2.3 Шкільно-письмові товари для старших класів

Сюди ми відносимо усе попередньо згадане та доповнюємо лінійками, трикутниками, транспортирами, рейсшина, клейка плівка для підручників, обкладинки для підручників, готовальні, циркулі, грифелі, глобуси, ідентифікатори пластикові, ручки, маркери та плакери, олівці, тубуси, дошки для написів, коркові дошки, настільні підставки для ручок та дрібних предметів, зошити, папки для дипломних та курсових робіт, щоденники.

Зошити шкільні – бувають ліновані у клітинку, лінію та косу лінію об’ємом на 12, 18, 24 аркушів, з полями або без.

Загальні зошити – відрізняються об’ємом 48 – 96 арк. і різноманітністю переплетів. За матеріал для переплету буває з паперу, картону та паперовінілу. За способом кріплення переплетіння к блоку – зшивні та на спіралі. Також є тематичні зошити з алгебри, геометрії, біології, історії та ін.

Папки для креслення – містять від 10 до 20 листів ватману, формату А3 та А4.

Папки для дипломних та курсових робіт – виготовляють з ламінованого картону включають по 160 аркушів паперу формату А4.

Лінійки – виготовляють їх з дерева, металу та пластмасу. Також вони бувають односторонні та двосторонні, звичайні та у вигляді іграшки. Довжиною від 10 до 50 см.

Транспортири – бувають пластмасові та металеві, звичайні та спеціальні (з визначенням кутів).

Рейсшина – спеціальні лінійки для креслення, призначені для креслення горизонтальних, вертикальних та косих ліній.

Обкладинки для зошитів та підручників – виготовляються з поліетилену, бувають у наборах та по штучно.

Готовальні – У комплект готовалень входять основні креслярські інструменти: циркулі креслярські - більший і малі; циркуль розмічальний великий, кронциркуль розмічальний, кронциркуль комбінований, штангенциркуль, рейсфедер (великий, середній і малий). Крім основних, у готовальню входять допоміжні інструменти: піна для зберігання запасних голок і графітних стрижнів, викрутка-піна, транспортир для виміру кутів і ін. Готовальні підрозділяють на шкільні, універсальні й конструкторські.

Олівці – складаються з пишучого стрижня й оболонки. Пишучі стрижні підрозділяють на чорнографітні, копіювальні, кольорові. Оболонку олівців виготовляють із деревини кедра, липи. По ступені твердості олівці підрозділяють на 15 груп: від 6М до 7Т, самий м'який олівець - 6М, самий твердий - 7Т.

Механічні олівці - змінний стрижень вільно переміщається уздовж осі олівця. Корпус механічних олівців виконаний із пластмаси, металу.

Ручки – За принципом нанесення чорнила на папір автоматичні ручки підрозділяють на пір'яні й кулькові, а пір'яні по способі набору чорнила - на поршневі й пипеточні. У кулькових ручок пишучим вузлом є металевий конус, в отворі якого закріплений металева кулька. При листі кулька обертається в гнізді й переносить на папір кольорову пасту. Чорнило для авторучок являють собою водяний розчин барвника з додаванням спирту й гліцерину. Туш виробляють із пігменту, казеїну (він є зв'язувальною речовиною), з додаванням фенолу (захист від пліснявіння), цукру й етилового спирту - для додання морозовитривалості.

Калькулятори – діляться на шкільні, ділові та спеціальні. Вони бувають кишенькові, сумочні, настільні та вмонтовані у прибори. Звукові та не звукові.

Щоденники – виготовляють з мелованою ілюстрованою обгорткою, можуть бути, як звичайні так і для спеціалізованих шкіл. Також з’явилися вже у продажу щоденники-альбоми, для особистих нотатків під назвою “Наш клас”.

Дошки – бувають магнітні, для написів та коркові. Розміром 40х60, 60х80, 60х90, 90х120 см.,та більше.

Підставки – вони діляться на підставки для книжок, зошитів, ручок та олівців. По матеріалу виготовлення пластмасові, металеві та комбіновані.

Глобуси – бувають з підсвіченням та без, різні за діаметром.

Маркер – це товстий, масний фломастер з круглим стрижнем, призначені для маркування.

Плакер – фломастер з різною конструкцією стрижня, мають яскравий, флуоресцентний колір. Призначені для оформлення плакатів та газет.

Тубус – подовжений циліндр, зручний для зберігання та транспортування різноманітних речей. Для учнів випускають тубуси для креслень різного розміру та дизайну.


2.4 Бухгалтерська та офісна канцелярія

Бухгалтерська та офісна канцелярія дуже тісно зв’язана між собою і провести грань майже не можливо. Сюди відносяться такі види товарів як: калькулятори, різноманітні папки, бокси, підставки та безліч іншого обладнання.

Калькулятори – сюди відносяться ділові та спеціальні, вони бувають настільні, кишенькові та вмонтовані в прибори, звукові, не озвучені, музичні

Органайзер - (англ. organizer) — початково невелика книга, що містить календар, адресну книжку та блокнот, що служить для організації інформації о персональних контактах, подіях. З розвитком інформаційних технологій книга стала замінюватись мобільними пристроями, комп’ютерними програмами та он-лайн огранайзерами, що володіють додатковими функціями: нагадування про події, захист та синхронізація інформації.

Настільні набори

Машинка для подрібнювання паперу (шредер)

Шредери відрізняються між собою можливістю різання листків на стрічки чи на прямокутники (пряме та перехресне різання), швидкістю роботи, кількістю одночасно оброблюємих листків та їх шириною, ємністю контейнера. Найбільш значущим та ціноутворюючим є рівень (клас) секретності апарата: чим менше розміри частинок розрізаного паперу – тим він вище.

Датери – різновид стрічкових штампів для нанесення тимчасової чи постійної інформації. Самонабірні пристрої дозволяють набирати будь-який текст. Обмеження є лише у кількості строк (від однієї до десяти) та кількості знаків основного шрифту та шрифту для виділення тексту.

Нумератори – використовуються у тих випадках, коли потрібно нанесення на папір великої кількості номерів, що не повторюються. В офісній роботі це може бути нумерація бланків суворої звітності, чеків, рахунків, акцій та інших цінних паперів. Нумератори різняться за розрядністю печатної головки, за висотою шрифту, а також бувають ручними, полу-автоматичними та автоматичними.

Штемпельні подушки

Настільні штемпельні подушки використовуються з ручними печатками та штампами. Подушки вже заправлені штемпельною краскою (синьою, чорною, фіолетовою, красною, зеленою) на водній основі, якої вистачає на 10000 відтисків (в залежності від розміру) без дозаправки. Також у продажу є не окрашені штемпельні подушки, для наступного заправлення спиртовою краскою.

Змінні штемпельні подушки

Змінні штемпельні подушки – це змінний картридж призначений для зафарбовування відтиску у автоматичній оснастці (датерах, нумераторах, самонабірниках). Заправки вистачає приблизно на 3000 відтисків. Виробники рекомендують не заправляти штемпельні подушки а замінювати на нові, оскільки в процесі виготовлення заправка виконується спеціальною машиною-дозатором, що заповнює подушку рівномірно та в потрібній кількості, а при дозаправці вручну якість відтиску буде набагато гірша.

Степлер — пристрій для скріплювання аркушів та іншого матеріалу за допомогою дужок, виготовлених з дроту. Степлери можуть бути ручні і електричні. Характеристикою використовуваних дужок є обмеження товщини аркушів, що скріплюються.

Бувають:

- маленькі, великі.

- настільні, кишенькові.

- одно - двоскобові.

Також окремо продають скоби для стиплерів.

Антистеплер — пристрій для витаскування скоб від стиплера. Пристрій складається з двох супротивних клинів на осі. Для зручності між ними розміщується пружина, що повертає антистеплер в початкове положення.

Дироколи – механічній пристрій для пробивання отворів в папері. Зазвичай дирокол робить два отвори округлої форми для зберігання документів у скорозшивателі але виробляються дироколи і на один отвір.

Кнопка канцелярська – металічній виріб для кріплення будь-якого предмету до чого-небудь (наприклад, паперу до дошки об’яв). Названі так тому що Їх часто використовують у канцелярії.

Бувають:

Канцелярські, декоративні, спеціальні

З пласкою, випуклою, декоративною поверхнею

Клей ПВА канцелярский (ПВА-К) використовується для склеювання паперу, фотопаперу, картону. По зовнішньому вигляду являє собою в’язку рідину білого або трохи жовтуватого кольору, без грудок та механічних включень. Клей неводостійкий, неморозостійкий.

Випускається у баночках та «олівцях»

Коректор (штрих) – речовина білого кольору, що наноситься поверх частин документів, які потрібно виправити.

Випускається у наступних формах:

з щіткою, в олівці, ручках, фломастерах. Рідкий, гелевий.

Пишучі машинки – механічні, електромеханічні або електронно-механічний пристрій, оснащений набором клавіш, натискання на які призводить до друку відповідних символів на носії (переважно носієм є папір). Поділяються також на настільні та портативні.

Скотч – стрічка зі штучного (целофан) або синтетичного (лавсан и т.п.) полімеру, змазаного клеєм.

Буває:

Вузький, широкий.

На пропіленовій, лавсановій основі.

Однокольоровий, прозорий.

Скріпка – складається з зігнутого металічного дроту довжиною приблизно 8 см у розігнутому стані (і приблизно 3 см – у зігнутому) і служить для тимчасового скріплення листків паперу шляхом сдавлення.

Бувають:

Пластмасові, металеві.

Загального, спеціального користування.

Ножиці – для різання паперу. Діляться за розміром та ергономікою.

Набір: маркер для прих писан. + ліхтарик з УФ, що висвітлює текст.

Затискачі для паперу – використовують для скріплення аркушів шляхом стискання. Розрізняються за розміром та кольором.

Підставки для канцелярських товарів, лотки для документів - використовують для зберігання канцелярії у зручному розташуванні.

Папки – предмет офісної канцелярії для зберігання чи транспортування документів різного роду. Можуть бути як паперові так і пластикові. Поділяються за типом кріплення документів у папці або (за відсутністю такого) за типом фіксування самої папки. Бувають:

Папки картонні:

Бокси архівні:


Информация о работе «Технологія продажу шкільно-письмових товарів та канцелярського приладдя»
Раздел: Маркетинг
Количество знаков с пробелами: 34663
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
45378
0
3

... рисою продукції "PILOT" є передовий японський дизайн. У своїх розробках фірма широко використовує останні комп'ютерні технології, розробки власних учених. ІІ. КЛАСИФІКАЦІЯ АСОРТИМЕНТУ ШКІЛЬНО – ПИСЬМОВИХ ТОВАРІВ, ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ 2.1 Олівці Олівці в деревній оболонці. Обсяг їх виробництва в РФ щорік збільшується. Якщо в 2001 р. їх було виготовлено 1075 млн. шт., то в 2005 г.— близько ...

Скачать
47924
0
1

... і зобов'язаний забезпечити приймання, зберігання і продаж у роздрібній мережі шкільно-письмових товарів відповідно до вимог законодавчих актів, ГОСТів, ДСТУ, ТУ, зразків (еталонів). Шкільно-письмові товари у суб'єкта господарської діяльності повинні бути з відповідними документами, наявність яких передбачена законодавством. Суб'єкт господарської діяльності повинен реалізовувати товари, які пі ...

Скачать
777715
34
6

... . Варять не більше 20 хв. М'ясний порошок — однорідна маса, отримана подрібненням сухого м'яса, колір світло-коричневий. Варять не більше 5 хв. Волога в порошку не більше 10%, упаковка герметична. ЛЕКЦІЯ ПО ТОВАРОЗНАВСТВУ РИБИ 1.Характеристика сімейств риб Промислові риби класифікують по декількох ознаках. По способу і місцю життя риби ділять на морських, прісноводих, напівпрохідні і прох ...

Скачать
140817
0
0

... на увазі відправник, коли формулювалася його ідея. Якщо реакції на ідею не вимагається, процес обміну інформації на цьому може завершитися. РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ВАТ “РІВНЕНСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА”   2.1 Характеристика організаційної структури підприємства ВАТ "Рівненська кондитерська фабрика" заснована в 1944 роцi на базі вяляної фабрики. Iз малих пристосованих ...

0 комментариев


Наверх