2.3.1 Обґрунтування вибору і характеристика парфюмерно–косметичних засобів, інструментів та обладнання необхідних для виконання макіяжу

Грецька міфологія приписує винахід косметичних засобів богині Афродіті, а їхнє поширення - Олені Прекрасній. Грекині не тільки чорнили вії сажею, але і закріплювали її сумішшю яєчного білка зі світлою смолою, а губи і щоки рум'янили за допомогою сурику. Пізніше багаті римлянки фарбували віка золотавою фарбою і підводили брови вугіллям. У Древньому Римі існували так називані "космети" - рабині, що прикрашають тіло й обличчя жінок Древнього Рима.

Зараз на ринку представлений дуже різноманітний асортимент різних засобів і послуг для корекції краси будь-якої жінки, що може сховати практично всі недоліки. Головне - індивідуальний підхід. Необхідно брати в увагу вік, тип шкіри, риси обличчя і призначення, тому що макіяж буває повсякденний (для роботи в колективі, ділового візиту, походів по магазинах і. т. п.) і вечірній.

У осінньо-зимовому сезоні знову в моді драматичний погляд. Якщо минулою зимою панували чорний олівець і чорна туш для вій, як прояв мінімалізму в макіяжі, то в новому сезоні до цієї дружної компанії додаються ще і сірі тіні для повік, що підкреслюють глибину погляду. Популярні відтінки: темно-зелений, темно-синій і фіолетовий - ці кольори не були задіяні минулою осінню.

Візажист – працює наче живописець, а фарбами йому служать тональні креми, рум’яна, тіні, губна помада, тобто предмети декоративної косметики.

Існує три головних правила макіяжу:

макіяж виконується тільки на здоровій шкірі;

макіяж повинен відповідати своєму призначенню і загальному стилю моделі;

кольорова гамма макіяжу повинна підкреслювати загальну гармонію стиля, поєднуватись з кольором очей, одягу, волосся.

Для виконання макіяжу використовуємо олівець для брів та тіні для повік фірми Cinecitta.

Особливість даної марки в тім, що її розробили за замовленням однойменної кіностудії, у зв'язку з активним розвитком якої з'явилася потреба в створенні професійної косметики для роботи гримерів. Спочатку з'явилася спеціальна серія тільки для професійного використання, але якість і асортимент продукції була високим, і в результаті в цієї серії з'явилися шанувальники і серед звичайних споживачів.

Так народилася компанія "Cіnecіtta make up", що уже більш 25 років працює в професійній декоративній косметологічній галузі. Її передові технології і вихідні матеріали підвищеної екологічної чистоти дозволяють забезпечити висока якість продукції.

В своїй роботі я застосовую туш для вій, пудру та губну помаду фірми MAKE-UP ATELІER.

Сучасна туш дуже далеко пішла по своєму складу від суміші сажі з олією, якою користувалися в стародавності. Зараз у її склад входять десятки різних речовин. Меланин робить загально зміцнювальний вплив, захищає від зовнішніх факторів. Ланолін харчує вії, запобігаючи їхній ламкості. Кератин - протеїн, що входить до складу вій, зміцнює їх. Касторова олія стимулює ріст вій, має протизапальний ефект. Уф-блокатори захищають від сонця. Пантенол сприяє стовщенню вій. Протеїни паростків пшениці (часто вказують просто "протеїни") сприяють росту вій.

Вітаміни (А, Е, F, провітамін У5) зміцнюють, харчують, воложать, стимулюють ріст, додають еластичність і шовковистість.

Французька компанія MAKE-UP ATELІER була заснована в 1986 році Елен Кійє, візажистом зі світовим ім'ям, і споконвічно займалася підготовкою професійних визажистов для роботи в сфері кіно, телебачення, світу моди і шоу-бізнесу. У 1989 році на базі центра навчання, Елен Кійе разом з фармакологом-косметологом Клодом Дюссе створила власну лабораторію по розробці професійної декоративної косметики, орієнтованої на нестатки візажистів-гримерів, що працюють в області світу моди і шоу-бізнесу. Багатий професійний досвід засновників фірми дозволив створити унікальну й у своєму роді єдину лінію професійної декоративної косметики, що відповідає усім вимогам візажистів профі. Варто особливо відзначити, що лінія MAKE-UP ATELІER охоплює весь спектр професійної декоративної косметики, необхідної для роботи візажиста-гримера, починаючи з тональних засобів і закінчуючи акварелями для бодіарта, а представлена колірна гама створює простір для будь-який колористичної роботи.

Для моделі використовуємо сатинову базу під макіяж фірми "Dermіka".

Уже 12 років "Dermіka" робить ефективну й елегантну косметику для вимогливих клієнтів. Відповідаючи вимогам ринку, із самого початку свого існування фірма послідовно створює торгову марку, що зайняла значний сегмент ринку і з успіхом конкурує з ведучими світовими косметичними фірмами.

Здоровий і молодий зовнішній вигляд шкіри багато в чому залежить від правильного і регулярного відходу.

Фірма "Dermіka" відповідно до сучасних відкриттів і новин у світовій косметології, розробила індивідуальні програми уходу за кожним типом шкіри, відповідно її потребам і віку.

У роботі над образом моделі використовуємо інструменти фірми ATELIER.


Висновок

Мода змінюється, але залишаються певні елементи. Ми створюємо зачіски завдяки історичним фактам та на основі історичних довідок.

Застосувавши новітні тенденції в своїй роботі, і провівши паралелі між історією та сьогоденням, ми отримали зачіску для сучасної жінки.

Ми створили зачіску завдяки аналізу моди за останні 5 років. Зачіска відповідає темі творчої роботи і як найкраще підходить для сучасних жінок для вечірки чи світського рауту.


Література

Ф. Гуске. перукарське мистецтво. 1957 р. Лейпциг.

А.В. Константинов. Перукарська справа. Москва Вища школа. 1987.

С.П. Школьніков Зачіски, головні убори та прикраси для сцени. Мінськ. Вища школа. 1975.

І.С. Сиромятнікова Історія зачіски. – М. Мистецтво. 1989.

А.В. Констянтинов Основи постижерної справи – М. 1982.

І.В Киреєв Постиж і декоративна косметика.

Малая энциклопедия мастерства. Уход за волосами. – М.-СПб. “Диля”. – 2000.

Все о прическах. Составитель Ю. Тыра. «Евроэкспресс». Харьков.

Иллюстрированная энциклопедия моды. Артия. 1966.

А. Темкин, П. Лившиц. Сценический грим и парикмахерское дело. – М. Искусство. 1953.

Каталог Hair’s How - 2007-2008.

Журнал «Долорес» – 2007-2008.

Журнал «Hair’s» – 2007-2008.

Журнал «You Hair» 2007–2008.

Журнал «ESTETICA» 2008.


Информация о работе «Розробити і виконати жіночу вечірню зачіску з довгого волосся на основі моди зачісок останніх 5–ти років»
Раздел: Разное
Количество знаков с пробелами: 44570
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

0 комментариев


Наверх