Войти на сайт

или
Регистрация

Навигация


Реферат

Тема: Технологія продажу шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя


План

Вступ

1. Особливості випуску та використання шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя

2. Асортимент шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя

2.1 Загальний огляд шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя

2.2 Шкільно-письмові товари для молодших класів

2.3 Шкільно-письмові товари для старших класів

2.4 Бухгалтерська та офісна канцелярія

2.5 Вимоги до якості

3. Технологія продажу шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя

3.1 Приймання та зберігання

3.2 Підготовка до продажу та організація робочого місця

Висновки та пропозиції

Використана література


Вступ

Я проходила практику у магазині „Росинка” у відділі «канцелярські товари» та вибрала свою тему тому, що канцелярські товари та шкільно-письмове приладдя складає невід’ємну частку роботи будь-яких організацій, установ та навіть домашніх справ. Багато речей тісно влились до нашого життя та мають довгу історію. Так, наприклад, предком сучасного олівця для людини була паличка з багаття, якою вони розписували скелі, а більш оформленим канцелярським приладдям були стержні – клини у древніх ассирійців та стилуси у греків та римлян. Історія ластика починалась з хлібного м’якуша , на зміну якому у 1770 році пришла перша каучукова гумка. Фломастер з Древнього Єгипту теж є великим здобутком. Усі ці речі безперервно використовувались для допомоги у передачі та збереженні знань, як 1000 років тому так і донині.

Матеріалом для виготовлення канцелярських товарів слугує дуже багато різної сировини. Сучасний пластик прийшов на заміну деревині та металам, синтетичні барвники на зміну натуральним фарбам, техніка ручна була замінена електронною, та все ж люди продовжують використовувати товари з будь якого матеріалу, тому що на них не діє час, а навпаки, старе приладдя тільки дорожчає з часом.

Зараз ми можемо знайти дуже багато різноманітних товарів новинок адже виробництво не стоїть на одному місці. Інколи при роботі з покупцями доводилося демонструвати роботу того чи іншого товару, тому що ідеї про покращення зручності експлуатації товарів часом зовсім змінюють зовнішній вигляд цього товару. Або розповідати що краще їм підійде адже робота продавця включає в себе не тільки продаж товару але й заслуговування довіри до себе. Інколи бувало й таке що люди просто не знали що лежить на вітрині і як ним користуватись але моїм завданням було показати, розповісти покупцю про новий товар, який з’явився у нашому магазині. Увесь товар ділиться на такі групи:

Канцелярські товари офісного призначення

Шкільно-письмове приладдя

Допоміжні товари


1. Особливості випуску та використання шкільнописьмових товарів та канцелярського приладдя

Багато компаній розширюють асортимент продукції і продовжують виробляти продукцію високої якості. Рік видався не надто прибутковим через підвищення цін на папір і картон. Відповідно - з 1 травня декілька основних компаній цієї галузі підняли ціни на зошити на 5%. Увесь товар компанії намагаються збути протягом сезону шкільного базару (особливо це стосується діяльності представництв у регіонах). Торгівля в міжсезоння здійснюється лише в супермаркетах столиці. Кожний з крупних операторів ринку зайняв свою нішу і проводить діяльність у своєму сегменті. Компанії намагаються не створювати одна одній жорсткої конкуренції.

Зараз вагомим чинником для успішного функціонування компаній на ринку є асортимент: якщо фірма пропонує широкий вибір товару, то з нею зручно співпрацювати, закуповуючи продукцію різних видів. Так, у компанії "Мрії збуваються!" нараховується більше 300 колекцій зошитів (1200 обкладинок). Виробники уникають пропаганди агресії на обкладинках зошитів - малюнки нейтральні за емоційним забарвленням, або такі, які викликають у дитини лише позитивні емоції А також випускають прості зошити, без особливого дизайну на обкладинці. Є й тематичні обкладинки, під конкретні шкільні дисципліни. Особлива увага в компанії приділяється виробництву альбомів на спіралі та пружині. З`явилися також зошити різноманітних форматів (А4, А6, А7, В5) з обкладинкою "під пластик" - за рахунок подвійної ламінації створюється враження, що вона пластикова. Така обкладинка довговічна і не потребує додаткового захисту поверхні від затирання, забруднення тощо. Позитивним моментом сьогодні на ринку зошитів є також те, що значно зменшилась кількість польської та російської продукції. Українські виробники повністю задовольняють попит вітчизняного покупця на зошитову продукцію, хоч зараз вони і не мають підтримки з боку держави.


2. Асортимент шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя

Асортимент цих товарів дуже різноманітний та привабливий адже коли ми заходимо до магазину спеціального призначення то нас нібито поглинає світ безмежних поличок з зошитами, пеналами, фарбами, олівцями та іншими цікавими предметами які необхідні нам не тільки для навчання а й супроводжують нас у повсякденному житті.

До шкільно-письмових товарів відносяться:

Пенали, транспортири, лінійки, трикутники, точили, стирачки, ножиці для паперу, набори для ручної праці, пластилін, обкладинки для зошитів та підручників, підставки для книжок, ручок, олівців, азбуки та каси, крейда шкільна, годинники шкільні, лічильні палички, трафарети шкільні, дошки, магніти кольорові, лупа, тубуси, глобуси, ідентифікатори пластикові, рюкзаки, портфелі, ранці, ручки, олівці, фломастери, плакери та маркери.

До канцелярського приладдя відносяться:

Калькулятори, штемпельні подушки, настільні набори, стиплери та скоби, дірококоли, машини для помільчення паперу, папки діло, штрихи, пишучі машинки, клей канцелярський, ПВА, «олівець», оргалайзери, скотч, скріпки, підставки для канцелярського приладдя, папки для паперів, скорозшивачі, обкладинки для документів, затискачі для паперу, підставки для паперів, підставки для документів, папки конверти з кнопкою та без, файли, бокси архівні, папки-сегрегатори та папки-реєстри, біндери, екрани, дошки магнітно-маркерна.

Увесь асортимент можна поділити на під групи:

Загальний огляд

Шкільно-письмові товари для молодших класів

Шкільно-письмові товари для старших класів

Бухгалтерська та офісна канцелярія

Вимоги до якості


Информация о работе «Технологія продажу шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя»
Раздел: Маркетинг
Количество знаков с пробелами: 34663
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
45378
0
3

... рисою продукції "PILOT" є передовий японський дизайн. У своїх розробках фірма широко використовує останні комп'ютерні технології, розробки власних учених. ІІ. КЛАСИФІКАЦІЯ АСОРТИМЕНТУ ШКІЛЬНО – ПИСЬМОВИХ ТОВАРІВ, ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ 2.1 Олівці Олівці в деревній оболонці. Обсяг їх виробництва в РФ щорік збільшується. Якщо в 2001 р. їх було виготовлено 1075 млн. шт., то в 2005 г.— близько ...

Скачать
47924
0
1

... і зобов'язаний забезпечити приймання, зберігання і продаж у роздрібній мережі шкільно-письмових товарів відповідно до вимог законодавчих актів, ГОСТів, ДСТУ, ТУ, зразків (еталонів). Шкільно-письмові товари у суб'єкта господарської діяльності повинні бути з відповідними документами, наявність яких передбачена законодавством. Суб'єкт господарської діяльності повинен реалізовувати товари, які пі ...

Скачать
777715
34
6

... . Варять не більше 20 хв. М'ясний порошок — однорідна маса, отримана подрібненням сухого м'яса, колір світло-коричневий. Варять не більше 5 хв. Волога в порошку не більше 10%, упаковка герметична. ЛЕКЦІЯ ПО ТОВАРОЗНАВСТВУ РИБИ 1.Характеристика сімейств риб Промислові риби класифікують по декількох ознаках. По способу і місцю життя риби ділять на морських, прісноводих, напівпрохідні і прох ...

Скачать
140817
0
0

... на увазі відправник, коли формулювалася його ідея. Якщо реакції на ідею не вимагається, процес обміну інформації на цьому може завершитися. РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ВАТ “РІВНЕНСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА”   2.1 Характеристика організаційної структури підприємства ВАТ "Рівненська кондитерська фабрика" заснована в 1944 роцi на базі вяляної фабрики. Iз малих пристосованих ...

0 комментариев


Наверх