Міністерство освіти України

Донбаська Національна Академія Будівництва та Архітектури

Кафедра "Водопостачання і каналізація"

Пояснювальна записка до курсового проекту

"Водопостачання і каналізація житлового будинку"

Виконав

ст.гр. ТГВ-37б

Селецький Ф.В.

Перевірив:

доц.Балінченко О. И.

Макіївка

2005 р.


Зміст

Вступ

Вихідні дані до проектування

1. Реферат

2. Проектування внутрішнього водопроводу системи В1

2.1 Обгрунтування прийнятої системи водопостачання

2.2 Гідравлічний розрахунок

3. Проектування внутрішньої і внутріквартальної

каналізаційних мереж

3.1 Гідравлічний розрахунок стояків

3.2 Гідравлічний розрахунок випусків

3.3 Гідравлічний розрахунок внутріквартальної мережі

3.4 Визначення розрахункових витрат і початкової глибини закладення внутрідворової мережі

Звіт гідравлічного розрахунку холодного водопроводу

Звіт розрахунку стояків внутрішньої каналізації

Звіт розрахунку діаметрів випусків каналізації

Звіт розрахунку витрат внутріквартальної каналізації

Звіт гідравлічного розрахунку внутріквартальної каналізаційної мережі

Література


Вступ

Взагалі,у комплексі промислового і цивільного будівництва інженерні спорудження санітарно-технічних пристроїв окремих об'єктів є дуже важливими, без них неможлива нормальне життя і виробнича діяльність людей.

Цивільне проектування санітарно-технічних систем і правильне рішення інженерних задач у значній мірі визначають рівень благоустрою житла і суспільних будинків і культуру виробництва промислових підприємств.

Сучасні будинки й окремі об'єкти обладнають санітарно-технічними системами холодного і гарячого водопостачання, каналізації, водостоків, що є цілим комплексом інженерного і санітарно-технічного устаткування. Системи внутрішніх водопроводів різноманітні, їх розрізняють у залежності від призначення постачаємої води, до забезпечення нестатків житлових будинків, у залежності від середовища, обслуговування, способу використання води і встановленого устаткування.

Системи водопостачання можуть обслуговувати як один об'єкт, наприклад місто або промислове підприємство, так і кілька об'єктів. Найбільші системи водопостачання, що обслуговують один будинок чи невелику групу компактно розташованих будинків з найближчого джерела, називають звичайно місцевими системами водопостачання.


Вихідні дані до проектування

1 Кількість поверхів будинку 7
2 Висота цокольної частини, м 0.9
3 Висота підвальної частини будинку, м 1.9
4 Норма витрати води в добу найбільшого водоспоживання, л/доб. 275
5 Найменший гарантійний напір у міській магістралі, м 35
6 Діаметр зовнішньої водогінної мережі в місці підключення введення, мм 150
7 Глибина закладення лотка вуличного колодязя системи КI, м 4.5
8 Діаметр вуличної каналізаційної мережі КI, мм 450
9 Глибина промерзання ґрунту, м 0.65
10 Глибина залягання ґрунтових вод, м 1.6
11 Ґрунти в районі будівництва (вид, товщина шару, м):
рослинний шар 0.15
суглинок 1.0
пісок 2.5
супісь -
глина 4.5

1. Реферат

У курсовому проекті виконаний гідравлічний розрахунок системи В1 із глибиною закладення 0,95 м, на розрахункових ділянках визначені діаметри труб, витрати і швидкості води. Запроектовано систему водопостачання будинків. Підраховано необхідний напір; підібран насос, що забезпечує цей напір. Підібрано внутрібудинкові лічильники, водозабірна арматура і санітарно-технічні пристрої згідно з діючим ДСТ.

Виконано гідравлічний розрахунок системи К1 (розрахунок стояків, випусків, внутріквартальної каналізації). Початкова глибина закладення системи К1 складає 0,85 м. Запроектовано каналізаційну систему К1 будинків. Система К1 виконана в самопливному режимі. На підставі розрахунку побудований профіль внутріквартальної каналізації.



Информация о работе «Водопостачання і каналізація житлового будинку»
Раздел: Строительство
Количество знаков с пробелами: 15294
Количество таблиц: 6
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
49298
3
5

... огороджувальні елементи задовольняти теплотехнічним та акустичним вимогам. В той же час розміри та розташування вікон повинно бути пов'язане з архітектурно-художнім рішенням фасадів та інтер'єрів житлової будівлі. Під час проектування житлової будівлі, базуючись на вимогах ДСТ 12214-95 обираємо наступні спарені вікна (рис. 2): Серія 1.136.5-16 марки: ОС 15-15; ОС 15-18; ОС 15-12; ОС 9-9. Обрані ...

Скачать
13368
3
1

технічних устроїв. Висновок. Список використаної літератури. Вступ Згідно з завданням був запроектований одноквартирний двоповерховий 3-кімнатний житловий будинок на дві сім’ї. Зараз ця тема є досить актуальною в наш час, в першу чергу, в зв’язку з економічним розвитком України. Зараз найбільшим попитом користуються проекти, які створюються на заказ, тобто індивідуальні, такі які більше не ...

Скачать
36329
0
14

... схеми каналізації населених пунктів. Мал. 2. Схеми каналізаційних мереж: а) перпендикулярна; б) перехоплююча; в) паралельна; г) радіальна; д) зонна: 1 – колектори басейнів каналізування; 2 – межі басейнів каналізування; 3 – очисні споруди 2. Зовнішні каналізаційні мережі   2.1 Труби, колектори та колодязі на каналізаційній мережі   До матеріалу труб, колекторів та їх з'єднань висувають ...

Скачать
97493
17
5

... містом та приміською зоною. Мережа вулиць проектується у вигляді єдиної системи з урахуванням функціонального призначення окремих вулиць, планувальної організації території і характеру забудови, вимог охорони навколишнього середовища. Основу вуличної мережі міста утворюють магістраті загальноміського значення - з них і починається її проектування. Принциповий напрямок трас зумовлений прийнятим ...

0 комментариев


Наверх