6.1 Графік руху робочих по календарному плану

Графік руху робочих по календарному плану – розрахунок необхідності трудових ресурсів в часі.

По календарному плану за кожний день шумується кількість робітників і у відповідному масштабі відкладають по вертикалі, з’єднуючи ці величини по горизонталі. При складанні календарного плану приймається до уваги рівномірність руху робочих.

Середня кількість працюючих:

 

Nсер.=∑Тр/Д (4)


 

∑Тр – сумарна трудоємкість

Д – нормативний строк будівництва

Nсер.=2540,79/154=13,2=13чол.

Максимальна кількість робочих на будівельному майданчику с складає:

 

Nтах. =Nсер.*к (5)

К – коефіцієнт нерівномірності руху робітників, він складає від 1,5 до 2.

Nтах.=16*1,5=20

 

6.2 Графік необхідності в машинах та механізмах

На основі календарного плану складається графік потреби в машинах та механізмах. Вектори по графіку роботи машин і механізмів відповідають векторам календарного плану. На векторах вказана кількість машин в день.

На графіку показана робота таких механізмів і машин як: бульдозер Д-271, екскаватор Е-57, монтажний гусеничний кран МКГ-25БР, штукатурний агрегат СО-57А, електрофарбопульт СО-61, розчинонасоси СО-48Б.

 

6.3 Графік завозу та витрачання матеріалів

Для виконання робіт згідно з календарним планом необхідно організувати промислово-технологічну комплектацію об’єкту матеріально-технічними ресурсами. З цією метою складають графік постування на об’єкт будівельних конструкцій, виробів і матеріалів. Суцільною лінією показано вектор, який відповідає вектору календарного плану укладання даних конструкцій, виробів і матеріалів. Пунктиром показане завезення цих матеріалів, конструкцій і виробів. Графік показує використання і завезення таких матеріалів:

Розхід матеріалу в день визначається шляхом ділення загальної кількості матеріалу на тривалість його укладання в конструкцію і позначається на графіку суцільною лінією.

Кількість завозу матеріалу в день визначається шляхом ділення загальної кількості матеріалу на кількість днів запасу і позначаються на графіку пунктирною лінією.

При визначені кількості завозимого матеріалу необхідно враховувати число днів запасу. Загальний запас повинен забезпечувати безперервну роботу на будівництві.

Приймають наступні норми запасу на будівництві:

v  Для місцевих матеріалів 2-5 днів (цегла, щебінь).

Для привозних матеріалів 10-15 днів (цемент, скло, рулоні матеріали).

Охоплення комплексною механізацією:

Вручну виконано 64 м3 земляних робіт, планування виконане бульдозером не в комплекті з іншими машинами і складає 810 м3. Котлован (910 м3) виконаний на базі комплексної механізації. Всього на об’єкті виконано 1784 м3 земляних робіт.

Охоплення комплексною механізацією: 910/1784×100%=51%

Охоплення механізацією: (620+310)/1130×100%=82,3%

Коефіцієнт змінності:

Внутрішньомайданчикові роботи велись 20 днів в одну зміну; попереднє планування поверхні ґрунту - 1 день в одну зміну; розробка котловану екскаватором - 4 дня в одну зміну; доробка ґрунту в вручну - 4 дня в одну зміну; влаштування монолітних фундаментів і влаштування гідроізоляції велись 9 днів в дві зміни; зворотня засипка бульдозером – 1 день в одну зміну; зворотня засипка вручну, ущільнення ґрунту – 1 день в одну зміну; кладка стін, влаштування монолітних з/б перемичок, балок, перекриття, внутрішніх і зовнішніх сходів, влаштування огородження балкону, дерев’яного огородження внутрішніх сходів, заповнення прорізів – 16 днів в дві зміни; влаштування покрівлі, жолобів і водостічних труб – 28 днів в одну зміну; влаштування чорних підлог – 17 днів в одну зміну; влаштування чистих підлог – 14 днів в одну зміну; внутрішнє оздоблення – 44 дня в одну зміну; пофарбування внутрішніх поверхонь – 10 днів в одну зміну; оштукатурення фасаду - 5 днів в одну зміну; пофарбування фасаду – 2 дня в одну зміну; оздоблення фасаду – 22 дня в одну зміну; влаштування вимощення – 2 дня в одну зміну; опалення і вентиляція – 12 днів в одну зміну; водопровід і каналізація – 12 днів в одну зміну; електромонтажні роботи – 8 днів в одну зміну; газифікація – 3 дня в одну зміну; слабострумні роботи – 2 дня в одну зміну; благоустрій території – 16 днів в одну зміну; інші невраховані роботи – 5 і 23 дня в одну зміну.


7. Технологічна карта на влаштування підлог з керамічної плитки

Технологічні карти – один з основних елементів проекту виконання робіт (ПВР), що складається з комплексу інструктивних вказівок по раціональній технології та організації будівельного виробництва. Їх задача – сприяти підвищенню якості та зменшенню вартості будівництва і будівельно-монтажних робіт.

Технологічні карти розробляються з метою встановлення методів виконання окремих видів робіт, уточнення їх послідовності та тривалості, визначення необхідної кількості робочих, матеріальних та інших видів ресурсів.

При розробці технологічних карт в основу проектування повинні бути взяті наступні принципи:

-  прогресивна технологія та передові ведення будівельного процесу;

-  комплексна механізація;

-  виконання будівельного процесу поточним методом;

-  обґрунтування вибору методу виконання робіт техніко-економічними розрахунками;

-  дотримання правил охорони праці та техніки безпеки.

При розробці технологічної карти необхідно керуватися наступними інструктивними та нормативними матеріалами:

-СНіПом – частина 3 і 4, ЕНіР;

-  СНіПом 3.01.01-85 „Організація будівельного виробництва";

-  картами трудових процесів;

-  типовими технологічними картами;

-  правилами техніки безпеки;

-  санітарними нормами;

-  правилами протипожежної безпеки;

-  схемами поопераційного контролю.

Зміст технологічних карт. Технологічні карти повинні складатися з чотирьох основних розділів:

Область застосування. Призначення технологічної карти – номенклатура робіт, коротка характеристика робіт, характеристика умов та особливостей виробництва.

 Організація та технологія будівельного процесу. Визначення номенклатури та об’ємів і трудоємкості робіт, вказівки по підготовці об’єкту, методи та послідовність виконання робіт, інвентар, організація та технологія процесу, розрахунок бригади. Вказівки по здійсненню контролю якості, рішення по техніці безпеки.

Область застосування

Дана технологічна карта розроблена на влаштування підлог з керамічної плитки при будівництві промислового будинку в м. Луцьк. Роботи ведуться в літній період. Влаштування підлог з керамічної плитки виконують 14 робітників в одну зміну.


Информация о работе «Календарне планування»
Раздел: Строительство
Количество знаков с пробелами: 52504
Количество таблиц: 10
Количество изображений: 2

Похожие работы

Скачать
165064
3
8

... періодах. Функціонування цього механізму забезпечують мотиви конкуренції і кооперації при створенні нової продукції і технології, підприємницькі стратегії, мотиви підприємницького ризику, мотиви підприємницьких реакцій на зміну зовнішнього оточення, мотиви внутрішньофірмового підприємництва, які забезпечують гнучкість управління і сприйняття нововведень. Внутрішній економічний механізм може мати ...

Скачать
15872
0
0

... і продукції (послуг) підприємства на конкретному ринку, називається …...? 1.  Маркетинговим 2.  Конкурентним 16) Чи вірно,що центральний (штабний) відділ планування на підприємстві займається передусім розробленням та вдосконаленням системи планування на підприємстві. 1.  Так 2.  Ні 17) До функцій штабного відділу планування відносять: 1.  методичне забезпечення розроблення планів ...

Скачать
15221
11
2

... матеріалів; - наявність матеріалів на складі; - матеріали у заявці; - поточний час для виконання замовлення. Рис.1.Планування виробничих потужностей Для кожного виробу можна скласти його структуру у вигляді дерева (рис. 2). Рис.2 Дерево структури виробу Так, для виробництва 100 виробів виду А потреба у деталях та вузлах складатиме: Деталь В – 100*2=200 Деталь С – 100*1= ...

Скачать
136105
3
1

... процесу розслідування по кримінальній справі.I1I Кожен з перерахованих рівнів планування має як загальні так і спеціальні риси. Найбільш повна структура планування властива процесам формування планів розслідування по кримінальній справі (в цілому) , або по одному з його етапів (мається на увазі первинний чи послідуючий етапи , оскільки завершальний етап розслідування має спрощену структуру ...

0 комментариев


Наверх