1. Вибір та обґрунтування вибору ніші ринку для майбутньої комерційної діяльності.

Для моделювання майбутньої комерційної діяльності я вибрала сферу деревообробки. Деревообробка є одним із пріоритетних напрямків підприємницької діяльності і на цю сферу, згідно Закону України „Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у Житомирській області” розповсюджується спеціальний режим інвестиційної діяльності.

Спеціальний режим інвестиційної діяльності запроваджується на територіях пріоритетного розвитку з 1 січня 2000 року і діє протягом 30 років при інвестиційних проектів у пріоритетних видах економічної діяльності, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.

До територій пріоритетного розвитку належать у своїх адміністративно територіальних межах міста Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, а також Коростенський, Новоград-Волинський, Лугинський, Народицький, Овруцький, Олевський, Малинський, Ємільчинський, Володарсько-Волинський райони.

Спеціальний режим інвестиційної діяльності застосовується до суб'єктів підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційний проект еквівалентною вартістю не менше:

·     200 тис. дол. США – у сільському господарстві, харчовій промисловості, текстильній промисловості, обробленні деревини та виробництві виробів з деревини, целюлозно-паперовій промисловості, виробництві меблів, виробництві готового одягу та хутра, охороні здоров’я, освіті;

·     300 тис.дол. США– у будівництві;

·     500 тис. дол. США – у добувній промисловості, хімічному виробництві, виробництві виробів з мінеральних матеріалів, виробництві машин та устаткування, транспорті.

До суб’єктів підприємницької діяльності під час реалізації ними інвестиційних проектів, затверджених у встановленому порядку, застосовується запроваджений спеціальний правовий режим підприємницької діяльності та надаються передбачені Законом пільги щодо сплати ввізного мита, податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств та плати за землю.

Для реалізації комерційного проекту передбачається створення Товариства з обмеженою відповідальністю "Техномікс", яке буде займатися виробництвом сухих струганих пиломатеріалів і погонних виробів з деревини.

Передбачається випускати чотири типи обрізної дошки, два типи полової дошки, чотири типи бруса, шість видів вагонки, різноманітний асортимент різних типів плінтусів, рейок і інших погонних виробів.

Сутність проекту полягає в тому, що буде організовано виробництво клеєних виробів з масивної деревини, які використовуються при виробництві меблів, віконних і дверних блоків і різних будівельних матеріалів (підвіконних дощок, сход, панелей і т.д.). Необхідною умовою випуску таких меблів є застосування клеєного щита з масивної деревини. Клеєний брус з масивної деревини застосовується як замінник деревини при виробництві віконних блоків.

Важливою особливістю проекту є те, що обране устаткування дозволить одночасно випускати і меблевий щит і клеєний брус при тому самому складі устаткування.

Схематично конструкцію пропонованих до випуску клеєних виробів з масивної деревини можна представити в такий спосіб:

Клеєні бруси з масивної деревини

 

Клеєні щити з масивної деревини

 

Конструкція щитів і брусів завдяки своїй багатослойвості перевершує по своєму рівню якості подібні вироби з натуральної деревини, а меблевий щит досить великих розмірів по іншому зробити неможливо. При цьому зберігаються всі переваги натуральної деревини, причому її економія досягає від 40% до 80% завдяки технології зрощування складових виріб планок і брусків без вирізаних дефектних місць.

Планується організувати виробництво клеєних щитів і брусів з масивної деревини в обсязі 7 200 м3 у рік. Виробництво передбачене з вихідної сировини - м'яких хвойних порід, в основному сосни і їли. Технологія повинна забезпечувати одержання продукції високої якості, що задовольняє потреби Західноєвропейського ринку.

Розміри щитів:

·     довжина 300 - 2 500 мм

·     ширина 300 - 1 300 мм

·     товщина 12 - 40 мм

Ширина рейок - від 32 до 55 мм.

Усі щити калібруються й обробляються по периметрі за бажанням замовника.

Розміри клеєного бруса:

·     довжина 300 - 2 500 мм

·     ширина 50 - 130 мм

·     товщина 35 - 60 мм

Брус клеїться 8-ми шарів.

Передбачено готове виробництво 4 800 м3 щитів і 2 400 м3 брусів.

Виробництво розраховане на роботу в 2 зміни по 8 годин кожна при 250 робочих днях у році і коефіцієнті використання робочого часу 0.7.

У виробництві клеєних щитів і брусків з масивної деревини основною сировиною є - деревина хвойних порід у виді обрізної дошки.

Даний вид сировини є широкодоступним і придбання його можливе у місцевих виробників.

Підприємство буде розташоване у м. Новоград-Волинську так як на це місто розповсюджується спеціальний режим інвестиційної діяльності.

Статутний капітал передбачається сформувати повністю за рахунок іноземного інвестора – канадської деревообробної корпорації Canada Wood Inc. Статутний капітал складе 207 тис. дол.. США. Також крім грошових коштів іноземний інвестор повністю забезпечую підприємство необхідним устаткуванням. Дане устаткування, а також комплектуючі до нього згідно зазначеного вище Закону України звільняється від сплати ввізного мита. Також дане устаткування звільняється від оподаткування податком на додану вартість на період реалізації інвестиційного проекту, але не більше ніж на п`ять років.

Також звільняється на три роки від оподаткування прибуток новостворюваного підприємства (в частині, одержаній від освоєння інвестицій). В подальшому прибуток підприємства, одержаний від реалізації інвестиційного проекту з четвертого по шостий рік включно, оподатковується за ставкою у розмірі 50 відсотків діючої ставки оподаткування. Ця норма застосовується з моменту одержання підприємством першого прибутку.

Підприємство звільняються від плати за землю на період освоєння земельної ділянки (але не більш як на 5 років).


Прогнозовані фінансові показники ТОВ „Техноімпекс”

 

Найменування статті Рік
2003 2004 2005
Обсяг продажів, у $ США 148 000 860 000 432 000
Чистий прибуток, у % від обсягу продажів 8 11 10
Основні засоби 165 000 201 000 205 000
Інші активи 8 400 23200 36 000
Короткострокові пасиви (кредиторська заборг., отримані аванси, обов. перед бюджетом, короткострокові позики і т.д. ), грн. 26 000 16 000 14 000
Статутний капітал 207 000 236 000 280 500


Информация о работе «Вивчення економічного потенціалу регіону Житомирської області та виявлення можливих напрямків комерційної діяльності на ринку обробки деревини»
Раздел: Экономика
Количество знаков с пробелами: 49516
Количество таблиц: 8
Количество изображений: 1

Похожие работы

Скачать
283774
14
10

... ії. Протее чинний рівень потоку ПІІ по відношенню до ВВП уже є порівнювальним із показниками більшості країн Східної Європи.   4.1 Аналіз негативних і позитивних тенденцій перебігу взаємної інвестиційної діяльності   Детальніший аналіз процесу залучення польських інвестицій в Україну дозволяє виявити цілу низку негативних тенденцій: 1. Обсяги надходження інвестицій з Польщі в українську ...

Скачать
178877
20
11

... регулювання ЗЕД залишається нез'ясованим. Законом України "Про економічну самостійність Української РСР" від 13 серпня 1990 р. встановлено, що Україна самостійно здійснює керівництво зовнішньоекономічною діяльністю, бере безпосередню участь у міжнародному поділі праці та розвиває економічне співробітництво з іншими державами на основі принципів зацікавлення, рівноправності й взаємної вигоди. Пі ...

Скачать
137961
13
4

... , що не мають відповідного дозволу, створити 2-3 екскурсійних пункти в центральній частині міста; ·     тощо. РОЗДІЛ 3 ШЛЯХИ РОЗВИТКУ НОВИХ РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗОН ТУРИСТИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ У м. КИЄВІ 3.1.Мета розвитку рекреаційних зон туристичного призначення в м. Києві Київ – столиця України, один з найважливіших політичних, економічних, наукових, культурно-освітніх та релігійних центрів ...

Скачать
95440
14
4

... умови, які впливають на формування інвестиційної привабливості підприємства. Наявність повної інформації про галузь, регіон та, особливо, умови господарювання суттєво впливають на привабливість підприємства. Отже, інвестиційна привабливість може розглядатися на рівні країни, галузі, регіону. Підприємство — це об'єкт, в який вкладаються кошти інвестором і чия привабливість повинна визначатися обов' ...

0 комментариев


Наверх