Визначення видів діяльності робочого за фахом: «Слюсар по контрольно-вимірювальним приладам і автоматиці»

Дидактичний проект підготовки робітника за фахом "Слюсар по контрольно-вимірювальним приладам і автоматиці"
64173
знака
16
таблиц
0
изображений

1.1.2 Визначення видів діяльності робочого за фахом: «Слюсар по контрольно-вимірювальним приладам і автоматиці»

Існує чотири види професійної діяльності: технологічна, організаційна, наукова і проектно-конструкторська. Через рівень своєї кваліфікації слюсар по контрольно-вимірювальним приладам і автоматиці може займатися тільки технологічною і організаційною діяльністю. Технологічна діяльність складається з таких видів робіт: ремонт, збірка, перевірка, регулювання контрольний - вимірювальних приладів, а також складання і монтаж схем з'єднань середньої складності і так далі. У організаційну входять: організація робочого місця, проведення інструктажу по дотриманню правил гігієни, правил використання контрольно-вимірювальними приладами, впровадження способів організації праці і робочого місця.

Таблиця 1.1. Відповідність виконуваних видів професійної діяльності освітньому і освітньо-кваліфікаційному рівням фахівця

Рівні кваліфікації Навчальні заклади, в яких навчаються Сфера використання видів діяльності
Технологічна Проектувальна Організаційна Науково - дослідна

Робоча

(кваліфікований робочий)

ПТУ в рамках вузла. відсутній. у межах бригади відсутній.
Середня: базове вище, молодший фахівець, бакалавр

Технікум, коледж

ВПУ

у межах технологического цикла. проектування окремих елементі у межах дільниці відсутній.

Повна вища:

фахівець вищої кваліфікації

Інститути, академії, університети у межах підприємства у межах підприємства Організація роботи підприємства елементи постановки завдань.
Науково - дослідна (Магістр) Академії, університети, наукові центри підвищення кваліфікацїі у межах галузі у межах підприємства у межах підприємства присутній.

Технологічна діяльність складається з дуже багатьох і різноманітних видів робіт: від перевірки, чищення, забарвлення КІП і до ремонту та випробування КІП.

У організаційну діяльність входять:

-  організація робочого місця;

-  організація роботи бригади;

-  проведення інструктажу по дотриманню правил гігієни, правил використання КІП і автоматикою, по техніці безпеки; впровадження передових методів праці, раціональних прийомів роботи, способів організації праці і робочого місця.


Информация о работе «Дидактичний проект підготовки робітника за фахом "Слюсар по контрольно-вимірювальним приладам і автоматиці"»
Раздел: Педагогика
Количество знаков с пробелами: 64173
Количество таблиц: 16
Количество изображений: 0

0 комментариев


Наверх