ВАТ “Промінь”
Бізнес – план
Створення промислового підсобного цеху з виготовлення хлібних виробів
На базі ВАТ “Промінь”
Зміївського району Харківської області
Виконала: студентка 52-МН групи
Ганжуєва Е.А.
Перевірила: Півень А.В.
Харків 2008
Зміст
Резюме (ключові положення)
1 Продукція підсобного промислового цеху з виробництва та реалізації хлібних виробів
2.Можливості бізнесу і ринку
3.Маркетинг-план
4.Виробничий план
5.Організаційний план
6.Оцінка ризиків
7.Фінансовий план
Резюме (ключові положення)
В даному бизнес-плані міститься опис, аналіз і планування діяльності промислового підсобного цеху з виробництва та реалізації хлібних виробів. Для впровадження даного проекту необхідно Збільшити посівні площі під зернові ( за рахунок виключення з сівозміни соняшнику) та взяти банківський кредит в розмірі 60000 грн. під 15 % річних на 12 місяців.
Головним завданням поставлено в перші роки існування цього цеху укріплення позицій на ринку за рахунок випуску якісної та доступної для споживача продукції.
Виробнича здатність хлібного цеху буде достатньо висока, що дозволить випускати великий об'єм хлібних виробів. Об'єм продажів перші 8 місяців складатиме 270000 одиниць на місяць, потім будет проводитись поступове збільшення виробництва та досягне 318000 одиниць на місяць.
Таким чином за перший рік існування виручка від продажу товара складає 1027200 грн. Очікувані витрати на виробництво складатимуть 687324 грн., що стосується чистого прибутку, він складатиме 147324 грн.
1. Продукція підсобного промислового цеху з виробництва та реалізації хлібних виробів
Даний промисловий цех вироблятиме та реалізовуватиме в районі широку гаму мучних виробів. На перший час виробництво базуватиметься на випічці тільки декількох видів хліба, батонів та булочок, але вже за 3 місяці почне працювати на повну силу: випічка 4-5 видів булочок, 3 видів батонів, 2 видів печива. Також розпочне свою роботу стіл замовлень, д будь-який покупець зможе розмістити своє замовлення на виготовлення тієї чи іншої продукції, а також тортів. Цей промисловий цех буде знаходитись в переобладнаному складовому приміщенні для соняшникової продукції ВАТ «Промінь». Переобладнання приміщення коштуватиме 18000 грн. Інвентар для виготовлення продукції також потрібно закупити.
Відповідно, виникає потреба в додатковому персоналі, а саме: кондитер, пекар, продавець - касир, бухгалтер, вантажник - прибиральник. Щодо кондитера, пекаря, продавця – касира, необхідно найняти фахівців відповідних спеціальностей, кожного на одну робочу ставку. Бухгалтерські справи буде вести головний бухгалтер ВАТ «Промінь». Вантажника – прибиральника необхідно виділити з вантажної бригади ВАТ « Промінь» (1 ставка).
Ціни на продукцію складатимуть: Батон «Колосок» 0,35 грн.; батон «Улюблений» 0,35 грн.; булочка з корицею 0,22 грн., булочка з маком 0,25 грн.
Очікувані витрати на продукцію наведені в таблиці 2.1.
Таблиця 2.1 Щомісячні очікувані витрати на продукцію підсобного промислового цеху з виробництва та реалізації хлібних виробів.
Найменування продукції | Кількість, шт. | Витрати |
Батон «Колосок» | 60000 | 16560 |
Батон «Улюблений» | 60000 | 15840 |
Булочка з корицею | 75000 | 9900 |
Булочка з маком | 75000 | 10800 |
... (ДСТУ, ГОСТам, технологічним інструкціям, тощо). [29] При виборі асортименту врахували місцеві умови і тип підприємства. Співвідношення між окремими видами готової продукції приймаємо згідно Відомчих норм технологічного проектування та з урахуванням того , що варена груп ковбас має найбільший попит у населення.. При виконанні розрахунків ковбасного виробництва обрали груповий асортимент, а потім ...
... ість у структурі легкої промисловості України посідає друге місце. За чисельністю зайнятих працівників вона є найбільшою серед інших галузей легкої промисловості. Сучасна швейна промисловість характеризується доволі високим рівнем техніки, технології та організації виробництва, наявністю великих спеціалізованих підприємств і виробничих об'єднань. У швейній промисловості створено фабрики, виробнич ...
... цеха. Результати всіх цих розрахунків приведені у таблиці 4.1. Таблиця 4.1 – Основні техніко - економічні показники вагоноскладального цеха Найменування показників Одиниці виміру Значення показників Фактична програма ремонту вагонів 5567 Число поточно - конвеєрних ліній 3 Фронт роботи поточно - конвеєрної лінії 6 Фронт роботи цеху 18 Виробнича площа цеху ...
... без додаткових інвестицій, як інституціальні перетворення, удосконалення фінансово – кредитної системи, поєднання ринкових регуляторів, посилення державного регулювання економіки.7. Перспективи розвитку і розміщення харчової промисловості в умовах ринкової економіки. Командно - адміністративна система господарювання, що функціонувала в період з 1920-х років і до середини 1980-х років і ...
0 комментариев