3. СТРУКТУРА

Рада в своєму складі має такі секції:

вугільної промисловості;

гірничорудної, нерудної промисловості та підривних робіт;

металургійної Промисловості;

охорони надр, геолого-маркшейдерських робіт і перероб­ки мінеральної сировини;

енергетики, будівництва, експлуатації підйомних споруд та об'єктів котлонагляду;

машинобудування, металообробки та оборонного ком­плексу;

транспорту і зв'язку;

хімічної і нафтогазопереробної промисловості;

газової промисловості та житлово-комунального і побу­тового господарства;

АПК, лісової, легкої, текстильної та переробної промис­ловості;

галузей невиробничої сфери;

засобів захисту працюючих та виробничої санітарії;

систем управління, планування, навчання трудящих та пропаганди охорони праці.

4. ПРАВА

Для вирішення поставлених завдань і виконання покла­дених обов'язків раді надається право:

4.1. Залучати у встановленому порядку до участі в під­готовці питань, які підлягають розгляду радою, працівни­ків центрального апарату і органів Держнаглядохоронпраці на місцях, а також представників міністерств, відомств, науково-дослідних, проектно-конструкторських та учбових інститутів, заводів-виготовлювачів устаткування і окремих спеціалістів по узгодженню з їх керівниками.

4.2. Отримувати від управлінь та відділів Комітету, теруправлінь та інших установ Держнаглядохоронпраці матеріали, пропозиції та проекти рішень з питань, що підлягають розгляду на засіданні ради, а також відомості щодо виконання рішень ради.

4.3. Скликати наради з питань, які входять до компе­тенції ради, а також утворювати тимчасові комісії і при­значати експертів для підготовки висновків з питань, що розглядаються.

4.4. Ставити перед колегією Комітету питання про при­йняття постанов за рішеннями ради, обов'язкових для виконання відповідними міністерствами, відомствами і організаціями.

4.5. Направляти матеріали, які розглядаються на засі­даннях ради та її секцій, для публікації в журналі «Охо­рона праці» та інших засобах масової інформації.

5. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ

5.1. Діяльність науково-технічної ради здійснюється у відповідності з річним планом роботи, .який розглядається на засіданні бюро і затверджується Головою Держнаглядо-хоронпраці України.

В план роботи ради включаються питання, які розгля- даються на засіданнях бюро і галузевих секцій.

5.2. Рішення бюро і галузевих секцій приймаються відкритим голосуванням і визнаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини присутніх на засіданні.

5.3. Прийняті на засіданнях бюро і галузевих секцій рішення та рекомендації направляються для виконання зацікавленим міністерствам, інститутам та іншим організаціям.

5.4. Голова науково-технічної ради:

керує роботою ради, доручає членам ради виконання окремих завдань, пов'язаних з діяльністю ради, вносить, при необхідності, для розгляду на бюро непланові питан­ня, скликає позачергове засідання бюро.

У відсутності Голови ради роботою науково-технічної ради керує заступник Голови ради.

5.5. Секретар науково-технічної ради:

організує підготовку матеріалів до розгляду на засідан­нях бюро науково-технічної ради, проектів планів роботи ради, веде документацію ради, сповіщає членів бюро та зацікавлених осіб про час проведення засідання, направ­ляє їм підготовлені до розгляду матеріали, готує проекти листів міністерствам і відомствам, здійснює оперативний контроль за роботою секцій ради, виконує інші доручен­ня, пов'язані з діяльністю ради.

5.6. Члени бюро науково-технічної ради:

систематично беруть участь в засіданнях бюро, вно­сять пропозиції про внесення в план роботи окремих важ­ливих питань.

5.7. Керівники галузевих секцій ради:

забезпечують підготовку матеріалів до розгляду на засі­даннях секцій ради, проводять ці засідання, здійснюють контроль за реалізацією прийнятих рішень.

5.8. Питання, що, торкаються декількох секцій, розгля­даються на об'єднаних засіданнях.

5.9. Витрати, пов'язані з діяльністю ради, передбачають­ся в загальному кошторисі Державного комітету України по нагляду за охороною праці.

5.10. Підготовлені міністерствами, відомствами, інститу­тами та іншими організаціями матеріали, доповіді і про­екти рішень до засідань бюро і секцій ради передаються секретареві ради або керівникам секцій за десять днів до засідання.

5.11. Засідання бюро науково-технічної ради та й секцій оформлюються протоколами. Рішення засідання секцій ради затверджуються заступником Голови Держнаглядохо-ронпраці з відповідних галузей промисловості.

5.12. Секретар ради зобов'язаний у тижневий термін після засідання бюро подати рішення на розгляд Голові науково-технічної ради.

Керівники секцій зобов'язані у тижневий термін після засідання секції передати рішення секції на затвердження.

5.13. Матеріали щодо рішення ради, які необхідно роз­глянути на колегії Комітету, надаються секретарем за десять днів до засідання відповідальному секретареві ко­легії Комітету.


ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДЕРЖАВНУ ІНСПЕКЦІЮ

ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ПО НАГЛЯДУ ЗА

ОХОРОНОЮ ПРАЦІ

Наказ Державного комітету України по нагляду за охороною праці, від 19 червня 1995 р. № 92

Відповідно до Положення про Державний комітет Укра­їни по нагляду за охороною праці, затвердженого Кабіне­том Міністрів України від 4 травня 1993 р. № 328,

НАКАЗУЮ:


Информация о работе «Питання державного комитету по нагляду за охороною праци»
Раздел: Государство и право
Количество знаков с пробелами: 67169
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
38966
0
0

... природного середовища за узгодженням або спільно зі спеціально вповноваженими органами РФ в області охорони навколишнього природного середовища. 1.2. Повноваження спеціальних органів державного контролю в сфері охорони тваринного миру   1.2.1. Державний комітет РФ по охороні навколишнього середовища Відповідно до Постанови Уряду РФ від 13 січня 1999 року "Питання Державного комітету РФ по ...

Скачать
125047
9
0

... -офісу, приміщення міжнародних телекомунікаційних систем) з організацією охорони і системою допуску, що відповідають вимогам нормативно-правових актів Національного банку).   2.2 Здійснення безвиїзного банківського нагляду НБУ   2.2.1 Контроль за дотриманням обов’язкових економічних нормативів банку Згідно «Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні» [11] Національний банк ...

Скачать
130761
29
0

... , является ОС ДТ-МАКС (DT-MAX) версии 6.0, которая и применены в данном комплексе. основные решения по реализации компонентов системы Общие положения Разрабатываемое автоматизированное рабочее место оператора автоматических кабин и информационной системы предназначено для работы на городских отделения электросвязи (ГОЭС) в составе автоматизированной системы управления АПП ГОЭС. АРМ АПП ...

Скачать
341385
4
10

... риски; - способи управління ризиком; - оцінка вартості і економії при прийнятті певних способів управління ризиком; - рекомендації по ухваленню рішень. Отже класифікаційні суспільства грають важливу роль в забезпеченні безпеки судноплавства проводячи найважливішу роботу по систематизації і аналізу аварійності з метою впровадження на практиці сучасних рішень, отриманих на основі цих досліджень. ...

0 комментариев


Наверх