Метеорологічні дані

Проект на побудову каналізаційної насосної станції
Рельєф об’єкта каналізування Метеорологічні дані Розрахункова кількість водоспоживачів Розрахункові показники промислових підприємств прийняті для пізначення кількості стічних вод Розрахункові витрати стічних вод Витрати стічних вод від промислових підприємств Сумарні розрахункові витрати стічних вод населеного пункту і промислових підприємств Розрахунок конструкцій забруднень стічних вод Концентрації забруднень шарикопідшипного заводу Розрахунок необхідного ступеня очистки стічних вод по допустимій БПК Вибір матеріалу труб для каналізаційної мережі Підбір насосів Первинні відстійники ВТОРИННІ ВІДСТІЙНИКИ МЕТАНТЕНКИ МУЛОВІ ИАЙДАНЧИКИ Насосна станція дренажної мулової води САНІТАРНО-ТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ ОБ’ЄКТУ Склад і об’єм будівельно-монтажних робіт Визначення марки і кількості вантажних автомобілів для транспортування зайвого ґрунту Організація і технологія будівельного процесу Розрахунок тимчасових приміщень Енергопостачання будівельного майданчика Аналіз шкідливих та небезпечних факторів Розрахунок занулення трансформатора живлення Вимоги пожежної безпеки Техніко-економічні показники проекту
122715
знаков
32
таблицы
6
изображений

1.4 Метеорологічні дані

Територія Львівської області розташована в другому кліматичному районі. На основі багаторічних метеорологічних досліджень отримані слідуючі дані про клімат міста Л.:

-       середня температура повітря найбільш холодної п’ятиднівки

 Т = - 21,5 оС;

-       середня температура найбільш холодної доби Т1 = - 25 оС;

-       середня температура найбільш холодного періоду Т2 = - 8 оС;

-       середня температура найбільш жаркої доби Тз =24,6 оС;

-       середньорічна температура повітря Тс = 7,4 оС;

-       тривалість періоду із середньою добовою температурою < 0оС 105 днів;

-       середня відносна вологість повітря – 80 %;

-       середня відносна вологість повітря – 80%;

-       середня кількість опадів за рік – 798 мм;

-       в тому числі рідних - 702 мм;

-       md = 106

Постійна висота снігового покрову не створюється. Середня сезонна глибина протерзання грунтів до 80 см, максимальна глибина промерзання грунту, яка спостерігається 1 раз в 100 років – 100 см.

Повторюваність вітра по направленню в процентах і середня швидкість вітру в м/с за літо навдені в таблиці 1.4.1.

Таблиця 1.4.1.

Сторони світу Пн ПнС С ПдС Пд ПдЗ З ПнЗ
Повторюваність вітру,% 7 8 9 13 10 17 20 16
Швидкість вітру, м/с 3,4 3,3 5,0 4,8 3,2 6 4,9 5,4

1.5 Дані про водойму – приймача стічних вод

Приймачем очищених стічних вод являється річка світла, яка протікає на заході від міста в північному напрямку.

Річка Світла протікає на рівнинній місцевості і має змішане грунтово-снігове-дощове живлення з вираженою весняною повінню і низькою меженню. Крім весняної повені річка може, мати повінь в любий час року, а також зимові повіні в наслідок потеплінь. Річка Світла три місяці покрита льодом, не мулоносна, без заморів на спостережливому участку. В результаті спостережень отримані слідуючі дані по річці:

- відмітка дна - 106 м;

-       найвищий літній рівень - 108 м;

-       найнижчий літній рівень - 107 м;

-       площа водозабору - 465 м.

Інші показники хімічного і фізичного аналізу зводимо в таблицю 1.5.1.

Таблиця 1.5.1.

п/п

Показники річки Один. виміру Кількість
1 Мінімальна витрата

м3

4,9
2 Коливання горизонтів м 2,45
3 Категорія водойми по використанню ІІ
4

БСК5 річкової води: - літом

 - зимою

мг/л

мг/л

1,1

0,2

5

Розчинений О2: - літом

 - зимою

мг/л

мг/л

8,1

18,2

6

Температура води: - літом

 - зимою

оС

оС

+20

+21

7

Лужність води: - літом

 - зимою

мг/л

мг/л

45,9

22,1

8 Відстань до форватору до найближчого водовипуску м 800
9 Глибина річки в межень м 1,9
10 Жорсткість води загальна мг·екв/л 3,08
11 рН річкової води 6,83
12

БСК20 в літній період

мг/л 4,4
13

БСК пов

мг/л 2,8
14 Середня глибина річки на ділянці випуску очищення стоку м 1,8
15 Середня швидкість течії води м/с 0,015

1.6 Існуючі каналізаційні споруди і каналізаційна мережа

На даний час в місці умовно немає господарсько-побутової каналізації. Промислові підприємства, підприємства загального харчування користуються локальними системами каналізації, після чого води стічні скидаються у водойом.

Очищена вода не задовільняє вимог норм, так як очисні споруди технічно застаріли. Даними проектом розробляється повж каналізування міста, а також комплекс очисних споруд каналізації, що передбачають повну біологічну очистку міських і виробничих стічних вод.

1.7 Енергопостачання району будівництва

Місто Л. постачається електроенергією. Вартість 1 кВт 4 електроенергії при одноставочному тарифі 40 при двоставочному – 25.

Напруга силової мережі – 380 В,

освітлювальної мережі – 220 В.

Безперебійність електропостачання насосних станцій і очисних споруд здіснюється підключеннями їх до двох незалежних трансформаторних підстанцій.


2. Вихідні дані до проекту

 

2.1 Терміни та послідовність проектування та будівництва

Проектування ведеться комплексно із взаємною ув’язкою технологічної, будівельної та інших частин проекта. Прийняття всіх технічних рішень відбувається на стадії технічного проекту, а розробка окремих споруд – на стадії техноробочого проекту.

В першу чергу будівництва передбачається каналізування районів житлової забудови, а також забудови з великими громадськими, комунальними та лікувальними будівлями, території промислових підприємств.

Розрахунковий термін будівництва каналізаційних споруд – 24 місяці.


Информация о работе «Проект на побудову каналізаційної насосної станції»
Раздел: Строительство
Количество знаков с пробелами: 122715
Количество таблиц: 32
Количество изображений: 6

Похожие работы

Скачать
229249
11
17

... речовини, викиди поживних елементів, подібних до стоку добрив; осідання кислотних опадів, хвороботворні організми. Все це призводить до погіршення якості води і деградації водних ресурсів. Комплексна екологічна оцінка стану річок басейнів Дніпра за методикою, яка розроблена Українським НДІ водогосподарсько-екологічних проблем, показала, що немає жодного басейну, стан котрого можна було б класифі ...

Скачать
135325
38
7

... "Баланс" за 2007 – 2008 роки (додаток В); -          форма № 2 "Звіт про фінансові результати" за 2007 – 2008 роки (додаток Г). 3 Підвищення ефективності виробництва МКВП "Дніпроводоканал" на підставі методів Економіко-математичного моделювання У грудні 2008 року Дніпропетровський міськвиконком та комунальне Підприємство "Дніпроводоканал", яке знаходиться у власності м. Дніпропетровська ...

Скачать
43576
2
0

... . При написанні роботи мною виконано ______сторінок тексту, ___ таблиць, використано _____ літературних джерел.   Розділ 1 «Оцінка ефективності інновацій та інноваційних нововведень» в процесі запровадження інвестиційного «Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві»   1.1 Проблеми, які мають бути розв’язані внаслідок реалізації Проекту запланованих інновацій та і ...

Скачать
59383
3
0

... слід враховувати при організації обробки даних, побудові комп'ютерних інформаційних систем, виборі варіантів технології розв'язування тих чи інших економічних задач. 2 Інформаційно-правова система Організаційно впорядкована сукупність нормативно-правових документів (масивів док-тів), за допомогою яких суб'єкт управління (орган, посадова особа), застосовуючи інформаційні технології, у т. ч. ...

0 комментариев


Наверх