Пакувальний акредитив

85540
знаков
13
таблиц
5
изображений

9. Пакувальний акредитив.

10. Револьверний акредитив. Якщо покупець віддає розпорядження поставити замовлений товар певними частинами через визначені проміжки часу (договір про поставку партіями), то здійснення платежів може виконуватися за допомогою револьверного акредитиву (Revolving L/C), який, відповідно, покриває вартість часткових поставок. Розрахунки з ви користанням револьверних акредитивів можуть здійснюватися на кумулятивній або некумулятивній основі. Кумулятивний варіант означає, що суми невикористаних або не повністю використаних часток можуть бути додані до тих часток, що залишилися. За некумулятивного варіанту, навпаки, строк використання своєчасно не запитаних часткових сум зникає.

11. Транзитний акредитив. Банк-емітент може вимагати від банку-посередника в одній країні підтвердити або авізувати акредитив на користь бенефіціара — резидента іншої країни.

12. Передавальний акредитив. Акредитиви, що призначені до розрахунку в зазначених банках, іноді спрямовуються банком-емітентом через третій банк з інструкцією авізувати бенефіціара напряму або через вказаний банк, і, якщо вони не виконуються вільною негоціацією та містять мандат та інструкції за рамбурсом тільки для зазначеного банку, третьому банку залишається тільки передати їх без зобов’язання, вказуючи в авізо, що цим обмежується його роль.

13. Акредитив «стенд-бай» (резервний акредитив) є інструментом, схожим на гарантії, які через документарний характер підлягають UCP № 500.

14. Переказний (трансферабельний) акредитив надає бенефіціару право давати вказівки банку, проводити оплату, акцепт або покупку тратт (документів), передавати акредитив повністю або частинами одній або кільком третім особам (іншим бенефіціарам).

15. Акредитив «бек-ту-бек» (компенсаційний) застосовується за реекспортних операцій і за компенсаційними угодами.

16. Акредитивний лист. Документарні акредитиви можуть оформлюватися у вигляді комерційних акредитивних листів (незалежно від найменування). Розрахунок у формі акредитивних комерційних листів мають погодити сторони в договорі купівлі-продажу.


Теоретичне питання 16. Механізм укладання лізингової угоди

Умовно можна виділити чотири етапи лізингової угоди:

1 етап. Попередній. На цьому етапі здійснюється підготовча робота -- консультування: розробка індивідуальної концепції лізингу, консультація при виборі лізингу.

2 етап. На другому етапі проводиться робота, що передує укладенню ряду юридичних договорів, проведення якої зумовлене складним характером багатосторонніх відношень при лізингу, необхідністю докладного вивчення умов і особливостей кожної угоди; вирішується питання про джерела фінансування угоди. На даному етапі оформлюється заявка майбутнього лізингоотримувача, готуються висновки про кредитоспроможність клієнта і розраховується ефективність лізингового проекту. Все це відбивається в замовленні-наряді, що направляється постачальнику.

3 етап. Цей етап відіграє головну роль в організації управління лізингом. На цьому етапі виробляється юридичне закріплення лізингової угоди. Оформляються наступні документи:

. договір про купівлю-продаж об'єкту лізингу;

. акт про прийняття об'єкту лізингу в експлуатацію;

. лізингова угода;

. договір про технічне обслуговування майна, що передається в лізинг;

. договір на страхування об'єкту лізингу.

4 етап. Період безпосереднього використання лізингу. Цей етап супроводжується відображенням лізингових операцій в бухгалтерському обліку і звітності. На даному етапі відбувається оплата лізингодавцю лізингових платежів і після закінчення терміну лізингу оформляються відношення по подальшому використанню об'єкту лізингу.

Проведенню лізингових операцій передує велика організаційна робота. Для успішної діяльності банк повинен володіти можливостями широкої реклами лізингових операцій і їхніх переваг для потенційних лізингоотримувачів. Велике значення має вивчення лізингового ринку, його основних тенденцій, виявлення попиту на певні види обладнання. При цьому до уваги приймаються різноманітні чинники: коливання ринкових цін на те або інше обладнання, що користується попитом, ціни і тарифи на інші супутні лізингу послуги (ремонт, технічне обслуговування), зміна транспортних тарифів і т.д.

Загальною метою попередньої роботи є пошук потенційних клієнтів, зацікавлених в здійсненні лізингу. Разом з тим ініціатива в проведенні лізингових операцій може виходити і від майбутнього лізингоотримувача.

Всі подальші взаємовідносини між сторонами грунтуються на основі заявки-клопотання, яке надається лізингоотримувачу майбутнім користувачем. Воно підготовлюється в довільній формі і повинно містити технічний опис необхідного обладнання, його комерційні параметри, найменування і реквізити постачальника. Водночас з ним лізингоотримувач представляє документи, що характеризують окремі показники діяльності лізингоотримувача. Для оцінки можливості виконання лізингоотримувачем платіжних зобов'язань, лізингодавцю

слід оцінити економічну діяльність клієнта з точки зору його

платоспроможності. Оцінка платоспроможності лізиногоотримувача може

вироблятися по загальній схемі, прийнятій для аналізу банком кредитоспроможності своїх клієнтів. Разом з тим лізингодавцю слід звернути увагу на те, що лізингова операція носить, як правило, довгостроковий характер, тому його повинна цікавити спроможність лізингоотримувача виконувати всі платіжні зобов'язання в перспективі, відповідній терміну лізингової угоди. На підставі проведеної роботи аналітичним відділом банку підготовлюються висновки про кредитоспроможності клієнта і рекомендації по встановленню з ним лізингових угод. В ряді випадків лізингодавець може вимагати надання йому необхідних гарантій.

У випадку позитивного рішення питання лізингодавець спрямовує постачальнику замовлення на постачання обладнання. Відношення між лізингодавцем і постачальником можуть також оформлюватися договором купівлі- продажу.

Після отримання лізингодавцем підписаного акту про прийняття в експлуатацію і виписаних рахунків він зобов’язується виконувати свою основну функцію в лізингових відносинах -- провести оплату шляхом переказу на ім'я постачальника загальної суми постачання. Контрагенти обговорюють і особливості розрахунків між ними. Так, на основі взаємної домовленості постачальнику може бути наданий аванс в певному відсотку від вартості об'єкту лізингу (на практиці не більш 10-20%), оплата основної частини вартості здійснюється одноразово після підписання акту прийняття в експлуатацію або періодичними платежами протягом обумовленого періоду.

Лізингова угода укладається між лізингодавцем і лізингоотримувачем про надання лізингоотримувачем в користування для виробничої експлуатації об'єкту лізингу, опис якого додається в специфікації в лізинговій угоді в якості його неоплаченной частини.

В тексті умов лізингу міститься найменування фірми-постачальника, термін, до якого постачальник зобов'язується надати об'єкт угоди, і місце постачання.

Лизингодавець має право поступитись своїми правами по лізинговій угоді або будь-якими інтересами, що випливають з неї, повністю або частково третій особі без згоди користувача, але з повідомленням його про це.

Лізингова угода набирає чинності з дати введення обладнання як об'єкту угоди в експлуатацію і діє протягом встановленого в угоді терміну.

Лізингова угода вважається припиненою по закінченні терміну її чинності. Лізингоотримувач не може відмовитися від лізингу до закінчення закриття угоди (всю несплачену в термін лізингову плату і загальну суму наступних внесків, яка мала бути внесена, якщо б угода не була розірвана).

Лизингоотримувач має право розірвати угоду тільки у тому випадку, якщо при прийманні обладнання виявляються його недоліки, що виключають нормальну роботу і усунення яких неможливо. Про розірвання угоди він повинен повідомити лізингодавця у писмовій формі не пізніше 10 днів зі дня закінчення терміну постачання обладнання. Всі суперечки, що виникають в зв'язки з укладенням і виконанням лізингової угоди, вирішуються між сторонами в арбітражі або суді.

В лізинговій угоді вказується сума лізингового платежу, засіб його сплати і периодичність лізингових внесків.

Лізингові внески, як правило, в основному мають грошову форму, коли платіж проводиться за рахунок грошових засобів. У випадку натуральної форми платежу розрахунки проводяться на компенсаційній основі або товарами, створюваними на обладнанні, що орендується, або шляхом надання зустрічної послуги лізингодавцю. Можлива змішана форма платежу, коли поряд з грошовими виплатами допускаються платежі товарами або послугами.

При перерахуванні лізингових внесків в більшості випадків використовуються платежі з фіксованою загальною сумою платежу. Лізингова плата в цьому випадку включає в себе амортизаційні відрахування від вартості аредного обладнання, плату за користування позичковими засобами, суму комісійної винагороди лізингодавцю і плату за надання їм додаткових послуг по угоді. Лізинговий платіж з авансом (депозитом) допускає, що користувач майна представляє лізинговий платіжа в встановленому в момент підписання угоди розмірі, а інша сума платежу сплачується після підписання акту про приймання обладнання в експлуатацію. Мінімальна лізингова плата являє собою суму всіх лізингових платежів, що повинен здійснити користувач за весь період лізингу, і суму, яку він повинен сплатити, якщо має бажання придбати майно у власність після закінчення терміну лізингу.

На практиці преважають періодичні лізингові внески. В лізинговій угоді повинен бути прийнятий в якості додатку графік сплати періодичних лізингових внесків. Одноразовий платіж в поєднанні з періодичними внесками застосовується у випадку, якщо в угоді передбачена виплата лізингоодавцю авансу.

Амортизація на обладнання, що використається, може начислятися звичайним способом в залежності від балансової вартості обладнання, терміну його служби і встановленої норми амортизації і способом прискореної амортизації, при якому норма річних амортизаційних відрахувань на повне відновлення збільшується, але не більш ніж в два рази. Крім того, малі підприємства поряд з застосуванням прискореного засобу амортизації можуть в перший рік експлуатації машин і обладнання списувати до 20% першопочаткової вартості основних фондів із терміном служби понад трьох років.

Сутність міжнародного лізингу. Суб'єкти лізингової операції. Економічні мотиви застосування лізингу порівняно із закупівлею в кредит.

Лізинг – це довгострокова оренда, яка передбачає здачу майна в оренду на 3-5 років і більше. Міжнародний лізинг – це договір між орендарем і

орендодавцем, що знаходиться в різних країнах.

Суб'єкти лізингової операції:

1)         лізингодавця (дочірня фірма банку, фінансова компанія спеціалізована лізингова компанія)

2)         лізингоотримувач (будь-яке підприємство)

3)         постачальник устаткування (іноземний виробник, торгова компанія)

Економічні мотиви застосування лізингу порівняно із закупівлею в кредит.

Лізингоотримувач швидко оновлює виробництво використовуючи сучасне дороговарнісне обладнання, отримує прибуток від її роботи, запобігаючи мобілізації коштів на придбання обладнання на умовах кредиту.

Лізингодавець передає обладнання лізингоотримувачу у тимчасове використання залишаючись його власником. У несприятливому випадку завжди може його продати у той час як гроші від не платоспроможного позиковця отримати набагато складніше.

Сторони мають більш гнучку форму оплати ніж виплата боргів та процентів по кредиту тому, що ставки лізингових платежів можуть бути як фіксованими так і гнучко змінюваними за взаємною згодою.

Лізингоотримувач не платить податок на майно, тому що обладнання не числиться на його балансі.

Лізингодавець має право використовувати прискорену норму амортизації та враховувати це в сумі орендних платежів, які надходять.

Лізингоотримувач відносить лізингові платежі на собівартість знижуючи відповідно прибуток, який оподатковується.

Постачальник обладнання отримує додаткову можливість експорту своєї продукції та освоєння нового ринку.

Етапи проведення лізингової операції

Постачальник обладнання

4 6 7


Лізингова компанія

11 5

2

9

Інвестор

 1 3 8 10 12

Лізингоотримувач


Етапи проведення лізингової операції:

1)         Лізингоотримувач направляє лізингодавцю в письмовій формі заяву про розгляд питання надання за лізингом устаткування визначеної специфікації. Строки визначають порядок фінансування угоди.

2)         Лізингова компанія укладає договір з інвестором для цільового інвестування коштів на придбання устаткування для лізингоотримувача.

3)         Лізингодавець укладає договір лізингу з лізингоотримувачем, відповідно до якого він зобов'язується за заявою лізингоотримувача надати йому в платне користування об'єкт лізингу.

4)         Лізингодавець укладає контракт купівлі-продажу устаткування з постачальником, що погоджений з лізингоотримувачем.

5)         Інвестор перераховує лізинговій компанії кошти необхідні для закупівлі устаткування.

6)         Лізингова компанія проводить оплату за устаткування постачальнику передбаченій контрактом купівлі-продажу термін.

7)         Постачальник відповідно до умов контракту купівлі-продажу здійснює відвантаження устаткування лізинговій компанії.

8)         Лізингова компанія на основі договору лізингу передає устаткування лізингоотримувачу.

9)         Лізингова компанія укладає з інвестором договір застави з метою надання гарантій повернення інвестованих коштів.

10) Протягом терміну дії договору лізингу лізингоотримувач здійснює лізингові платежі на користь лізингової компанії.

11) Відповідно із надходження лізингових платежів лізингова компанія повертає інвестору раніше отримані кошти.

12) По закінченні договору лізингу і виконання його умов об'єкт лізингу переходить у власність лізингоотримувача.


Задачі

 

Задача 1

Вихідні дані

Варіант 17

За умови домовленості підприємство-експортер надає іноземному покупцеві розстрочку платежу, … % 90
вартості контракту на … роки 3
з розрахунку … % річних 7
з розрахунку … % за півріччя 3,5
Сума контракту складає … дол 350
Сума кредиту, дол 315

Проценти із суми заборгованості до дати наступного платежу

Сума на 1 період

52,5

Період

Залишкова сума заборгованості, дол

Сума процентів за період, дол

1-ше півріччя 315 11,025
2-ге півріччя 262,5 9,1875
3-тє півріччя 210 7,35
4-те півріччя 157,5 5,5125
5-те півріччя 105 3,675
6-те півріччя 52,5 1,8375
Сума 38,5875

Проценти від дати видачі до дати оплати чергової трати

Період

База нарахування процентів, дол

Сума процентів за період, дол

1-ше півріччя 52,5 1,8375
2-ге півріччя 52,5 3,675
3-тє півріччя 52,5 5,5125
4-те півріччя 52,5 7,35
5-те півріччя 52,5 9,1875
6-те півріччя 52,5 11,025
Сума 38,5875

Проценти підрахуванням загальної суми процентів і поділенням її на рівні частини за числом тратт

Сума процентів за весь період дії кредиту, дол

Сума процентів за півріччя, дол

66,15 11,025

Умови платежів: Покупець отримує кредит у сумі 315 дол під 7% річних на 3 роки, проценти нараховуються від дати видачі до дати оплати чергової трати. Експортеру найвигідніше отримувати проценти обчислені від дати видачі до дати оплати чергової трати.

Задача 2

Вихідні дані

Варіант

Німецька фірма планує експортувати кухонний мікропроцесор до США на умовах ФОБ Гамбург. У результаті вивчення американського товарного ринку було отримано наступні дані: 17
1. Роздрібна ціна продажу аналогічного товару споживачеві на внутрішньому ринку США … дол. 450
Включаючи податок з продажу … % від роздрібної ціни 2,76
2. Націнка експортера … % від обсягу продаж 60
3. Націнка імпортера … % від обсягу продаж 40
4. Націнка оптовика … % від обсягу продаж імпортера 45
5. Націнка роздрібного торговця … % обсягу продаж оптовика 35
6. Митний збір - 3% ціни ФОБ 3
7. Вартість отримання вантажу з митниці і складування по прибуттю - 3 % СІФ 3
8. Вартість накладних витрат (фрахт, транзит, страхування) - 15% ФОБ 15
Крефіціент зняття податку з продажу із роздрібної ціни на внутрішньому ринку 1,03
Роздрібна ціна на внутрішньому ринку США без податку з продажу, дол 437,91
Коефіціент зняття націнки роздрібного торговця 1,35
Ціна без націнки роздрібного торговця, дол 324,38
Коефіціент зняття націнки оптовика 1,45
Ціна без націнки оптовика, дол 223,71
Коефіціент зняття націнки імпортера 1,40
Ціна без націнки імпортера, дол 159,79
Коефіціент зняття вартості отримання вантажу з митниці і складування по прибуттю 1,03
Ціна СІФ + вартість отримання вантажу з митниці і складування по прибуттю, дол 155,14
Коефіціент зняття вартості накладних витрат (фрахту, транзиту, страхування) 1,15
Ціна ФОБ + митний збір, дол 134,90
Коефіціент зняття митного збору 1,03
Ціна ФОБ, дол 130,97

Ціна і загальна вартість товару: продавець продає, а покупець купує 1000000 кухонних мікропроцесорів за ціною ФОБ 130,97 доларів за одиницю. Загальна вартість контракту 130970000 доларів США.

 

Задача 3

Вихідні дані

Варіант 17

На територію України на умовах давальницької ввозиться сировина.
Ціна одиниці сировини - … дол США за одиницю 3,6
Кількість сировини - … одиниць 2700
Загальна вартість сировини, дол США 9720
Загальна кількість готової продукції - … дол США 240
Ціна одиниці готової продукції - … дол США 90
Загальна вартість готової продукції, дол США 21600
Частка давальницької сировини у вартості готової продукції, % (повинна бути більшою чи дорівнювати 20% згідно із Законом України "Про операції із давальницькою сировиною") 45
Курс НБУ на момент предявлення векселя до оплати … грн/дол США 7,7
Умова поставки СІФ
Ставка мита на сировину, % 10
Ставка мита на готову продукцію, % 30
ПДВ, % 20
Пеня за невчасне вивезення готової продукції, %/день 0,3
Готова продукція вивозиться протагом 90 календарних днів з моменту ввезення:
Митна вартість давальницької сировини, грн 74844
Мито на давальницьку сировину, грн 7484,4
Митна вартість давальницької сировини, грн + Мито на давальницьку сировину, грн 82328,4
ПДВ, грн 16465,68
Митний збір на ввезення сировини, грн відмінено
Митний збір за вивезення готової продукції, грн відмінено
Сума веселя, грн = Мито + ПДВ 23950,08
Сума векселя, дол США = Сума векселя, грн / Курс, грн/дол США 3110,4
Сума платежів, грн вексель погашається (анулюється), тобто не оплачується, так як готову продукцію вивезено напротязі 90 днів і частка давальницької сировини у готовій продукції не менше 20%
Готова продукція вивозиться протагом 120 календарних днів з моменту ввезення:
За статтею 2 закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" від 15.09.1995 р.:
Митна вартість давальницької сировини, грн 74844
Мито на давальницьку сировину, грн 7484,4
Митна вартість давальницької сировини, грн + Мито на давальницьку сировину, грн 82328,4
ПДВ, грн 16465,68
Митний збір на ввезення сировини, грн відмінено
Митний збір за вивезення готової продукції, грн відмінено
Сума веселя, грн = Мито + ПДВ 23950,08
Сума векселя, дол США = Сума векселя, грн / Курс, грн/дол США 3110,4
Пеня, грн 1944
Сума вескселя + Пеня, грн 25894,08
Сума платежів, грн вексель і пеня оплачуються
50% готової продукції реалізується в Україні:
За статтею 3 закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" від 15.09.1995 р.:
50% вартості готової продукції, дол 10800
Митна вартість 50% готової продукції, грн 83160
Мито на 50% готової продукції, грн 24948
Митна вартість 50% готової продукції, грн + Мито на 50% готової продукції, грн 108108
ПДВ на 50% готової продукції, грн 21621,6
Митний збір на ввезення 50% вартості готової продукції, грн відмінено
Сума платежів за 50% вартості готової продукції 46569,6

Задача 7

Комітент відшкодовує комісіонеру всі витрати на доставку товару.

Курс долара США = 7 грн/ 1 дол США.

Прибуток комісіонера = 25*8000*0,18 - 11000 = 25000 (грн)

Прибуток комітента = 25*8000 – 2000 – 0,05*27000*7-0,002*27000*7-0,18*25*8000 = 152172 (грн)

 

Задача 4

Вихідні дані

Із надбавкою зовнішньо-торговельної фірми

Без надбавки зовнішньо-торговельної фірми

Кількість електроприборів у замовленні на поставку, штук 80 80
Торгова надбавка, на яку розраховує імпортер на основі пропозиції цін на умовах СІФ, % 6 6
Тривалість транспортування, днів 24 24
Ціна 80 одиниць приборів зі складу у Дортмунді з упакуванням та транспортуванням, євро 200000 200000
Знижка за кількість зі сторони виробника, % 5 5
Знижка "сконто" при оплаті напротязі 10 днів, % 2 2
Торгова надбавка зовнішньоторговельної фірми, % 16 0
Вартість послуг банку, % 1,5 1,5
Витрати повязані з транспонртуванням товару у Сідней:
Експедиторські витрати від Дортмунда до Сіднея, євро 18660 18660
Навантажувально- розвантажувальні витрати, євро 2150 2150
Оформлення митної документації, євро 870 870
Величина страхової премії, євро 3100 3100
Розвязок задачі
Знижка виробника за кількість, євро 10000 10000
Знижка виробника "сконто", євро 4000 4000
Цільова ціна, євро 186000 186000
Торгова надбавка зовнішньоторговельної фірми, євро 11160 0
Продажна ціна експортера зі складу EXW, євро 197160 186000
Ціна СІФ, євро 221940 210780
Банківські послуги, євро 3329,10 3161,70
Ціна закупівельна імпортера у Сіднеї 80 одиниць приборів, євро 225269,10 213941,70
Ціна закупівельна імпортера у Сіднеї одиниці прибору, євро 2815,86 2674,27
Величина, на яку може скоротитися ціна при здійсненні прямого експорту, євро 150,09

1) Ціна продажу імпортера у Сіднеї одиниці прибору = 2984,82 євро.

2) При здійсненні прямого експорту ціна може скоротитися на 150,09 євро.

 

Задача 5

Вихідні дані

Варіант 17

Пропонується партія товару за ціною - … дол за одиницю продукції 50
Кількість продукції … одиниць 450
Строк відвантаження - … місяці після підписання контракту 3
З урахуванням відстані перевезення товари можуть бути отримані покупцем через … місяці після відвантження 2
Середньомісячна банківська депозитна ставка - …, % 3
Середньомісячна банківська депозитна ставка, коефіціент 0,03
Вартість партії товару, дол США 22500
Частка авансу, % 20
Частка готівкового платежу, % 30
Частка платежу (по факту отримання товару), % 30
Частка кредитного платежу через 2 місяці після отримання товару, % 10
Частка кредитного платежу через 3 місяці після отримання товару, % 10
Розмір авансу, дол США 4500
Розмір готівкого платежу, дол США 6750
Розмір платежу (по факту отримання товару), дол США 6750
Розмір кредитного платежу через 2 місяці після отримання товару, дол США 2250
Розмір кредитного платежу через 3 місяці після отримання товару, дол США 2250
Проценту по депозиту на розмір авансового платежу, дол США 405
Проценту по депозиту на розмір готівкового платежу, дол США 607,5
Проценту по депозиту на розмір кредитного платежу через 2 місяці після отримання товару, дол США 135
Проценту по депозиту на розмір кредитного платежу через 3 місяці після отримання товару, дол США 202,5
Контрактна вартість 1 21825
Проценти по депозиту на суму вартості партії товару, дол США 4050
Контрактна вартість 2 25875

Задача 6

Випадок 1.

Надбавка до пропонованої ціни 1 (40% через 3 місяці) = 350000 * 0,4 * 3 *0,07 = 29400 (євро)

Надбавка до пропонованої ціни 1 (40% через 6 місяці) = 350000 * 0,4 * 6 *0,085 = 71400 (євро)

Ціна пропозиції із урахуванням обох надбавок = 350000 + 29400 + 71400 = 450800 (євро)

СІФ Гамбург = 450800 + 9000 + 100 = 460800 (євро)

Випадок 2.

Ціна пропозиції = 200000 / 1,2450 = 160643 (євро)

ФОБ Нью-Йорк = 160643 + 1000/2 + 160643*75/360*0,07 = 163485,71 (євро)

Для імпортера найвигіднішою пропозицією є ФОБ Нью-Йорк.


Список використаної літератури

1) http://fingal.com.ua/content/view/1007/76/1/1/#1784 електронна наукова бібліотека


[1] http://www.eximb.com/ukr/corporate/documentary/credit/about/

[2] http://expobank.kiev.ua/ua/business/document/section1169

[3] http://books.efaculty.kiev.ua/bank/1/r6/

[4] http://www.vuzlib.net/me_kneu/7-2.htm

[5] http://studentbooks.com.ua/content/view/95/54/1/12/


Информация о работе «Види акредитивів»
Раздел: Международные отношения
Количество знаков с пробелами: 85540
Количество таблиц: 13
Количество изображений: 5

Похожие работы

Скачать
46233
1
0

... ів виключно через акредитиви. 1.2. Види акредитивів, які використовуються у міжнародній торгівлі. Таким чином, усвідомивши необхідність розвитку та подальшого вдосконалення акредитивної форми розрахунків, проаналізуємо різноманітні види акредитивів (Таблиця 1.1.), які використовуються у міжнародній торгівлі. При здійсненні розрахункових операцій у формі документарного акредитива банки та їхні ...

Скачать
131973
13
14

... і депонованих грошових коштів у підтверджуючому банку покриті; непокриті; Залежно від наявності інших бенефіціарів переказні (трансферабельні); непереказні; Спеціальні форми акредитиву компенсаційні акредитиви; зустрічні акредитиви; резервні акредитиви (стенд-бай) а) фінансова модель; б) комерційна модель; ві ...

Скачать
23058
0
1

... (угруповань). У структурі Ямайської системи існують й інші валютні угруповання. Причому формування відповідних інституціональних структур та принципів функціонування Ямайської валютної системи ще не завершено. Вони постійно коригуються, наповнюються відповідно до змін у міжнародних економічних відносинах новим змістом. Розвиток сучасного світового господарства визначається протиборством двох ...

Скачать
196351
24
6

... послуг України комерційних банків і банківських організацій, умови діяльності яких відповідають установленим Національним банком України обов'язковим вимогам і діяльність яких не загрожує інтересам їхніх клієнтів, проводиться ліцензування діяльності комерційних банків і організацій. Під ліцензуванням розуміється порядок надання права на здійснення окремих або всіх банківських операцій комерці ...

0 комментариев


Наверх