого процесу художнього проектування (дизайну) являється його продукт – вибір, оптимально рішено з точки зору технології, економіки і естетики.
Найбільшої сили естетичне виховання досягає лиш тоді, коли увесь предметний світ, окружаючий людину, буде пронизаний красотою, гармонією, коли культура в поведінці і одягу стане нормою. Постійне поповнення асортименту і підвищення естетичного рівня швейних виробів – це єдина мета, яка згуртовує колективи будинків моделей одягу і суміжних підприємств.
В результаті нової проведеної правлінням структурної перебудови народного господарства в країні складається принципово нові економічні відносини.
Програма технічного процесу переоснащення галузі заторкнула взагалі великі об’єднання і підприємства і це стало причиною відставання технічної інформаційної бази будинків моделей, адже розвиток моди і асортименту конкурентна здібність продукції, яку не можна уявити без нових тканин і матеріалів, висококваліфікованих спеціалістів. Зараз, безпосередньо на підприємствах легкої промисловості повинні вирішуватися всі питання зв’язані з виробництвом товарів, матеріально-технічним забезпеченням, збутом, експортом. Тому, діяльність правління і галузевих органів правління водночас направляється на покращення матеріального положення підприємств, з метою підвищення ефективності виробництва і реалізації товарів, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.
Ріст об’єму швейних виробів і покращення якості виготовленого одягу знаходяться в прямій залежності від подальшої вдосконаленості технологічних процесів, обладнання підприємств новою високоефективною технікою вдосконаленості структури і управління виробництвом, організація праці, раціонального використання матеріальних і енергетичних ресурсів, впровадження досягнень науки і техніки, покращення якості роботи в усіх ланках виробництва.
При виконанні поставлених завдань значне місце належить правильній організації художнього проектування виробів призначених для промислового виробництва. Художнє проектування в більшості випадків визначає майбутнє “життя виробів” .
В поняття “якості виробів” входить і модна новизна їх, і сучасність матеріалів, і рівень промислового виготовлення.
В останні роки швейна промисловість стала все більше перетворювалися в високоефективну галузь.
Кожен рік на підприємстві впроваджуються більш як сто тисяч одиниць нового обладнання, забезпечення підприємств новою технікою, яке супроводжується механізацією виробництва. Особливо важливу дію набуває мікропроцесорна техніка, автоматичні маніпулятори і роботи.
... ливо поєднуються комір – піджачноготипу із лацканами. Спідниця теж з вертикальною клинами, оздоблена патою, яка поєднується з накладною кишенею 1.4 Опис зовнішнього виду моделі Жакет жіночий святкового призначення виготовлений з бежевого вельвету напівприлеглого силуету з одношовним рукавом . Довжина виробу сягає лінії стегон. Застібка центральна з чотирма ґудзиками.. Пілочка вміщує ...
... 15. Білецька В. Українські сорочки, їх типи, еволюція і орнаментація//Матеріали доетнографії та антропології. 1929. Т. 21—22. Ч. 1. С. 81. 16. Кравчук Л. Т. Вишивка // Нариси історії українського декоративно-прикладного мистецтва. Львів, 1969. С. 62. 17. Добрянська І. О„ Симоненко І. Ф, Типи та колорит західноукраїнської вишивки//Народна творчість та етнографія. 1959. № 2. С. 80. 18. ...
... блискавкою дуже широко застосовується при обробці спідниці та брюк, іноді використовується у платті щоб підкреслити форму фігури. Розглянемо обробку застібки в лівому бічному шві сукні. № пп Назва операції Технологічні умови на виконання 1 Обробка застібки Намітити місце розташування застібки 1. на вивороті сукні. Обметати бічні зрізи сукні Зметати перед та спинку плаття по ...
... і і цупкі матеріали, тканини, шкіра, котрі у відповідній формі нагадують оболонку, наприклад, одяг, взуття, плетені ужиткові вироби з рогози і соломи та ін. У композиції творів декоративно-прикладного мистецтва Галичини крім головних законів діють закони масштабу, пропорційності та контрасту. Порівняно із головними вони мають вужче застосування у системі мистецтв, однак у декоративно-прикладній ...
0 комментариев