Міністерство освіти та науки України

Вінницький національний технічний університет

Інститут менеджменту

Центр післядипломної освіти

Кафедра підготовки менеджерів

РОЗРОБКА БІЗНЕС – ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ІДЕЇ

З дисципліни «Підприємницька діяльність і право»

на тему: ”Магазин світлотехніки Сяйво ”

Керівник курсової роботи

Білоконь Т.М.

Розробив студент гр. 1М - 10

Лук’янов А.С.

Вінниця ВНТУ 2011


ЗМІСТ

ВСТУП

РЕЗЮМЕ

1. ГАЛУЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО ТА ЙОГО ПРОДУКЦІЯ

1.1. Підприємство та галузь

1.2. Продукція

2. ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ

3. МАРКЕТИНГОВИЙ АНАЛІЗ І СТРАТЕГІЇ

4. ВИРОБНИЧИЙ ПЛАН

5. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН

6. ОЦІНКА РИЗИКІВ

7. ФІНАНСОВІЙ ПЛАН

7.1 Складання прогнозів з обсягів доходів з продажу продукції

7.2 Розрахунок витрат підприємства

7.3 Розрахунок операційного прибутку

7.4 Розрахунок суми сплати процентів

7.5 Розрахунок прибутку підприємства до сплати податку підприємства на прибуток

7.6 Визначення величини податку на прибуток

7.7 Розрахунок чистого прибутку

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


ВСТУП

Бізнес-план — це документ, який описує поточний стан підприємства, шляхи досягнення успіху на ринку та перспективи розвитку. Цей документ розробляють не лише юридичні особи різних організаційно-правових форм, а й приватні підприємці. Організовуючи бізнес-планування, можна відповісти на такі ключові запитання:

Наявність бізнес-плану свідчить про обґрунтованість, солідність справи, що розпочинається, можливість оцінити дії та різні аспекти діяльності підприємства (збут, організація, управління, стимулювання), виявити проблеми, які існують, та передбачити майбутній розвиток бізнесу. Як інструмент управління і контролю бізнес-план дає змогу забезпечити планомірне просування підприємства до поставлених цілей.

Бізнес-план можна корегувати залежно від кон'юнктури ринку, реального стану справ на мікрорівні. Процес планування змушує керівників підприємства критично оцінювати власні сили, постійно думати про майбутній розвиток і передбачити, які перешкоди можуть виникнути, оцінити ступінь ризику. Якщо підприємство нехтуватиме складанням бізнес-плану, то воно може бути не готове до очікуваних проблем, втрат. Тому слід звернути увагу на об'єктивність та необхідність планування.

В представленому бізнес-плані була зроблена спроба якнайдетальніше розглянути всі аспекти, важливі для відкриття магазину світлотехніки. Проводиться організаційне планування, визначення основних цілей підприємства, наводиться перелік товарів, необхідних відкриття магазину.


РЕЗЮМЕ

Планується відкриття магазину світлотехніки «Сяйво» у м. Вінниці, Вінницька область, Україна. Основний цільовий сегмент – фізичні та юридичні особи. У м. Вінниці існує ще 4 великі компанії, які пропонують схожі послуги, проте магазин «Сяйво» пропонує як широкий високоякісний асортимент товарів, так і високоякісне обслуговування та сервіс, що дозволяє впевнено вийти на ринок. У штаті буде працювати 7 осіб: власник фірми – директор, 3 продавця-консультанта, 1 бухгалтер, 1 водій (за сумісництвом вантажник), 1 прибиральниця. Необхідна площа – 100 кв. метрів. Прогнозований оборот фінансів – 500 тис. грн. впродовж першого року, 600 тис. грн. впродовж другого року.

Необхідний капітал для реалізації даного проекту становить 110 тис. грн., з яких власник може надати 70 тис. грн. Ще 40 тис. грн. пропонується взяти в позику в банку, яку планується погасити за 30 місяців діяльності магазину. Для вибору даної суми було розглянуто необхідні кошти на оренду приміщення, автомобіля, закупівлі мінімального асортименту продукції та обладнання приміщення під магазин. В перспективі планується розширення асортименту товарів, послуг та збільшення кількості працівників.

Магазин «Сяйво» пропонує широкий асортимент товарів світлотехнічного призначення (лампи розжарювання та денного світла, світильники настільні, ліхтарі, світильники паркові, люстри, освітлювальне обладнання) та електротехнічного призначення (низьковольтна апаратура, лічильники електроенергії, автомати, реле та ін.). Також наші висококваліфіковані працівники проведуть консультацію та індивідуальний підбір техніки за вимогами клієнта. Ініціатором створення фірми виступає Лук’янов А.С. Створення фірми, яка спеціалізується на продажу світлотехнічного та електротехнічного обладнання пов’язане із великим попитом на дану продукцію та послуги у м. Вінниця.


1. ГАЛУЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО ТА ЙОГО ПРОДУКЦІЯ

1.1 Підприємство та галузь

На даний момент на ринку світлотехнічної та електротехнічної продукції представлена надзвичайно велика кількість товарів. Магазини та оптові компанії представляють великий асортимент товарів по формі, якості, потужності, призначенню. Попит на світлотехнічну продукцію як користувався великим попитом, так і далі буде ним користуватись, адже постійно йде будівництво нових споруд, відкриваються нові фірми, яким потрібне світлове оформлення приміщень. Також люди хочуть оновлювати інтер’єр квартир, мати оригінальне оформлення та економити на електроенергії, що підтримує попит на світлотехнічну продукцію[2].

Повна назва підприємства – магазин світлотехніки «Сяйво».

Організаційно-правова форма – приватне підприємство.

Засновник – Лук’янов Андрій Сергійович.

Місце розташування підприємства – Вінницька обл., м. Вінниця, вул. 600-річчя, 52.

Площа підприємства – 95 м2.

Дане підприємство пропонує такі товари: лампи, світильники, люстри, паркові світильники, прожектори, низьковольтна апаратура, реле, лічильники, автомати.

В майбутньому планується розширення асортименту товарів та послуг, розширення штату працівників. Через декілька років за сприятливих умов планується переїзд у нове приміщення більше за розмірами.


Информация о работе «Магазин світлотехніки "Сяйво"»
Раздел: Экономика
Количество знаков с пробелами: 24039
Количество таблиц: 6
Количество изображений: 4

0 комментариев


Наверх