15. Підготовку цегляних поверхонь до облицювання закінчують промиванням водою.

 

6. Облицювання стін керамічними глазурованими плитками на розчині по діагоналі

Перед початком облицьовування стіни провішують, встановлюють маяки і розмічають місцеположення фризового ряду, що обрамляє поверхню (дзеркало) облицьовування. При цьому до внутрішньої сторони фриза повинне примикати ціле число трикутних плиток 4, 5 (Рис.6.1, а). Починають облицьовування з укладання фризових плиток по периметру стіни.

Рис.6.1. Діагональне облицьовування плитками зі вставками двох трикутних плиток (а) і четвертинок (б) в кутках: 1 - нижня стрічка фриза, 2,3 - вертикальна і верхня стрічки, 4,5 - трикутні плитки в кутках і по периметру фриза, 6 - вставка з неповномірих плиток, 7 - причальний шнур, 8 - четвертинки в кутках фриза, 9 - дзеркало укладеної плитки

Спочатку по натягнутому причальному шнуру укладають на розчині нижню стрічку 1 фриза на всю довжину облицьовуваної поверхні. Потім по схилу укладають плитки лівої вертикальної стрічки фриза. З внутрішньої сторони викладеного фриза укладають на розчині трикутні половинки плиток починаючи з кута спочатку по нижній, а потім по вертикальній стрічці.

Для збереження малюнка облицьовування у фризових стрічках в кутку фриза можна укладати неповномірної плитки 6 (Рис.6.1, б). Такі вставки усувають випадкові неув'язки, допущені при розмітці. Четвертинки плитки, укладені в кутках фриза, забезпечують цілісність малюнка багатоколірного облицьовування.

Дзеркало покриття укладають похилими рядами починаючи з кута. Плитку кожного ряду орієнтують по трикутних плитках фризових стрічок і по натягнутому причальному шнуру. Облицьовування стіни завершують вертикальною фризовою стрічкою.

По ходу роботи правилом перевіряють рівність фанерованої поверхні і контролюють якість швів. Вони повинні бути прямолінійні, взаємно перпендикулярні і мати однакову товщину.

Діагональне облицьовування стін відрізняється декоративністю, але вимагає ретельного сортування плитки і великих витрат праці.

7. Вибір елементів опорядження кромок плиток

 

1. Заокруглені профілі із ПВХ за експлуатаційними характеристиками га зовнішнім виглядом ідеально підходять для опорядження плитки на відлогу. Цей профіль залежить від товщини плитки, яка може бути: 6; 4; 9; 12 мм.

2. Прямо лінійний алюмінієвий профіль, білого і срібного кольору, більше підходить для опорядження плитки, укладеної на підлогу, ніж на стіну. Існує велика кількість таких профілей з різною товщиною (6; 8; 10; 12 мм).


З. Заокруглений алюмінієвий профіль для опорядження кромок керамічної плитки, особливо його лицьовий бік, створює гарне опорядження плитки, викладеної па стіни та підлогу. Властивості, притаманні алюмінію, дають можливість досягати високої якості опорядження. Профіль може використовуватись для плитки товщиною 6; 8; 10 мм.

4. Кутовий латунний елемент забезпечує охайне місце опорядження кромок керамічної плитки та подібних матеріалів. Латунні елементи можуть використовуватись на стиках керамічного і килимового покриття або дерев'яної підлоги. Цей профіль виготовляють з різною товщиною (6; 8; 10; 12; 15; 22,5 мм). Профілі підходять для опорядження, як усередині, так і зовні приміщення.

5. Заокруглений латунний профіль для опорядження кромок ідеально підходить для використання як захисний профіль кутів. Товщина його вибрана відповідно до напруження, що буває в місцях інтенсивного переміщення. Латунні профілі придатні для опорядження як усередині, гак і зовні приміщення.


б. Кутові стальні профілі для опорядження кромок керамічної плитки дуже мідні і тому придатні для будь-якого гину приміщень. їх використання додільне в тих випадках, коли особливо важливі гігієнічні вимоги та хімічна стійкість. Завдяки своїй кромковій грані ці профілі використовують як розділювач приміщення з різними підлоговими покриттями. Виготовляють їх товщиною 8; 10; 12,5 мм.

7. Заокруглені профілі з нержавіючої сталі дуже міцні і тому придатні для будь-якого типу приміщень. Дизайн заокругленого профілю ідеально підходить для опорядження плитки, укладеної на стіни і підлогу, особливо в тих місцях, де потрібна гігієна і хімічна стійкість. Цей профіль відрізняється стійкістю до всіх хімічних реагентів. Виготовляють його товщиною б; 8; 10 мм.

8. Панелі із ПВХ з малюнком під мармур розроблені для того, щоб отримувати естетичний ефект справжнього мармуру. Дизайн панелі дає змогу використовувати її з плиткою різної товщини. Сьогодні існують панелі восьми різних кольорів.


9. Внутрішній увігнутий опоряджувальний профіль ПВХ забезпечує ідеальну обробку вертикальних або горизонтальних внутрішніх кутів. Може використовуватись, як для настінного покриття, так і для підлоги. Його перевагами є легке очищення кутів, використання на верхній площині облицювання кухні, замість деяких спеціальних керамічних деталей. Профіль придатний для укладання плитки товщиною 6; 7; 9; 10 мм.

Ю. Перехідний профіль забезпечує гарний перехід від покриття з керамічної плитки до покриття з більш тонкого матеріалу - такого, як ковролін, паркетна підлога, вінілове покриття. Також цей профіль може використовуватись для опорядження країв сходів.

11. Еластичний ПИХ профіль поставляється у вигляді котушки. Ідеальний для виконання ущільнення між керамічними плитками в особливо "складних" ситуаціях, скажімо, для оформлення периметра раковин і ванн. Крім цього, може використовуватись для заробки маленьких небажаних зазорів.



Информация о работе «Облицювання стін керамічними глазурованими плитками»
Раздел: Строительство
Количество знаков с пробелами: 49891
Количество таблиц: 1
Количество изображений: 26

Похожие работы

Скачать
26793
1
2

... і використання приміщення. При цьому у вологих приміщеннях рекомендується саме мармур, а не граніт, оскільки мармур має пористішу (мікропористу) структуру, і він менш слизький, ніж граніт. Облицювання природним каменем може проводитись як по готових стінах, так і під час їх зведення. Для цих цілей використовуються вулканічний туф, вапняк, доломіт, травертин. На готові стіни плити каменю кріплять ...

Скачать
27869
8
4

... матеріалів. Швидке наростання міцності розчину дає змогу експлуатувати поверхню вже через 12 год з моменту укладання плиток. Можна використовувати для кріплення керамічної плитки. Розчин стійкий до атмосферних впливів, водо- і морозостійкий. У разі облицювання основ, що зазнають деформацій, потрібно вводити добавку Ceresit CC 83. Для заповнення швів рекомендована Ceresit СЕ 42. Ceresit CM 16 - ...

Скачать
34770
8
7

... напівполіровану та поліровану у вигляді мозаїчної плитки чи мозаїчного покриття. Застосовують як універсальний опоряджувальний матеріал для облицювання 4. Конструктивно-технологічні вирішення облицювань поверхонь на гіпсовій основі   Листи сухої штукатурки, гіпсові вироби штукатурки (рис. 6.1.) При облицюванні основ з гіпсу або гіпсових виробів і конструкцій потрібно брати до уваги велику ...

Скачать
30853
0
10

... , рівнем і виском. Лишки мастики, виступні із швів, поки вона не засохла, знімають лезом ножа. Засохлі патьоки мастики знімають скипидаром, ацетоном або гасом. Поверхні, облицьовані полістирольною плиткою, після 2 год. промивають теплою водою і витирають ганчіркою. Обробка облицьованої поверхні Облицювання очищають від патьоків розчину і мастики. Сліди розчину видаляють, протираючи чільний ...

0 комментариев


Наверх