ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Проектування електричної частини КЕС-1500
Вибір структурної схеми КЕС Вибір числа і потужності автотрансформаторів зв'язку Техніко-економічний розрахунок Вибір джерел живлення власних потреб Вибір схем розподільних пристроїв Розрахунок струмів короткого замикання Вибір вимикачів Вибір роз’єднувачів Вибір трансформаторів напруги Вибір ошиновки поля Вибір ошиновки ЛЕП і Блоку Вибір трансформаторів струму Вибір трансформаторів напруги Вибір струмопровода Вибір устаткування на напрузі 6,3 кВ Вибір вимикачів в ланцюзі двигунів і в ланцюзі трансформаторів другого ступеня трансформації Вибір крП Вибір трансформаторів напруги Вибір збірних шин ЗАХИСТ СИЛОВИХ ТРАНСФОРМАТОРІВ Азотний і плівковий захист трансформаторів ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Аналіз умов праці і виявлення небезпечних і шкідливих чинників у машзалі КЕС Протипожежні заходи у машзалі КЕС
74059
знаков
42
таблицы
6
изображений

8 ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

8.1 Загальні питання охорони праці

Поняття «Охорона праці» означає систему законодавчих актів, соціально-економічних, організаційних, технічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, що забезпечують безпеку, збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.

Одним із законодавчих актів з охорони праці, є Конституція України, де вказано, що: «Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...».

Завданням розділу є аналіз технологічного процесу при роботі в електроустановках машзалу КЕС, виявлення небезпечних і шкідливих виробничих чинників, розробка заходів для створення умов праці, безпечних для життя і здоров'я людини, а також вживання заходів з пожежної безпеки.

Завдяки застосуванню архітектурно-планувальних методів можна досягти зниження шуму в машзалі КЕС. У виробничих приміщеннях КЕС і це досягається шляхом акустичній обробки стін і стель звукопоглинальними матеріалами, що дозволяють знизити рівень шуму на 10 дБА.

 Силове обладнання (агрегати, трансформатори та ін.), що створюють великий шум або вібрацію повинні бути розміщені в окремих ізольованих приміщеннях. Для забезпечення безпечного обслуговування обладнання, воно повинне розміщуватися з відповідними інтервалами, необхідними для безперешкодного пересування людей.

Мікроклімат повітря робочої зони. Повітря робочої зони виробничих приміщень визначають наступні параметри: температура повітря в приміщенні, відносна вологість повітря, швидкість руху повітря. Ці параметри окремо і в комплексі впливають на організм людини, визначаючи його самопочуття.

Неї параметри мікроклімату встановлюються для робочої зони виробничих приміщень відповідно до вимог ДСТУ 12.1.005-91.

Таблиця 8.1-Припустимі параметри метеорологічних умов

Категорія робіт з енерговитрат Період року

Температура,

°C

Відносна вологість % не більш Швидкість руху повітря, м/с не більш
Середньої важкості IIа Холодний 17-23 75 0,3
Теплий 18-27

65 (при 26°C)

0,2-0,4

Оптимальний мікроклімат в приміщенні забезпечує підтримку теплової рівноваги між організмом і навколишнім середовищем. Підтримка на заданому рівні параметрів, що визначають мікроклімат, може здійснюватися з допомогою: кондиціонування повітря, опалювання, вентиляційних, пристроїв автоматичного регулювання, контролю і сигналізації, нагрівальних приладів і т.п.

Освітлення приміщення машзалу. Для створення нормальних умов праці важливе значення має освітлення робочих місць. У машзалі КЕС передбачається штучне робоче і аварійне освітлення.

Таблиця 8.2- Характеристика виробничого освітлення

Характеристика зорової роботи Розряд і під розряд зорової роботи Природне освітлення Штучне освітлення
вид

е%

вид

Еmin, лк

Джерела світла,

тип світильника

Середньою точності IVг сполучне 0,9 комбіноване 300

Н>6 дугові ртутні лампи ДРЛ-250,

 ГсРМ-25



Информация о работе «Проектування електричної частини КЕС-1500»
Раздел: Физика
Количество знаков с пробелами: 74059
Количество таблиц: 42
Количество изображений: 6

Похожие работы

Скачать
199387
21
11

... , звитих в плоскі спіралі. Кінці спіралей приварені до трьох роздаючих і до трьох колекторних труб. 2. Призначення, склад, технічні характеристики системи автоматичного регулювання 2.1 Призначення системи автоматичного регулювання Система автоматичного регулювання (САР) турбіни виконується електрогідравлічною і структурно складається з електричної і гідравлічної частин, робота яких взає ...

Скачать
174100
29
15

... конденсаторів багато в чому визначається строками й способами чищення. Пропонується методика визначення оптимальних строків чищення з урахуванням температури охолодної води, її забруднення, режиму роботи енергоблоку й вибору оптимального способу для умов конкретних ТЕС і АЕС. Оскільки найближчим часом проблеми реабілітації ТЕС не можуть бути вирішені шляхом глобальних реконструкцій устаткування, ...

Скачать
97263
4
4

... ККП-3. Очищають качани на очиснику ОП-15, обмолочують молотарками МКП-3, МКП-У або на універсальному механізованому пункті ПМУ-15. Для збирання кукурудзи у вигляді зерна застосовують зернозбиральні комбайни СК-5 і СК-Ю «Дон-1500» з приставками відповідно ППК-4 і КМД-6. Для досушування і очищення зерна застосовують зерноочисно-сушильний комплекс КЗС-255. На рис. 1.6.1 показана схема комплектуючих ...

0 комментариев


Наверх