Робота з власними страхами - виявлення і нейтралізація страхів у тій галузі життя, у яку необхідно було б внести зміни

20208
знаков
0
таблиц
0
изображений

1. Робота з власними страхами - виявлення і нейтралізація страхів у тій галузі життя, у яку необхідно було б внести зміни.

2. Матеріалізація думки на фізичному плані.

Робота з власними страхами

Найчастіше страхи заявляють про своє існування у вигляді визначених думок, якими ми звертаємось до себе і які стосуються оцінки себе або світу, причин, через які ми не хочемо діяти. Щоб звільнитися від страху, необхідно прикласти певні зусилля.

Обмежуючі переконання - це думки, які перешкоджають нашім діям у цьому світі і які фактично є блоками - страхами. Такі думки притаманні всім людям без винятку.

Програмування відбувається в дитинстві. Ми формуємо думки і переконання під впливом батьків, школи, соціуму, обставин у яких зростаємо, релігії. Усе це формує наш світогляд.

Якщо ви захотіли змінити своє життя, ви можете змінити його в будь - який момент.

Самооцінка

Внутрішній стан людини дуже залежить від оцінки і думки оточуючих її людей. Можна стверджувати, що доки ми самі не навчимося цінувати себе, наше життя і психічний стан визначаються саме цим фактором.

Як правило, ваша самооцінка або дуже занижена, або дуже завищена.

Для чого вам необхідно оцінювати себе?

Що ви хочете довести собі?

Чесно відповівши на ці питання, ви знайдете свої блоки.

Матеріалізація думки на фізичному плані

Виявлення обмежуючих переконань і заміна їх новими думками - це перший етап у досягненні гармонійного життя. Нові думки внаслідок того, що вони більше співвідносяться із законом і Всесвітом, створюють загальне тло вашого життя, вносячи в нього гармонію і спокій.

Навчившись заміняти одні думки іншими більш відповідним законам Всесвіту, можна перейти до наступного етапу - це процес матеріалізації бажань на фізичному плані. Він включає в себе як матеріалізацію конкретних матеріальних речей, так і матеріалізацію таких понять, як взаємини, прояв певних емоцій, ситуації... Усе це відбувається завдяки роботі з думкою.

Коли має місце матеріалізація? Коли думка стає сильною і підживленою емоціями?

Як наповнити думку силою?

Необхідно наповнити думку такими компонентами, як образи, почуття, емоції і слова.

Силу думкам додають повторення.


Створення мислеобраза

1. Мислеобраз повинен викликати позитивні почуття і емоції.

Щоб зрозуміти, які позитивні емоції повинен викликати мислеобраз, необхідно задати наступні питання:

Які почуття я буду переживати, коли щось нове, бажане з явиться у моєму житті?

Які вищі якості я отримаю?

Працюючи з образом, необхідно намагатися пережити почуття й емоції. Немає нічого більш могутнього за своїм впливом на людину, ніж наші емоції.

Емоції є тією рушійною силою, яка притягає матеріальні і нематеріальні субстанції в наше життя.

2. Образ може бути схожий не образ чи на фільм.

3. Мислеобраз повинен включати в себе і вас.

Багато наших мрій не втілилися у життя тому, що ми не бачили, не уявляли себе з тим, що хотіли мати.

4. Мислеобраз може бути і символічним.

Іноді важко уявити всі деталі того, що хочеться мати. Занадто складною виходить картина. А якщо мова йде про взаємини, навчання, роботу, то образ взагалі може не працювати. Тоді краще використовувати символ.

Щоб допомогти образу легше увійти в життя, можна програти його фізично.

Створення тверджень

Твердження - це звукова форма накачування енергією наших мислеформ. Звук - це коливання. Супроводжуючи мислеобраз вимовленими вголос або про себе словами, ви накачуєте його силою. Це схоже на самонавіювання, тільки набагато ширше. твердження необхідно не тільки повторювати, але і вдумуватись в нього, дозволяючи йому входити в себе.13

1. Твердження повинне викликати у вас позитивні почуття і емоції.

2. Твердження повинне бути позитивним.

3. Твердження повинне бути коротким і конкретним.

4. Твердження повинне бути складене у теперішньому часі. Якщо ви будете говорити собі, що у вас будуть прекрасні стосунки з людьми, вони так і залишаться у майбутньому.

5. твердження повинне включати в себе вас.

6. Мова повинна йти про зміну вас, а не інших людей.

Змінювати інших марна праця, необхідно почати із себе, і тоді зміниться навколишній світ.

7. твердження повинне бути на передньому рубежі росту.

Передній рубіж росту - це той перший крок, який ми повинні зробити для досягнення поставленої мети. Під цим треба розуміти, що у вас є кінцева мета, для досягнення якої вам необхідно зробити якісь конкретні кроки.

Коли ви хочете чогось досягти чи чогось отримати, увійдіть у середину себе і запитайте, який перший крок необхідно зробити для досягнення мети.

Мислеобрази також можуть бути на передньому рубежі росту, але вони можуть складати в уяві кінцеву мету.


Висновок

В своєму рефераті я розкрила функції волі, поваги людини до себе, впевненості, цілеспрямованості, ініціативності, рішучості, інших вольових якостей в формуванні шляху до особистісного росту та подолання „комплексу неповноцінності"; я описала метод знаходження внутрішньої сили, роботи з власними страхами. Створення мислеобраза та тверджень.

Але я не сказала найголовнішого: щоб досягти своїх мрій і цілей потрібно в них вірити і ніколи не втрачати надії, ніколи не дозволяти „зламати” себе, навіть коли нічого не виходить. Навпаки, коли щось не так, як ви того хочете, ніколи не зупиняйтесь! Кожну поразку потрібно приймати з гідністю і робити її своєрідним стимулом до подальших досягнень, уроком життя, щоб уникнути певних помилок. Людина з „комплексом неповноцінності" нещаслива саме тому, що кожну свою невдачу сприймає як черговий удар долі, вона вважає себе приреченою на таке жахливе життя, вона створює собі власний світ, який можна назвати тільки особистим „пеклом". Першим кроком до особистісного росту є віра і надія на краще. Тому що, якщо людина втрачає це, то їй вже ніхто не допоможе. Лише вона сама, усвідомивши істину, зможе допомогти сама собі!

Отже, ніколи не потрібно припиняти вірити, надіятись і навчатись на власних (і не тільки власних) помилках; потрібно любити й поважати себе і весь час себе удосконалювати, адже життя - це рух і тому ніколи не треба зупинятись!!!


Список літератури

1. Васильев Л.Л. Таинственные явления человеческой психики. - М., 1963.

2. Головаха С.И., Панина Н.В. Психология человеческого взаимоотношения. - К., 1989.

3. Жикаренцев В.В. Путь к свободе. Взгляд в себя. - С - Пб., 2001.

4. Жикаренцев В.В. Путь к свободе. Кармические причины возникновения проблем, или как изменить свою жизнь. - С. - Пб., 1996.

5. Лазарев С.Н. Диагностика кармы. - С - Пб., 1996.

6. Литвинов И.Д. Психология характера. - М., 1969.

7. Мерлин В.С. Структура личности. Характер, способности, самосознание. - Пр., 1990.

8. Основи психології: Навч. посібник для студентів вищих навч. Закладів / А.І. Веракіс, Ю.І. Завалевський, К.М. Лемківський. - Х. - К., 2005. - 416 с.

9. Радугин А.А. Психология. - М., 2001.

10. Рубинштейн С.Л. Основы общей психологии. - М., 1989.

11. Сан Лайт. Искусство управлять судьбой. С - Пб., 2003.

12. Свияш А. Как формировать события своей жизни с помощью своей мысли. - С - Пб., 2001.


Информация о работе «Від "комплексу неповноцінності" до особистісного росту»
Раздел: Психология
Количество знаков с пробелами: 20208
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
110016
2
0

... за поведінкою дитини («авторитарна гіперсоціалізація»); 4) міжособистісна дистанція у спілкуванні з дитиною («симбіоз»). РОЗДІЛ 2 ЕМПІРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ ОСОБИСТІСНОГО ПРИЙНЯТТЯ БАТЬКАМИ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ 2.1Організація дослідження Метою даного дослідження було виявлення особливостей особистісного прийняття батьками дітей з особливими потребами. Поставлена мета ...

Скачать
81757
0
0

... : когнітивний компонент, основу якого становить процес самопізнання, афективний компонент, в основі якого лежить самоставлення, і поведінковий компонент, який характеризується процесом саморегуляції. Розділ 2. Проблема самосвідомості особистості. Структура самосвідомості та її основні елементи 2.1 Виникнення проблеми самосвідомості   Самосвідомість - є певна форма реального явища свідомості. ...

Скачать
85701
4
11

... зниженням числа респондентів, для яких відповідна цінність є дуже важливою (4,5 і 5 балів), цінності розташовуються приблизно так само. Велика роль сім'ї та здоров'я у структурі цінностей людини зрозуміла. Сім'я — це, насамперед, альтруїстична цінність, пов'язана з любов'ю до дружини (чоловіка), дітей, батьків, тобто з любов'ю до ближнього. Сім'я як цінність поєднує любов до ближнього і розумну ...

Скачать
25150
0
0

... стичний індивідуалізм дитини. Сім'я, де провідним типом взаємин є співпраця, знаходить особливу якість, стає групою високого рівня розвитку – колективом. Велике значення в становленні самооцінки має стиль сімейного виховання, прийняті в сім'ї цінності. 3 стилі сімейного виховання: демократичний авторитарний попустичний При демократичному стилі перш за все враховуються інтереси дитини. Стиль ...

0 комментариев


Наверх