Войти на сайт

или
Регистрация

Навигация


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ

Курсова робота

з дисципліни «Крос-платформне програмування»

на тему:

«Розробка додатку для обробки матриць»

Виконав студент: Гульшін О.В.

Група: КН-4-1

Прийняв: Сватко В.В.

Київ 2016

Зміст

ВСТУП 3

1. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 4

1.1 Основні апаратні та програмні платформи 4

1.2 Стан корпоративного програмного середовища типовою організації.. 6

1.3 Крос-платформні технології 6

2. РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 10

2.1 Бібілотека Juce 10

2.2. Підтримувані компілятори 12

2.3. Отримання і типи ліцензій 12

2.4 Клас Label 13

2.5 Клас TextEditor 15

2.6 Клас TexButton 16

2.7 Клас ComboBox 18

3. ДЕМОНСТРАЦІЯ РОБОТИ ПРОГРАМИ 20

ВИСНОВКИ 24

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ 25

ДОДАТОК А 26


Вступ

Кросплатформність - здатність програмного забезпечення працювати більш ніж на одній платформі або операційній системі.

Звичайно, буде неправильним сказати, що кожен додаток має бути сумісним з великою кількістю різних платформ. Тим не менш, кросплатформні програми існують і продовжують з'являтися. Вже одне це говорить про те, що ринок має потребу в подібному ПЗ. Спробуємо розібратися детальніше в деяких особливостях, пов'язаних з його проектуванням, а також у принциповому питанні, чи має взагалі сенс страждати над кросплатформністю розробки.

Отже, які переваги кросплатформних додатків перед тими, які можуть запускатися тільки на одній платформі? По-перше, програми, які володіють такою корисною властивістю, як кросплатформність, більш стійкі на ринку програмного забезпечення. Зараз набирають популярності програми, які вміють працювати під основними "китами" світу операційних систем: Windows, Linux, FreeBSD і MacOS. Серед програм для кінцевих користувачів на вершинах хіт-парадів софта стоять Mozilla Firefox, OpenOffice.org, Opera тощо. Список великий, і кожного дня він поповнюється новими учасниками. У світлі цих фактів розробникам, які дивляться в майбутнє і не бачать його без своїх, безсумнівно, дуже потрібних і якісних продуктів, варто подумати про кросплатформність. Це більш ніж актуально для того, хто розробляє програмне забезпечення для станцій-серверів або корпоративних користувачів. Що стосується корпоративної сфери, тут дуже популярні два слова: Java і .NET. Як відомо, це архітектури, які за своєю природою спираються на поняття кросплатформності. Звичайно, ніхто не забороняє створювати корпоративні додатки під одну платформу, але вартість їх, як правило, обґрунтовано нижча.

Моє завдання полягає у створенні кросплатформенного додатка. Бібліотека Juce дозволяє писати код один раз і запускати проект на декількох ОС таких як: Мас OS X, Windows, Linux, iOS, Android.


ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

1.1. Основні апаратні та програмні платформи.

В даний час апаратні і програмні платформи та технології стрімко розвиваються, безперервно з'являються все нові і нові можливості. У той же час, очевидна тенденція до інтероперабельності (interoperability) платформ та сумісності технологій.

Зростання комп'ютерних та інформаційних технологій за порівняно недовгий час, що минув з моменту появи перших комп'ютерів (кінець 1940х рр.) Був неймовірно стрімким і поки не проявляє ніякої тенденції до уповільнення. Вважається, що кожні 10 років відбувається повна зміна технологій у цих областях. В результаті неймовірно велике число апаратних і програмних технологій і платформ, які, здавалося б, ще недавно були самими передовими і повсюдно використовуваними, в даний час залишилося лише в пам'яті тих, кому з ними довелося працювати. Нові покоління розробників програмного забезпечення, як правило, не знають навіть техніки і технологій десятирічної давності (а якщо і знають, то тільки зі спеціальних курсів ВНЗ), оскільки стан справ в галузі комп'ютерних та інформаційних технологій встигло повністю помінятися кілька разів за ці роки. Такі стрімкі зміни, до речі, роблять дуже нестійким комп'ютерний бізнес: на наших очах багато фірм- виробників обладнання або програмного забезпечення, що мали, здавалося б, надстійке становище на ринку, в лічені роки програвали конкуренцію і іноді повністю зникали, а на їх місці з'являлися нові "зірки". Так, наприклад, всього кілька років тому сталося з однією з найбільших в комп'ютерному світі фірмою DEC, довгі роки в значній мірі визначала шляхи розвитку обчислювальної техніки і програмного забезпечення, і зуміла побудувати цілком самобутню "цивілізацію" комп'ютерних і програмних рішень - фірми вже більше не існує, а про її супербренд PDP, VAX і відповідне програмне забезпечення пам'ятають дуже деякі. Враховуючи все сказане, представляється практично недоцільним давати докладний огляд апаратних і програмних архітектур, наявних в даний час - їх термін життя досить малий. Обмежимося тому лише дуже схематичним викладом основних платформ, з якими доводиться мати справу сучасному розробнику. Досить умовно можна класифікувати основні зустрічаються в наш час апаратні платформи наступним чином.

• Платформи на базі процесорів Intel і їх аналогів (AMD).

• Високопродуктивні сервера і робочі станції SUN (на базі процесорів SunSparc).

• Високопродуктивні сервера HP (на базі RISC-процесорів).

• Платформи Apple.

Архітектура процесора: RISC або CISC?

У 80-х роках минулого століття була запропонована архітектура процесора зі скороченим набором машинних команд (RISC - Reduced Instruction Set Computer). Дейв Паттерсон і Карло Секуін сформулювали чотири основних принципи архітектури RISC:

1. Будь-яка операція повинна виконуватися за один такт, незалежно від її типу.

2. Система команд повинна містити мінімальну кількість найбільш часто використовуваних найпростіших інструкцій однакової довжини.

3. Операції обробки даних реалізуються тільки у форматі "регістр-регістр" (операнди вибираються з оперативних регістрів процесора, і результат операції записується також у регістр; а обмін між оперативними регістрами й пам'яттю виконується тільки за допомогою команд читання / запису).


Информация о работе «Розробка додатку для обробки матриць»
Раздел: Информатика, программирование
Количество знаков с пробелами: 60950
Количество таблиц: 1
Количество изображений: 2

Похожие работы

Скачать
165990
30
46

... ії; - існуючий підрозділ імпортування італійських меблів буде забезпечувати поставку меблів із Італії за напрацьованою схемою; РОЗДІЛ 3. РОЗРОБКА ТА АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ ТОВ „КЛАСС-ЛАЙН” В СЕГМЕНТІ ПОСЛУГ „ДІЗАЙН ІНТЕР’ЄРІВ»   3.1 Стратегічні цілі проектного комплексу концентрованого маркетингу ТОВ „Класс-Лайн”   У світовій практиці відомо чотири види ...

Скачать
75191
22
33

... приймаємо рівною 22۰10-6м2/c згідно з [13] вибираємо індустріальне масло І-20А. Змазування підшипників проводиться в редукторі тим же маслом, яким змащуються і зубчаті передачі. При мастилі картера коліс підшипники кочення змащуються бризками масла. 2. МЕТРОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВИРОБНИЦТВА   2.1 Технічний опис складальної одиниці Проміжний вал поз. 1 складальної одиниці (рис.2.1) ...

Скачать
42785
3
8

... особливих властивостей, що відбивають реальну природу інформаційного джерела. У даному розділі мова йтиме про застосування контекстно-контекстно-залежного імовірнісного моделювання в методах ощадливого кодування відеоінформації. У рамках контекстно-контекстно-залежного моделювання специфічні особливості відеоданих є основою для виробітку критеріїв формування факторних векторів і розбивки їхньої ...

Скачать
69468
35
0

... детально на основі загального вирішення задачі.ЗАВДАННЯ ДО КУРСОВОЇ РОБОТИ Розробити компоненти технічного і програмного забезпечення мікропроцесорного пристрою, який включає аналогово-цифровий і цифро-аналоговий перетворювачі і виконує функцію лінійної системи автоматизованого регулювання. Системи описується заданим пропорційно-інтегро-диференціальним рівнянням, яке зв'язує аналогові сигнали х ...

0 комментариев


Наверх