6. План маркетингу
Вищий персонал підприємства, проаналізувавши ситуацію на ринку і взявши до уваги соціально-економічні тенденції в Україні в цілому і по Черкаській області зокрема, дійшов до висновку, що розробка і реалізація довгострокової маркетингової стратегії в даний час – це нереальна задача в мінливій ринковій кон’юнктурі. Тому було вирішено коригувати маркетингову стратегію відповідно до змін, які виникатимуть і створювати маркетингову стратегію на менш тривалий період (місяць, квартал, рік).
В залежності від ринку збуту АТ “Ілля Муромець” планує встановити слідуючі ціни реалізації готової продукції (табл.5)
Таблиця 5 Ціни на готову продукцію, грн./кг.
Назва підприємства | Копчена ковбаса | Варена ковбаса | Фарш |
Підприємства оптової торгівлі | 30 | 25 | 22 |
Піприємства роздрібної торгівлі | 31,5 | 26 | 24 |
Кафе, ресторани | 33 | 27 | 25 |
Вказані оптові та роздрібні ціни на м’ясопродукти (копчену ковбасу) на 10 – 12% нижчі від середньо ринкових, таким чином при продажі цього виду продукції стратегія маркетингу АТ “Ілля Муромець” – цінова конкуренція, яка доцільна в даній ситуації. Для всіх інших видів продукції стратегія маркетингу – нецінова конкуренція. Завдяки високій якості, смаковим якостям і привабливої екологічно безпечної упаковки.
Для ефективної роботи АТ “Ілля Муромець” планується проводити маркетингові дослідження, опитування споживачів, щоб встановити їх відношення до продукції фірми.
Також з метою стимулювання попиту планується застосовувати рекламу в ЗМІ (газета “Черкаси від А до Я”) з якою уже укладено попередню домовленість, а також планується розмістити рекламу продукції в мережі Internet.
Заплановані витрати на рекламу складатимуть 2 тис. грн. на місяць.
Іншими методами стимулювання попиту можуть бути:
v Проведення акцій;
v Участь в Всеукраїнських та обласних виставках;
v Проведення дегустацій..
Ці засоби стимулювання попиту фірма буде застосовувати після виходу виробництва на повну потужність і під час перших місяців виходу продукції на споживчий ринок.
Спосіб продажу продукції
Охоплення загального ринку здійснюється шляхом прямих контактів з потенційними покупцями в м. Вінниці та області. На даний момент уже існують попередні домовленості з потенційними покупцями. При умові стабільності цих закупок гарантований оптовий збут продукції в обсязі біля 700 т. в рік.
Основними споживачами на перспективу залишаються власні роздрібні магазини (два магазина) 40,3% від загального обсягу реалізації.
Узагальнення: в своїй маркетинговій політиці АТ “Ілля Муромець” планує методом цінової та нецінової конкуренції зайняти даний сегмент ринку і закріпитися на ньому.
7. Організаційний план
Рада директорів АТ “Ілля Муромець” складається з двох осіб: Генерального та Виконавчого Директора. Вони мають значний стаж роботи не тільки в сфері управління, але й безпосередньо на робочих місцях в торгівельній та виробничій сферах, де набули значних професійних навичок, просуваючись вперед по ступенях кар’єри. До даного моменту уже на протязі 9 років вони грамотно здійснюють управління фірмою АТ “Ілля Муромець”.
На підприємстві існує лінійно-функціональна управлінська структура, коли керівництво фірмою здійснюють не лише зверху, але й безпосередньо на робочих місцях: в кожному підрозділі АТ “Ілля Муромець” діє ретельно підібраний персонал, який координує роботу даного підрозділу відповідно з головною стратегією фірми.
Керівників структурних підрозділів характеризує значний стаж роботи в даній галузі і глибокі знання специфіки конкретного підрозділу, що є не мало важливим для ефективного управління всією фірмою в цілому.
Оплата праці керівного апарату здійснюється за розробленими фіксованими тарифними ставками, а для виробничого персоналу оплата праці проводиться залежно від обсягу виготовленої продукції. Широко застосовується система стимулювання продуктивності праці: система премій, надбавок та доплат за перевиконання плану, за доброякісну роботу, за надурочну роботу і т. п.
... ї риби та експортних поставок прісноводної риби. Отримані матеріали дозволяють у дипломному проекті провести детальний аналіз та розробку рекомендацій по оптимізації концепції управління персоналом в ПП „Промен”, яка повинна забезпечити подальший розвиток зовнішньоекономічної діяльності підприємства. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 1. Митний Кодекс України від 11 липня 2002 року N 92-IV // Із ...
... дприємства, напрямків підвищення кваліфікації окремих категорій співробітників. 1.2 Показники і критерії оцінювання ефективності менеджменту персоналу підприємства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Основу концепції управління персоналом підприємства складають [19]: розробка принципів, напрямків та методів управління персоналом; урахування роботи з персоналом на всіх рівнях ...
... шкоди від них. 9. Участь у підготовці та складанні статистичних звітів підприємства з питань охорони праці. 10. Розробка перспективних та поточних планів роботи підприємства щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці. 11. Планування та контроль витрат коштів на охорону праці. 12. Пропаганда та агітація безпечних і нешкідливих умов праці шляхом проведення консультацій, конкурсів, бес ...
... ії, організації виробництва, збуті продукції впливають на основні параметри діяльності підприємства. Необхідність їх визначення ще до початку проведення серйозних змін у виробництві викликає потребу планування діяльності підприємства відповідно до умов, що склалися, або можуть скластися в майбутньому. Отримані в процесі планування очікувані параметри діяльності служать основою при прийнятті відпов ...
0 комментариев