1 стакан муки, 2 яйця, 1/2 л молока

Все повільно перемішати (яйця заздалегідь збити) і приготувати тісто, яке ще півгодини повинне постояти. Потім розтопити жир на сковороді, влити в неї тісто і запекти в печі протягом 20-30 мин. Подавати зараз же, як тільки пудинг злегка осяде, йоркширський пудинг буде особливо хороший, якщо сковороду поставити під грати, на яких смажиться ростбіф, так, щоб жир по краплях стікав на сковороду, в якій ви маєте намір смажити пудинг. За 20 мін до закінчення жаренья м’яса влити підготовлене для пудингу тісто.

ШАРЛОТКА КОРОЛІВСЬКА, блюдо англійської кухні. Час приготування 6 годин 30 хвилин (5 годин займає охолоджування).

Для бісквіта: 6 яєчних жовтків, 100 г цукру, 1 столова ложка ванільного цукру, 4 яєчних білка, щіпка соли, 100 г муки, 25 г крохмалю.

Для прошарку: 480 г малинового повидла, 2 столових ложки малинового пюре.

Для крему: 7 пластинок желатину, 500 мл води, 4 яєчних жовтка, 100 г цукру, 1/2 стручка ванілі, сік 1 апельсина і 1 лимона, 250 мл сухого білого вина, 2 яєчних білка, 1 щіпка соли, 250 мл сливок.

Жовтки збивати міксером з 50 г цукру і ванільним цукром до тих пір, поки цукор не розчиниться повністю. Білки збити в круту піну з сіллю, цукор, що залишився, сипати в них цівкою, і продовжувати збивати. Духовку розігріти до 200-220 °С. Деко застелити кулінарним папером. Білки викласти на жовтковий крем. Посипати мукою і крохмалем і перемішати віночком. Бісквітну масу викласти на деко і пекти на середньому рівні духовки до золотистого кольору. Посипати цукром рушник, перекинути на нього бісквіт, зняти папір і накрити бісквіт вологим рушником. Повидло перемішати з малиновим пюре на слабкому вогні, протерти через сито і розподілити його на бісквіті.

Бісквіт за допомогою рушника скрутити в рулет і залишити остигати під вологим рушником.

Желатин розм’якшити в холодній воді. Жовтки збити в піну з цукром. Стручок ванілі розрізати уподовж, витягнути серцевину і додати в жовтковий крем. Сік процідити і нагрівати. Желатин віджати і розчинити в гарячому соку. Вино поступове вливати в яєчний крем, постійно помішуючи, желатин додати в білки, все перемішати. Крем залишити остигати. Білки з сіллю збити в круту піну. Сливки також збити в круту піну. Як тільки крем почне застигати, підмісити до нього білки і сливки і збити віночком, після чого крем знову залишити охолоджуватися. Рулет нарізувати шматками товщиною 1 см і викласти в миску. Крем розкласти на шматки рулету і скріпляти. Шарлотку охолоджувати 5 годин.

Перед сервіровкою перекинути на блюдо і розрізати, як торт, на 12 рівних шматків.


2.2 Кухня країн Америки, Канади

Американська і канадська кухня схожа з англійською. Однак у кожної з них є характерні особливості, властиві кухні європейських країн. Це пояснюється історичним розвитком США і Канади. У американців і канадців найбільш популярні креветки, краби, солені та мариновані овочі, фрукти і салати з них, холодне м’ясо, устриці, маринований оселедець, паштет з печінки, фаршировані яйця, закусочні бутерброди. Для приготування закусок використовують майонез, салатні заправки. Американці п’ють каву перед сніданком. Перший сніданок може складатись з грінок, бекону, шинки, яєчні-глазуньї, солодкої булочки, кладій, сосисок, дині (в сезон). Другій сніданок (ленч) співпадає по часу з нашим обідом і складається із салату і другої страви з овочевим гарніром. З перших блюд рекомендується подавати овочеві, картопляні, грибні супи, борщі, бульйони; з других – блюда з вирізки, ростбіф, відварні, жарені, тушковані курчата, індійку, азу, гуляш, бефстроганов, жарені креветки, блюда з яєць, м’ясні тефтелі, сосиски, макарони з сиром; з солодких блюд – морозиво, пироги з яблуками, вишнями, пудинги, вівсяне печиво. Стакан молока подають до обіду та вечері. Вважають що їсти потрібно те що корисно для здоровя.

Основною відмінність американської кухні є те що майже всі продукти тут піддаються перероболеню та збагаченю. Цукерки збагачують вітамінами і мінеральними солями,їх склад друкується на обгортках як на ліках. А Канада славиться пшеницею,шпиком,помідорами,чорницею та ожиною. Готують страви такі як печінка тюленя,горб бізона,задня лапа ведмедя,хвіст бобра. Фермери розводять індиків,цесарок,курей, кролів, качок, гусей. М’ясо переважно смажать або готують у вигляді рагу. Для овочевих страв використовують гарбуз,коричневий біб,квасолю. Хліб споживають в обмеженій кількості. Не їдять чорної ікри,заливної риби, круп’яних гарнірів,а також других страв з червоним томатним соусом.

Мексика використовується багато прянощів. Найпоширеніший з них Чілі. У Мексиці росте велика кількість всіляких видів фруктів і овочів. Основний харчовий продукт – кукурудза. З кактусів готують національний напій – текілу. Мексиканцям відомі два види супів-рідкий, густий. Майже всі страви готуються на смальці,вершкове масло їдять тільки з бутербродами. З птиці більше споживають індиче м'ясо,а в деяких районах споживають качку. Сири використовують здебільшого з козячого молока. З солодких страв найбільше готують жиле. Мексика – батьківщина шоколаду, його тут готують трьома способами - по-французьки (З молоком), по-іспанськи (дуже густим), і по-мексиканськи (не дуже густим).

 


Информация о работе «Особливості національних кухонь різних країн світу на підприємствах ресторанного господарства»
Раздел: Кулинария
Количество знаков с пробелами: 95971
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
218133
4
10

... %), “сантосі” (1,3-1,5 %), “ходейді” (1,2 %). Кофеїн міститься не тільки в кавових зернах, але й у чайному листі, горіхах коли. Спеціалісти вважають, що дві пляшки тонізуючого напою “кока-кола” (із горіхів коли) рівноцінні за своїм впливом на організм людини одній стандартній чашці кави. Не всі знають, що при однаковій масі чай містить кофеїну майже в два рази більше, чим кава. Проте в чашці чаю ...

Скачать
227599
48
18

... конкурентоспроможності Методологічні засади впливу регулювання торгівлі на конкурентоспроможність національних виробників. Питання про роль державного регулювання торгівлі з метою підвищення конкурентоспроможності національних виробників на внутрішньому та зовнішньому ринках є одним з найскладніших як в теоретичному, так і в практичному плані. Незважаючи на велику кількість публікацій у сві ...

Скачать
304576
89
18

... Чарка, стакан 4 320 2 80 400 Столові прибори (комплект) 4 320 2 80 400 Далі наведемо характеристику посуду, який будуть використовувати в комплексному закладі ресторанного господарства (табл. 2.8–2.11). Таблиця 2.8. Характеристика та призначення класичного вітчизняного порцелянового та фаянсового посуду Найменування Розміри, мм Місткість, см3, порцій Призначення ...

Скачать
71678
2
0

... «Вальс ночі» (Walc nocy), став першим шлягером, який наспівувала львівська вулиця і запозичували інші довоєнні кабаре-театри. Отже, можна зробити висновок, що організація анімаційних програм для відвідувачів закладів ресторанного господарства завжди була одним з вагомих та невід’ємних засобів привернути і утримати клієнтів саме в своєму закладі. Розділ 2. Характеристика анімаційних програм пі ...

0 комментариев


Наверх