Вступ
Товариство з обмеженою відповідальністю «Силур» – є об’єктом дослідження на період управлінської практики.
В даному звіті з управлінської практики приведений аналіз організаційної структури та фінансово – господарської діяльності підприємства.
Предметом дослідження являється процес удосконалення існуючих напрямів управлінській діяльності ОК «Силур», виявлення недоліків та пошук шляхів удосконалення управлінської діяльності.
Основна мета практики – це закріплення теоретичних знань по курсу «Менеджмент», набуття практичних навиків у сфері управління конкретним підприємством, проведення економічного аналізу, розробці перспективних напрямків фінансово-господарської діяльності ОК «Силур», дослідження кадрової політики, кадрового потенціалу підприємства та особливості проведення Спартакіади серед працівників.
Визначені задачі під час проходження практики:
· Загальне знайомство з підприємством;
· Організаційна структура аппарата управління;
· Вивчення системи управління фінансами;
· Аналіз управління маркетинговою діяльностю;
· Вивчення системи управління персоналом;
· Оцінка эфективності системи управління підприємством.
· Ознайомлення з особливостями проведення змагань, спартакіад
Даний звіт буде розкривати наступні моменти:
У першому розділі буде розглядатися знайомство з підприємством ТОВ «Силур» та його підрозділом (об’єкт практики) ОК «Силур», історія його заснування, етапи розвитку та цілі, згідно з якими відбувалося будівництво.
Аналіз організаційної структури, обов’язки персоналу та основні фінансові моменти описуються у другому розділі.
У третьому розділі – індивідуальне завдання студента «Особливості організації та проведення Робочої Спартакіади з плавання у ОК «Силур».
Для дослідження та написання звіту використовувались звітності, документи, анкетні опитування відвідувачів.
1. Загальна характеристика діяльності підприємства
1.1 Основна інформація щодо багатопрофільного підприємства ТОВ «Силур»
«Силур» – найбільший виробник стальних канатів, дроту для різних сфер промисловості і фібри.
Юридична адреса: 9, вул. Філатова, Харцизьк
Донецька обл., Україна, 86700
Установчий капітал: 100 000 грн.
Сьогодні «Силур» – багатопрофільне підприємство. Продукція заводу експортується в більш ніж 30 країн миру. З метою зміцнення позицій на закордонних ринках, підприємство постійно працює над підвищенням якості й надійності виробів, що поставляються.
ТОВ «Силур» випускає продукцію, що відповідає не тільки державним стандартам, але й стандартам, загальновизнаним у світі: DIN (Німеччина), ASTM (США), BS (Великобританія), ISO.
Більш ніж піввікові традиції виробництва і якість продукції світового рівня відзначені міжнародними призами: за внесок у мир бізнесу, високу репутацію й професіоналізм.
На сьогоднішній день основними напрямками стратегічного розвитку ТОВ «Силур» є найбільш повне задоволення запитів споживачів, підвищення якості виробленої продукції, реконструкція й модернізація устаткування, пошук нових партнерів і інвесторів.
ТОВ «Силур» є постійним учасником спеціалізованих міжнародних виставок» Метал-Экспо», «Металургія», «Дріт» у Москві й Дюссельдорфі, за участь у яких неодноразово був нагороджений дипломами.
За роки розвитку «Силур» перетворився у ціле промислове місто. До складу заводу входять основні і допоміжні цехи сталедротового і канатного виробництва, цех металічної сітки і обслуговуюча інфраструктура. На заводі працює 1700 висококваліфікованих кадрів. [ 8, с. 4 ]
Структурно ТОВ «Силур» складається з канатного цеху, сталедротових цехів, цеху металічної сітки, обслуговуючої інфраструктури, а також ряду підприємств, які спеціалізуються на окремій продукції та послугах (Додаток А).
Освоєння нових технологій і широкий зв'язок з зарубіжними партнерами дозволила за участю ТОВ «Силур» створити декілька спільних підприємств різного профілю:
– українсько-канадське СП «Донбас-Ліберті» по виробництву металевої меблі;
– українсько-кіпрське СП «Силур-Уніброс» по виробництву кріплення;
– українсько-англійське СП «Силур-Электрод» по виробництву зварювальних електродів;
– українсько-італійське СП «Аліото-Силур-Групп» по виробництву стропів;
– українсько-американське СП «Силур-Фібра» по виробництву сталевої шерсті для тормозних колодок автомобілів.
Біля 50 найменувань виробів випускає ТОВ «Силур-Трайел» (колишній цех товарів широкого вжитку): це товари побутового призначення та інші металовироби.
ТОВ «Силур» є юридичним лицем и діє згідно з Уставом та законодавством України.
Учасниками є юридичні та/або фізичні особи, резиденти та/або нерезиденти, які зробили свої вклади в капітал.
До органів управління відносяться:
- Загальні збори – вищий орган
- Директор – виконавчий орган
- Ревізор – контролюючий
Директор вирішує всі запитання діяльності товариства, крім тих, що входять до виключної компетенції Загальних зборів.
Контроль за діяльністю Директора здійснює Ревізор. В обов’язки ревізора входить перевірка звітів, балансу, каси, наявності майна.
Метою ТОВ «Силур» також являється:
- фізкультурно-оздоровча та спортивна діяльність та проведення спортивних занять
- інша діяльність в сфері спорту.
Для виконання поставлених цілей був створений ОК «Силур», який знаходиться на балансі ТОВ «Силур». [ 8, с 6 ]
... , виступають як методи менеджменту. У загальноприйнятому розумінні методи — це сукупність способів і засобів впливу суб'єкта управління на об'єкт з метою досягнення поставлених цілей. Методи менеджменту на підприємстві орієнтовані насамперед на високу продуктивність і ефективність діяльності персоналу, на злагоджену роботу підрозділів, на чітку організацію діяльності. Їх можна поділити на методи ...
... дний елемент функціонування і розвитку суспільства, визначати його роль на формування сучасної ринкової економіки України. РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕДИТНИМИ РЕСУРСАМИ 2.1. Державна підтримка сільськогосподарських підприємств Успішне функціонування сільськогосподарських підприємств залежить від державної підтримки. В свою чергу ...
... до банку із кредитною заявкою, повинні самі оцінити кредитоспроможність підприємства з тим, щоб у разі її недостатності провести роботу, спрямовану на її підвищення. 3. Покращення фінансової привабливості підприємств кредитоспроможність ліквідність прибутковість рентабельність Прибуток є основним фінансовим джерелом розвитку підприємства, науково-технічного удосконалення його матеріальної ...
... підприємство намагається скоротити шлях товару від заводу до споживача з метою збільшення продажу і зменшення витрат. З цією метою і вибирається один з каналів збуту, які вище розглядалися. 2. Організація збутової діяльності на підприємстві 2.1 Організаційно-економічна характеристика підприємства Відкрите акціонерне товариство “Василівський сирзавод” є колективним підприємством. Відкрите ...
0 комментариев