2.6.3 Структура КТЗ

 При вдосконаленні системи слід передбачити також можливість модифікації існуючих вихідних форм, що є найбільш частим об'єктом модифікації. Це забезпечить виконання вимоги, що пред'являється до ІС, орієнтованої на автоматизацію господарської діяльності підприємств, - максимальній відвертості продукту до модифікації кінцевим користувачем.

Таблиця 2.9 Інтерфейси устаткування

Ідентифікатор Статус Версія Інтерфейси устаткування IH-01 + 1.0 Протокол обміну даними між клієнтами і сервером – ТСР IH-02 + 1.0 Мережеве устаткування підтримує всі протоколи обміну даними, передбачені стандартами Fast Ethernet і встановленими ОС

 Таблиця 2.10 Інтерфейси програмного забезпечення

Ідентифікатор Статус Версія Інтерфейси програмного забезпечення IS-01 + 1.0 Система взаємодіє з Web-сервером Internet Information Server, який включає підтримку мови програмування PHPна якому написана програма IS-02 + 1.0 Система взаємодіє з СУБД Microsoft SQL Server IS-03 + 1.0 Взаємодія системи із зовнішніми серверами здійснюється через мережу за допомогою протоколу TCP

2.6.4 Продуктивність

Таблиця 2.11 Продуктивність програмного забезпечення

Ідентифікатор Статус Пріоритет Версія Продуктивність програмного забезпечення PR-01 + 2 1.0 Швидкість роботи мережевого устаткування – 100 Mbit/s  PR-02 + 1 1.0 Час запуску системи – не більше 5 сек. PR-03 + 2 1.0 Час обробки запиту – не більше 10 сек.

2.7 Опис інформаційних потоків

 Рис.2.2 Діаграма класів формування вихідних документів на основі вхідних

2.8 Проектування БД

Рис. 2.3 Логічна модель даних (за допомогою ERWin)

Рис. 2.4 Логічна модель даних (за допомогою ERWin)

2.9 Розроблення програми вирішення задачі

Програма для вирішення поставленого завдання реалізується на основі Web-технологій, а саме написана на мові HTML та PHP. Нижче представлено код реалізації деяких файлів.

2.9.1 Розроблення інтерфейсу програми

2.9.2 Склад та взаємодія програмних модулів

 Склад модулів програми напряму залежить від функціональних вимог. Так, наприклад, до розроблюваного продукту висувається вимога реалізації процесу авторизації та аутентифікації, реєстрації на сайті, можливість пройти тест та перегляд бази студентів. Ці та інші процедури тісно пов’язані між собою.

 Прикладом може стати авторизація на сайті. Але для того, щоб її пройти і стати повноправним користувачем сайту, спочатку необхідно пройти процедуру реєстрації. Для виконання останньої необхідно заповнити потрібні поля на формі і відправити їх на сервер, де вони будуть оброблюватися і використовуватися для надання доступу при запитові певному колові користувачів. Повноправний, зареєстрований користувач може ввести необхідні дані та переглянути сформовані відомості, для чого необхідно ввести дані.

 Як видно з вищесказаного, кожен модуль тісно взаємодіє з попереднім і частково, або й повністю неможливий без іншого.

 На рис. 2.12 представлена діаграма діяльності.

 2.8.3 Результати тестування програми

 В результаті тестування програми, вона зарекомендувала себе як зручний, простий та надійний засіб для автоматизації роботи з клієнтами.

РОЗДІЛ 3 КОНТРОЛЬНИЙ ПРИКЛАД

Короткий опис роботи сайту. Зареєстрований користувач. Він може переглянути загальну інформацію, а також має право внести дані про нового студента – заповнити всі поля і відправити їх на сервер, видалити вже існуючі, редагувати сформувати необхідні відомості,.

 Нижче приведений короткий опис роботи системи.

 Головна сторінка. Складається з інформації загального характера, а також меню доступу до основних елементів.

 Головна сторінка сайту приведена на рис. 3.1.

 Рис.3.1 Головна сторінка сайту

Усі студенти. Виведення на форму даих про усіх студентів та інформації про них.

 Сторінка з даними про студентів приведена на рис. 3.2.

 Рис.3.2 Сторінка з даними про студентів

Для перегляду повної інформації про конкретного студента необхідно натиснути на приізвище.

 Сторінка з детальними даними про студента приведена на рис. 3.3.

 Рис.3.3 Сторінка з детальними даними про студента

Додати студента. Частина блоку методиста призначеного для додавання студента. Вхід виконується після введення коректного логіну та пароля.

 Аутентифікація користувача приведена на рис. 3.4.

 

 Рис.3.4 Аутентифікація користувача

Введення даних про нового студента приведена на рис. 3.5.

 Рис.3.5 Додавання студента

Якщо усі даны введені коректно відобразиться повідомлення про успішне внесення інформації до бази даних.

Виведення повідомлення про успішне додавання приведена на рис. 3.6.

 інтерфейс студенський база дані

 

Рис.3.6 Повідомлення

Редагувати дані про студента. Частина блоку методиста призначеного для редагування даних студента. Вхід виконується після введення коректного логіну та пароля. Якщо авторизація проходить успішно, методист отримує доступ до даного розділу де виводяться дані з бази даних про вже існуючих студентів.

 Відображення списку студентів приведене на рис. 3.7.

Після вибору студента зі списку отримуємо доступ до форми в якій выдображуються дані доступні для редагування. Форма редагування даних по студенту приведена на рис. 3.8.

 Рис.3.7 Список існуючих студентів

 Рис.3.8 Редагування даних

Видалення студента. Частина блоку методиста призначеного для видалення студента. Вхід виконується після введення коректного логіну та пароля. Якщо авторизація проходить успішно, методист отримує доступ до даного розділу де виводяться дані з бази даних про вже існуючих студентів.

 Відображення списку студентів приведене на рис. 3.9.

Рис.3.9 Відображення даних

 Необхідно відмітити потрібний запис. Та натиснути кнопку «Удалить запись». Далі відобразиться повідомлення про успішне видалення.

Відображення списку студентів приведене на рис. 3.10.

Рис.3.10 Список існуючих студентів

Если вы забыли выбрать студента для удаления, то отобразится сообщение:

Відображення списку студентів приведене на рис. 3.11.

 

Рис.3.11 Повідомлення

Відомості. При виборі даного пункту меню ми модемо обрати одну з трьох відомостей:

- Вемодомость по группе

- Вемодомость по курсу

- Общая ведомость

 Кожна з них формується автоматизованими засобами, з бази даних вибираються усі записи які задовольняють критерію обраної відомості. Якщо ми через пункт меню додамо нового студента, відомість автоматично переформується.

Відображення списку відомостей приведене на рис. 3.12.

Рис.3.12 Список відомостей

Відомість по групі. Якщо обраний даний тип відомостей то спочатку необхідно ввести групу по якій ми збираємося формувати відомість. Наприклад введемо группу 3.

 Відображення введення групи приведене на рис. 3.13.

 Рис.3.13 Введення групи

В результаті отримаємо відомість зі списком оцынок та розрахованим середнім балом.

 Сформована відомість приведене на рис. 3.14.

 Рис.3.14 Відомість по групі

Відомість по курсу. При обранні цього типу відомостей спочатку треба ввести курс. Наприклад 2.

 Введення курсу приведене на рис. 3.15.

 Рис.3.15 Введення курсу

В результаті отримаємо відомість по курсу.

 Відображення відомості по курсу приведене на рис. 3.16.

 Рис.3.16 Відомість по курсу

Загальна відомість. При обранні цього типу відомостей відобразиться інформація про всых студентыв що э в базі.

 Відображення загальної відомості приведене на рис. 3.17.

 Рис.3.17 Загальна відомість

Пошук. Система пошуку студентів по прізвищу. Спочатку необхідно ввести прізвище студента.

 Відображення вводу прізвища приведене на рис. 3.18.

 Рис.3.18 Ввод прізвища

Після натиснення на кнопку пошуку виведеться інформація про всіх студентів з таким прізвищем. При натисканні на прізвище можна переглянути більш детальну інформацію про студента.

 Результати пошуку приведені на рис. 3.19.

 Рис.3.19 Результати пошуку

Висновки

Проаналізувавши завдання, можна прийти до висновку, що воно є однією з головних завдань роботи деканату.

 При неавтоматизованому рішенні поставленого завдання формування індивідуальних планів проводилося за коштами роботи методиста деканату. З навчального плану, сформованого випускаючою кафедрою, відбиралися вибіркові дисципліни. Після на основі аналізу заяв на вибір предметів і списку вибіркових дисциплін формувався індивідуальний план для кожного студента.

 Рішення даної задачі автоматизованим шляхом дозволить зменшити трудовитрати працівників деканату, а саме методиста, з розрахунку середнього балу, та формування звітних відомостей. Всі роботи, що передують формуванню звітних відомостей, буду реалізовуватися за допомогою програми.

Список використаної літератури

1. Комплексна програма наскрізної практики для студентів спеціальності 7.080401 денної форми навчання, Харків, ХНЕУ, 2005

 2. Методичні рекомендації до оформлення робіт з НДРС, курсових та дипломних проектів/Укл. І. Б. Медведєва. – Харків: Вид. ХДЕУ, 2001. – 28с.

 3. Збірник нормативно-правових актів діяльності університету. Практичний посібник. Вип.. 1/Укл. канд. екон. наук, професор М.В.Афанасьєв; [Керівник проекту докт. економ. наук, професор Пономаренко В.С. – Харків: Вид. ХНЕУ, 2005. – 468 с.

 4. Лабораторний практикум з курсу "CASE-технології" для студентів спец. 7.080401, 7.080407 усіх форм навчання/ Укл. С. В. Мінухін, О. М. Беседовський– Харків: Вид. ХНЕУ, 2005. – с. (Укр. мов).

 5. Практичні завдання та методичні рекомендації до їх виконання з курсу Системний аналіз та проектування СОІ" для студентів спец. 6.080401, 6.080407 усіх форм навчання /Укл. Р.К. Бутова. – Харків: Вид. ХНЕУ, 2006. – с. (Укр. мов).

 6. Конноли Томас. Базы данных: проектирование, реализация и сопровождение. Теория и практика, 2-е изд.: Пер. с англ.: Уч. пос. – М.: Издательский дом "Вильямс", 2004. – 1120 с.

 7. К. Дж. Дейт. Введение в системы баз данных, 6-е издание: Пер. с англ. – К.; М.; СПб.: Издательский дом "Вильямс", 2003. – 848 с.

8. ДекАрт [Электронный ресурс]. – Режим доступа к ресурсу: http://www.dekart.ru/ ДекАрт – автоматизация работы деканатов и аспирантур.

 


Информация о работе «Аналіз студентської бази навчального закладу»
Раздел: Информатика, программирование
Количество знаков с пробелами: 46090
Количество таблиц: 0
Количество изображений: 0

Похожие работы

Скачать
150223
0
0

... ів за допомогою поліцейського режиму. Це завдання від самого початку здавалось нелегким, в дійсності ж виявилось взагалі неможливим виконати його навіть частково. 2. Студентство та вищі навчальні заклади Росії кінця ХІХ – початку ХХ ст. Вища школа Росії періоду імперіалізму мала складну структуру в якій постійно мінялися кількісні і якісні показники. Її основу складали державні навчальні ...

Скачать
108670
3
1

... кація наведена на рис.7.1, в центрі якої є дидактична гра - найскладніший метод активного навчання контекстного типу. 6. Інтелектуально-професійні вміння та методика їх формування Якість підготовки випускників вищих навчальних закладів, де критерієм виступає професійна компетентність. Сутність концептуальних вимог до професійної компетентності зводиться до розширення знань, умінь і навичок, ...

Скачать
102658
2
0

... ів читачів і адекватно реагувати на них удосконаленням і зміною форм і методів інформаційно-бібліотечного обслуговування. 3. Бібліотека Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського здійснює інформаційно-бібліотечне обслуговування одного з медичних закладів освіти України, який є на сьогодні сучасним багатопрофільним навчальним та науковим центром і відіграє значну ...

Скачать
53756
0
0

... у Болонському процесі // Перший крок у науку: Всеукр. студ. наук.-практ. конф. – Луганськ: Поліграфресурс, 2006. – Т.1. – С. 22-25. АНОТАЦІЇ Чухно Л.А. Організація навчання обдарованих студентів у вищих технічних навчальних закладах Німеччини. – Рукопис. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти. – І ...

0 комментариев


Наверх