2. Технологія продажу товару
Культурно торгувати – значить торгувати безперервно товарами хорошої якості та у великому асортименті, більше задовольняти попит покупців на товари: мати красиву і наочну викладку товарів, широкий показ усього асортименту, швидко обслуговувати покупців і робити їм додаткові послуги; створювати покупцям максимальні зручності при покупці товарів; покращувати торгівельну рекламу, додержуватись порядку в торгівельному залі і в підсобних приміщеннях.
В торгівельному залі магазину необхідна хороша інформація. Яскраво оформлені зазначення, оголошення, ярлики цін повинні повідомляти покупцям про порядок обслуговування і ціни, якість та призначення товару.
Зразки менших товарів викладають на вітринах, а великі – розкладають відкрито на полицях, горках, підставках, кронштейнах, стендах. Зразки тканин вивішують на кронштейнах, а пальто, костюми надівають на напівмакети. Покупці роздивляються виставлені зразки товарів самостійно або за допомогою продавця-консультанта, підбирають потрібні йому, платять ціну товару.
Продаж товарів за зразком дає можливість покупцям не поспішаючи роздивитись цікаві зразки, познайомитись з якістю, фасоном, ціною товару, забарвленням. Це полегшує роботу продавця, прискорює і покращує обслуговування покупця.
Показувати тканину потрібно так, щоб покупець уявив, як вона буде виглядати в готовому виробі. Для цього костюмні і платтяні тканини накидають на плече, а легкі тканини складають в складки на правій руці.
В розмові з покупцем продавець повинен уточнити, для пошиття якого виробу потрібна тканина (домашнє, робоче чи нарядне плаття, сарафан, халат і т.д.), для якого сезону та на яку ціну.
3. Обладнання, інвентар
Для магазину тканин, щоб перевозити рулони з підсобних приміщень, необхідно мати у магазині «Ведмедицю», якщо цей магазин великий за територією. Якщо магазин маленький, то наймають на роботу вантажників, які перевозять вантажі за допомогою «Кравчучки» (рис. 1).
4. Терміни реалізації
Бавовняні і лляні тканини зберігають в підсобних приміщеннях зі штучним освітленням. якщо на тканину падає сонячне проміння, то тканина буде вигоряти і втратить свій товарний вигляд.
6. Графічна частина
7. Раціональні пропозиції
Для продажу лляних і бавовняних тканин можна оформити реклами, в яких указано якість тканини, кольори тканин, які можна замовити і купити, їх ціни. З цих тканин виготовляють дуже великий асортимент товарів. Для продажу їх виставляють на манекенах, та спеціально обладнаних вітринах. Товари лляних і бавовняних тканин можна замовити по сезонному і денному каталозі, який продавець зобов’язаний надати покупцю. Для постійних покупців існують знижки на лляні та бавовняні тканини та вироби з них.
Якби я була власником магазину «Вікторія», то виділила б невеликий куточок неподалік від вікна, розташувала м’який куточок та столик з різними каталогами тканин і бланки замовлень.
Також виділила б місце для швеї-розкрійника, яка могла б на місці допомагати покупцю вирішити питання про модель виробу, який можна пошити з лляної і бавовняної тканини (костюм, сукня, кофти, і т. п.).
А також виділила б місце для ремонту лляних і бавовняних виробів.
8. Реклама
Комбінація лляної та бавовняної тканин
Светр і костюм виготовлені з чисто лляних тканин
Блузка з бавовняної тканини
9. Література
В. В. Абгаш, М. І. Бабенко, Л. В. Жорікова, Н. П. Ламанівна, конспект.
... мати від назви виду волокна чи відповідати прийнятим фірмовим або торговельним термінам. Різновид текстильної сировини визначається різновидом ТВ, з яких вона складається (наприклад нитка комплексна діацетатна тощо). 6. Класифікація тканин промислового призначення за функціональним призначенням так обробкою Тканини промислового призначення за функціональним використанням поділяють, на: ...
... 15. Білецька В. Українські сорочки, їх типи, еволюція і орнаментація//Матеріали доетнографії та антропології. 1929. Т. 21—22. Ч. 1. С. 81. 16. Кравчук Л. Т. Вишивка // Нариси історії українського декоративно-прикладного мистецтва. Львів, 1969. С. 62. 17. Добрянська І. О„ Симоненко І. Ф, Типи та колорит західноукраїнської вишивки//Народна творчість та етнографія. 1959. № 2. С. 80. 18. ...
... - можна характеризувати на даний час як післякризовий та такий, що потребує цільової державної підтримки. 2. Сучасний рівень розвитку текстильної промисловості 2.1 Текстильна промисловість України в сучасних умовах господарювання За випуском продукції (48%), вартістю основних виробничих фондів перше місце в комплексі займає текстильна промисловість. Проте в останні роки спостерігається ...
... . Варять не більше 20 хв. М'ясний порошок — однорідна маса, отримана подрібненням сухого м'яса, колір світло-коричневий. Варять не більше 5 хв. Волога в порошку не більше 10%, упаковка герметична. ЛЕКЦІЯ ПО ТОВАРОЗНАВСТВУ РИБИ 1.Характеристика сімейств риб Промислові риби класифікують по декількох ознаках. По способу і місцю життя риби ділять на морських, прісноводих, напівпрохідні і прох ...
0 комментариев