5. Аварійні ситуації.

При роботі з системою можливі виникнення аварійних ситуації.

Це може трапитися за наступними причинам:

відсутність СУБД;

відсутність база даних;

пошкоджена база даних.

6. Рекомендації з освоєння.

Комірник повинен мати базові навики роботи з ПК. Система використовує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому освоєння та робота з нею не повинна виконати ускладнень.


ВИСНОВОК

картковий рахунок фізична особа

У курсовому проекті була вирішена задача з автоматизації ведення карткових рахунків фізичних осіб.

При цьому був проведений інформаційний аналіз предметної технології вирішення задачі у відділі бек-офісу, огляд літературних джерел по проблемі автоматизації рішень задач даного класу, приведені параметри ІТ.

В другому розділі курсового проекту представлена постановка задачі, алгоритм рішення задачі, блок-схема та його опис. Також розроблене технологічне забезпечення, що включає в себе схему технологічного процесу рішення задачі, сценарій взаємодії користувача та ПЕОМ при рішенні та довідник користувача.

Автоматизація даної задачі дозволяє формувати звіт закритих рахунків за період, зберігати введену в базі даних, надає можливість формування документу "Виписка закритих рахунків фізичних осіб".


СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1.  Автоматизована карткова система RS-Retail V.6. http://RS-RetailV.6.ru

2.  Архангельский А.Я. Программирование в С++ Builder 5. – М.: ЗАО Издательство БИНОМ, 2002 г. – 1152 с.

3.  Журавльова І.В., Латишева І.Л. Методичні рекомендації до виконання курсових проектів з навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в економіці» для студентів спеціальності 6.080.401 «Інформаційні управляючі системи та технології» всіх форм навчання . – Харків: Вид.ХНЕУ, 2007. - 48 с.(Укр.мов.)

4.  Журавльова І.В. Технологія автоматизованої обробки інформації. Конспект лекцій. – Харьків: Вид.ХГЕУ, 2000. – 112с.Рос.мов.

5.  Золотарьова І.О., Осієвський С. В. Лабораторний практикум з курсу "Об’єктно-орієнтований аналіз та проектування ІС"– Харків: Вид. ХНЕУ, 2005. –122с. (Укр. мов.)

6.  Карткова система CardMake http://usb.com.ua

7.  Мінухін С.В., Беседовський О.М. Лабораторний практикум з курсу «CASE-технології» для студентів спец. 7.080401, 7.080407 усіх форм навчання. – Харків: Вид. ХНЕУ, 2005.

8.  Паньков К.М., Тридід О.М., Колодиєва О.О. Виробнича логістика: Навчальний посібник. – Х.: Видачний дім „ІНЖЕК”, 2004. – 352с.Укр.мова.

9.  Пономаренко В.С., Бутова Р.К., Журавльова І.В. Інформаційні системи та технології в економіці: Посібник для студентів вищих навчальних закладів. – К.: ВЦ „Академія”, 2002. – 544 с

10.  Пономаренко В.С., Пушкар І.О., Коваленко Ю.І. Проектування автоматизованних економічних інформаційних систем. – Київ, 1996. – 312 с.

11.  Ушакова І.О. «Методичні рекомендації до виконання практичних і лабораторних робіт з курсу «Системний аналіз та проектування СОІ» (тема «Розробка проектної документації») для студентів спеціальностей 7.080401, 7.080407 усіх форм навчання» – Харків: Вид. ХНЕУ, 2006.

Додаток A

Контекстна діаграма по задачі «Ведення карткових рахунків фізичних осіб»


Продовження додатку А

Декомпозиція контекстної діаграми


Закінчення додатку А

Декомпозиція роботи «Операції з картрахунком»


Додаток Б

Рис.Б.1. Контекстна діаграма бізнес-процесів в нотації DFD


Продовження додатку Б

Рис.Б.2. Декомпозиція процесу „Ведення карткових рахунків фізичних осіб”


Додаток В

Рис.В. 1. Блок-схема алгоритму задачі


Продовження додатку В

Рис.В.2. Блок-схема алгоритму задачі


Продовження додатку В

Рис.В.3. Блок-схема алгоритму задачі


Продовження додатку В

Рис.В.4. Блок-схема алгоритму задачі


Продовження додатку В

Рис.В.5. Блок-схема алгоритму задачі


Продовження додатку В

Рис.В.6. Блок-схема алгоритму задачі


Продовження додатку В

Рис.В.7. Блок-схема алгоритму задачі


Закінчення додатку В

Рис.В.8. Блок-схема алгоритму задачі

Додаток Д

Рис.Д.1.Схема технологічного процесу. Головне меню системи


Продовження додатку Д

Рис.Д.2.Схема технологічного процесу. Довідники


Продовження додатку Д

Рис.Д.3.Схема технологічного процесу. Оперативна інформація


Закінчення додатку Д

Рис.Д.4.Схема технологічного процесу. Меню «Звіт»


Додаток Е

Рис Е.1. Взаємодія користувача і ПЕОМ


Продовження додатку Е

Рис Е.2. Взаємодія користувача і ПЕОМ


Продовження додатку Е

Рис Е.3. Взаємодія користувача і ПЕОМ


Закінчення додатку Е

Рис Е.4. Взаємодія користувача і ПЕОМ


Рис Е.5. Взаємодія користувача і ПЕОМ


Информация о работе «Розроблення ІТ із автоматизації рішення задачі "Ведення карткових рахунків фізичних осіб"»
Раздел: Информатика, программирование
Количество знаков с пробелами: 50875
Количество таблиц: 8
Количество изображений: 38

Похожие работы

Скачать
198170
3
16

... будь-який громадянин в Україні, якщо в нього є стабільний дохід, може отримати “кредитку” без заставного майна та будь-яких гарантій, як це відбувається в розвинутих країнах світу. 3.3 Місце операцій з пластиковим картками в Інтернет-просторі України Лідери провідних держав та широкі кола ділового світу сприймають нову економіку не лише як сучасну модель ведення бізнесу, а й як стратегічну ...

Скачать
159492
8
5

... доход Ставки і розміри податку До 830 грн. 15% від різниці суми доходу та соціальної пільги (– 267,50 грн.) Більше 830 грн./місяць 15% від суми доходу   Регулююча роль нового закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» [] з пропорційною ставкою податку полягає в наступному: -  зняття фіскального тиску прогресивної шкали оподаткування на підняття рівня заробітної плати; -  ...

Скачать
367716
10
48

... В АБС АКБ «ПРОМІНВЕСТБАНК» ТА ОЦІНКА РІВНЯ ВРАЗЛИВОСТІ БАНКІВСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ 3.1 Постановка алгоритму задачі формування та опис елементів матриці контролю комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) інформаційних об’єктів комерційного банку В дипломному дослідженні матриця контролю стану побудови та експлуатації комплексної системи захисту інформації в комерційному банку представлена у вигляді ...

Скачать
141537
6
5

... і та інші нарахування на працівників банку»); К-т рахунку № 1001 «Банкноти та монети в касі банку». Розділ 3. Перспективи удосконалення касових операцій у банківських установах   3.1 Удосконалення автоматизації в організації обліку розрахунків В Донецькій філії ВАТ „Кредитпромбанку” автоматизація з процесу розрахунків і їх обліку має переваги з застосуванням програмного забезпечення ОДБ ...

0 комментариев


Наверх