9.  Терміну дії пропозиції. Вказується конкретний термін дії тендерних пропозицій.

10.  Тендерного забезпечення. У деяких випадках важливо забезпечити виконання зобов'язань постачальником у формі надання забезпечення тендерної пропозиції та/або забезпечення виконання договору про закупівлю.

Вимоги щодо цих гарантій висуваються не постійно, а лише у деяких випадках, коли замовник вважає, що це необхідно. При цьому, замовники повинні в оголошенні про торги вказати розмір тендерного забезпечення.

Метою тендерного забезпечення є гарантування замовнику прийнятного захисту від "несерйозних " тендерних пропозицій. Замовник визначає вимоги щодо надання тендерного забезпечення у тендерній документації, а саме: розмір, форму та умови, згідно з якими тендерне забезпечення не повертається постачальнику.

Найбільш прийнятною вважається вимога замовника про надання тендерного забезпечення у формі банківської гарантії. У разі надання тендерного забезпечення у формі депозиту у готівкових коштах, рекомендується, щоб виконавцю поверталася вся сума депозиту разом з нарахованим банківським, відсотком банку, у якому розміщувався депозит, з урахуванням витрат на відкриття і обслуговування даного депозитного рахунку.

Всі витрати, пов'язані з підтвердженням надання тендерного забезпечення, відшкодовуються учасником. Банківська гарантія або інша, передбачена статтею 1 Закону форма, що підтверджують надання тендерного забезпечення, повинні бути дійсними впродовж терміну дії тендерної пропозиції.

Замовник повинен відхилити тендерні пропозиції, що не супроводжуються підтвердженням про надання тендерного забезпечення, якщо його надання вимагалося замовником.

11.  Вимоги до оформлення тендерної пропозиції.

12.  Маркування тендерних пропозицій.

13.  Тендерних пропозицій., що запізнилися. Тендерні пропозиції, отримані замовником після закінчення кінцевого терміну їх подання, зазвичай не розкриваються, не розглядаються і повертаються постачальникам, що їх подали.

14.  Зміни та анулювання (відкликання) тендерних пропозицій.

Якщо замовник не передбачає іншого у тендерній документації, постачальник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого тендерного забезпечення, повідомивши про це замовника письмово.

Тендерна пропозиція з унесеними змінами має бути сформована, оформлена, запечатана, промаркована відповідно до тендерної документації та подана замість попередньо поданої тендерної пропозиції. Рекомендується, щоб тендерна пропозиція з унесеними змінами приймалася тільки після відкликання попередньо поданої тендерної пропозиції.

У разі відкликання постачальником його тендерної пропозиції, відповідний лист постачальника про відкликання його тендерної пропозиції реєструється у реєстрі тендерних пропозицій. у вигляді примітки до запису про реєстрацію відповідної тендерної пропозиції та зберігається разом з відповідною тендерною пропозицією до розкриття тендерних пропозицій.

Відкликання тендерної пропозиції у період між; кінцевим терміном подання та розкриття тендерних пропозицій призводить до втрати постачальником його тендерного забезпечення.

15.  Розкриття тендерних пропозицій.

16.  Порядку з'ясування тендерних пропозицій і виправлення арифметичних помилок.

17.  Оцінки тендерних пропозицій та визначення переможця. Після розкриття тендерних пропозицій починається їх оцінка та визначення переможця. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі зазначених у тендерній документації критеріїв та методики, що можуть бути у вигляді додатка до тендерної документації.

18.  Відмови учаснику в участі в торгах (відповідно до статей 7 Закону).

19.  Акцепту тендерної пропозиції (відповідно до вимог статті 29 Закону).

20.  Права замовника відхиляти всі тендерні пропозиції.

21.  Забезпечення виконання договору про закупівлю (аналогічно до пункту щодо тендерного забезпечення).


Висновки

Отже, розглянувши дану тему, можна зробити наступні висновки:

1.  тендерна документація – це документи, які готуються замовником та безоплатно передаються в установленому порядку особам на відповідний запит для підготовки ними тендерних пропозицій щодо предмету закупівлі або його частини;

2.  тендерна документація містить інформацію з підготовки тендерної пропозиції, перелік критеріїв, які висуваю тендерний комітет з метою оцінки відповідності учасників тендерів встановленим кваліфікаційним вимогам, плани та опис предмету закупівлі, інформацію про необхідність документального підтвердження відповідності учасників кваліфікаційним вимогам, інформацію про характер та необхідні технічні якості предмету закупівлі та ін.;

3.  в структуру тендерної документації входять запрошення до участі в тендері; інструкції постачальникам; замовлення на поставку продукції та технічні вимоги до продукції; основні умови контракту або проект контракту; форми тендерної пропозиції та інших документів, що представляються разом з тендерною пропозицією.


Використана література

1.  Гражданский кодекс Украины. – Киев, 2003.

2.  Хозяйственный кодекс Украины. – Киев, 2003.

3.  Закон Украины "Про закупку товаров, работ и услуг за государственные средства" с изменениями и дополнениями, № 1490 – III, от 22.05.2000.

4.  Максименко З.Л., Ткаченко Н.Б. Державні закупівлі в Україні. Економічні аспекти та збірка нормативних актів. – Навч.пос., К: "Книга", 2004.

5.  Морозов В.В. основи закупівель товарів, робіт і послуг, проектів. Тендерні процедури та контракти. – Навч.пос., К: таксон, 2003.

6.  Основы коммерческой деятельности: Тексты лекций. Штерн Г.Ю., Репенко И.И. – Харьков: ХНАГХ, - 2004.

7.  Смеричинський В.В. Логістичний менеджмент державних закупівель. Теоритично-правові та методологічні аспекти. – Тернопіль: Карт-бланж, 2004.

8.  Ткаченко Н.Б. управління державними закупівлями. – К: Книга, 2007.


Информация о работе «Структура та зміст тендерної документації»
Раздел: Государство и право
Количество знаков с пробелами: 19962
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
15899
1
1

... погрішність оцінки складає 10-15%. 4.  ОСТАТОЧНИЙ КОШТОРИС (десь у середині циклу розробки робочого проекту), призначена для підготовки і проведення торгів. Припустима погрішність складає 5-6%. Основні етапи розробки проектно-кошторисної документації представлені на рис.1. рис.1 Основні етапи розробки проектно-кошторисної документації   2.Управління розробкою проектно-кошторисної документац ...

Скачать
527512
6
9

... опасность); 2.  добровольная сертификация для подтверждения соответствия продукции заявленному качеству, проводимая по желанию заявителей и являющаяся рыночным механизмом; 3.  идентификация и учет движения товаров и документации в сфере обращения. Остановимся подробнее на первом из них. Обязательное подтверждение соответствия является формой государственного регулирования и вводится ...

Скачать
43107
3
1

... прибыль предприятия будет максимальной. Более того, бездумное привя­зывание цены к себестоимости может привести к возник­новению своеобразного замкнутого круга. 34) Виды сметной документации в строительстве Основанием для определения сметной стоимости стро­ительства могут являться: а) исходные данные заказчика для разработки сметной документации, предпроектная и проектная документация, включая ...

Скачать
51522
2
0

... разделов договора строительного подряда, мер имущественной ответственности, гарантиям и поручительствам и др.). Издано «Практическое пособие по организации и проведению подрядных торгов в Российской Федерации». [7] Проводится целенаправленная работа по совершенствованию организации и проведению подрядных торгов. Создана инфраструктура обеспечения торгов и рынка подрядных работ. Функционирует ...

0 комментариев


Наверх