09.04.1998 р. (печатка)
ХАРАКТЕРИСТИКА
Прокопенко Валентини Іванівни
1975 р. нар., українки,
освіта вища незакінчена,
лаборанта кафедри генетики,
селекції та насінництва
Харківського державного аграрного
університету ім. В. В. Докучаєва
.
Пані Прокопенко В. І. працює на посаді лаборанта з 1998 р. після закінчення Чугуївського сільськогосподарського технікуму.
Роботу виконує сумлінно, наполегливо, старанно.
Заочно навчається на Ш курсі факультету захисту рослин Харківського ДАУ ім. В. В. Докучаєва.
За активну участь та сприянні виконання плану наукової роботи в 2000 році премійована 75 грн.
Користується повагою й авторитетом у колективі. Це скромна людина, зразковий виконавець наукової роботи.
Ректор (підпис) В. В. Сиглий
Начальник відділу (підпис) А. Р. Карп
(печатка)
28.11.2000 р.
АТЕСТАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКАШаульської Оксани Олександрівни
1977 р. народ., українки,
освіта вища незакінчена,
студентки ТОВ-41-с
Харківського текстильного технікуму
Шаульська Оксана Олександрівна закінчила Харківський текстильний технікум 30 червня 1997 р. отримала диплом з відзнакою за спеціальністю “Хімічна технологія опоряджувального виробництва” і здобула кваліфікацію техніка-технолога.
Старанна, наполеглива студентка. Брала участь в олімпіаді з органічної та аналітичної хімії, зайняла ІІ місце серед студентів технікумів третіх курсів. Має в дипломі 5 (п’ять) четвірок. Користується повагою серед одногрупників. Займала посаду старости групи. При проходженні виробничої практики на фабриці “Весна” її група перевиконала план і отримала грошову премію в 25 грн., а також відмінну оцінку за виконану роботу. Серед одногрупників була лідером, полегшувала роботу вчителів і отримала повагу від директора технікуму.
Характеристика подається до директора Трикотажної фабрики “Весна”, де Шаульська О.О. мала змогу проходити практику на ІІІ курсі, на посаді молодшого спеціаліста фарбувального цеху.
Директор (підпис) О. А. Єрмоленко
Декан (підпис) К. В. Рогова
25.05.1999 р. (печатка)
Автобіографія1 – це документ, у якому особа власноручно у хронологічному порядку подає стислий опис свого життя та діяльності.
Автобіографія подається при вступі до навчального закладу чи на роботу. Цей документ пишеться довільно. Заголовок може складатися з одного слова “автобіографія”, яке розміщується посередині рядка. Кожне нове повідомлення в автобіографії повинне починатися з абзацу. Зліва під текстом ставиться дата написання, справа – підпис автора.
Тип мовлення автобіографії – розповідь від першої особи. При цьому не слід зловживати займенник я. Необхідно уникати прикметників, що виражають ознаку. Кожен, хто пише автобіографію, основну увагу має приділяти фактам, не вдаючись до міркувань з приводу окремих життєвих ситуацій, опису подій.
Всі відомості з автобіографії подаються в хронологічній послідовності, щоб уявити життєвий шлях, ділову кваліфікацію і громадську активність людини .
Незважаючи на довільний виклад тексту, автобіографія має такі реквізити:
1. Назву виду документа.
2. Прізвище, ім’я та по батькові (у Н. відмінку однини).
3. Дата народження: число, місяць (літерами), рік.
4. Місце народження: село, селище, місто (у Н. відмінку), район (у Р. відмінку), край, країна (якщо за межами України) (у Н. відмінку). Усі дані про місце народження пишуться так, як вони зазначені у свідоцтві про народження.
5. Відомості про навчання: повне найменування навчальних закладів (як вони називалися у час навчання), назви спеціальностей, які отримали (за дипломом).
6. Перебування на військовій службі, у місцях позбавлення волі та ін.
7. Відомості про трудову діяльність (повне найменування місць роботи та посад).
8. Нагороди, стягнення, заохочення.
9. Відомості про громадську роботу.
10. Короткі відомості про склад сім’ї (без займенників).
Якщо неодружені:
- батько, мати (прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, посада та місце роботи);
- сестри, брати, якщо вони не мають своєї сім’ї (прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, місце навчання, роботи, посада).
___________________________________________________________
Автобіографія1 (від грец. Autus – сам, bios – життя, grapho – пишу) – опис свого життя.
Якщо одружені:
- дружина, чоловік (прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, місце роботи чи навчання );
- діти (прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, місце роботи чи навчання).
11. Повна домашня адреса, номер телефону.
12. Дата укладання (ліворуч).
13. Підпис укладача (праворуч).
Зразок:
АВТОБІОГРАФІЯ
Я, Волош Микола Пилипович, народився 15 квітня 1973 р. в сел. Висо-ке Балаклійського району Харківської області.
Після закінчення 1990 р. Балаклійської СШ № 3 працював механізатором колгоспу “Велике”.
З 1991 до 1993 рр. – служба в армії.
З 1994 р. – студент механіко-математичного факультету Харківського авіаційного університету. Закінчив ХАУ у 1998 р. за фахом викладач математики.
З 1998 р. працюю вчителем математики Харківської СШ № 65.
З 1999 р. аспірант Харківського авіаційного університету.
Склад сім’ї:
Дружина – Волош Надія Миколаївна, 1974 р. нар., викладач хімії в СШ № 65;
Син – Волош Сергій Миколайович, 1998 р. нар.
Домашня адреса: 30131, Харків, вул. Дзержинського, буд. 72, кв. 37
Тел. 35-26-35
... традиції, героїчних подвигів, здійснених при несенні служби; 6. постійна турбота про задоволення матеріально-побудових і культурних запитів воїнів, що несуть службу в наряді. Виховна робота у період підготовки до несення служби військ. Виховна робота, спрямована на успішне виконання завданнь вартової і внутрішної служби, є повсякденним обов'язком командирів, офіцерів-вихователів. Вона ...
... ; Програму діяльності ОВС щодо поліпшення правопорядку в Україні на початку третього тисячоліття, схвалену на засіданні Колегії МВС України від 16 грудня 1996 року; Положення про проходження служби в органах внутрішніх справ; Закон України про оперативно-розшукову діяльність, Державну програму боротьби із злочинністю, Закон України про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинні ...
... риски; - способи управління ризиком; - оцінка вартості і економії при прийнятті певних способів управління ризиком; - рекомендації по ухваленню рішень. Отже класифікаційні суспільства грають важливу роль в забезпеченні безпеки судноплавства проводячи найважливішу роботу по систематизації і аналізу аварійності з метою впровадження на практиці сучасних рішень, отриманих на основі цих досліджень. ...
... 56 с. МАРТИНЕНКО О.А. СОЦІАЛЬНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ Національний університет внутрішніх справ, м.Харків Розглянуті основні фактори соціального характеру, що детермінують правопорушення серед особового складу органів внутрішніх справ МАРТЫНЕНКО О.А. СОЦИАЛЬНЫЕ ДЕТЕРМИНАНТЫ ПРАВОНАРУШЕНИЙ В ОРГАНАХ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ УКРАИНЫ Национальный университет внутренних де
0 комментариев